Největší pozornost v první polovině soutěžního ročníku 2022/2023 si vysloužili fotbalisté Sedmihorek, kteří doslova řádili v krajském přeboru. Nebýt ve 13. kole porážky ve Višňové, přezimoval by tým okolo kanonýra Matěje Randáka (14 tref) dokonce na vedoucí pozici.

I. A třída - 15. kolo: Železnice - Stěžery 2:0
NEJ fotbalové I. A třídy: Soutěži vládne nováček, tabulka střelců je vyrovnaná

Výtečně si vedli také hráči z Lomnice nad Popelkou, naopak smutný pohled je na umístění Studence, který bude na jaře stejně jako Rovensko odvracet hrozbu sestupu.


Načítám tabulku …

Tři reprezentanty má Semilsko v krajské soutěži I. A třídy. Nejlépe se vede společnému týmu Košťálov/Libštát, stydět se však na podzim za své výkony nemuseli ani hráči Bělí a Semil.

Takto spolu na podzim bojovaly celky Košťálova/Libštátu a Bělé.Takto spolu na podzim bojovaly celky Košťálova/Libštátu a Bělé.Zdroj: Zdeněk Matura


Načítám tabulku …

Šest mužstev má pojizerský region ve východní skupině I. B třídy, kde si nejlépe počínali fotbalisté Harracho-va. Tabulku naopak uzavírá celek Bozkova. Ve skupině západ působí jen Jilemnice.


Načítám tabulku …
Lukáš Jarolím, nový trenér FK Přepeře.
Přepeře si vybraly nového kouče. Třetiligový tým už převzal Lukáš Jarolím

Načítám tabulku …

Trma vrma v utkání podzimní části soutěže mezi týmy Semil a Bělé.Trma vrma v utkání podzimní části soutěže mezi týmy Semil a Bělé.Zdroj: Zdeněk Matura

Vyrovnaná jsou čela obou okresních soutěží. V přeboru si tříbodový náskok drží rezerva Turnova, ve III. třídě jsou na tom Vysoké nad Jizerou a SF Studenec stejně.


Načítám tabulku …

Načítám tabulku …