Největší pozornost v první polovině soutěžního ročníku 2022/2023 si vysloužili fotbalisté Sedmihorek, kteří doslova řádili v krajském přeboru. Nebýt ve 13. kole porážky ve Višňové, přezimoval by tým okolo kanonýra Matěje Randáka (14 tref) dokonce na vedoucí pozici.

I. A třída - 15. kolo: Železnice - Stěžery 2:0
NEJ fotbalové I. A třídy: Soutěži vládne nováček, tabulka střelců je vyrovnaná

Výtečně si vedli také hráči z Lomnice nad Popelkou, naopak smutný pohled je na umístění Studence, který bude na jaře stejně jako Rovensko odvracet hrozbu sestupu.


Načítám tabulku ...

Tři reprezentanty má Semilsko v krajské soutěži I. A třídy. Nejlépe se vede společnému týmu Košťálov/Libštát, stydět se však na podzim za své výkony nemuseli ani hráči Bělí a Semil.

Takto spolu na podzim bojovaly celky Košťálova/Libštátu a Bělé.Takto spolu na podzim bojovaly celky Košťálova/Libštátu a Bělé.Zdroj: Zdeněk Matura


Načítám tabulku ...

Šest mužstev má pojizerský region ve východní skupině I. B třídy, kde si nejlépe počínali fotbalisté Harracho-va. Tabulku naopak uzavírá celek Bozkova. Ve skupině západ působí jen Jilemnice.


Načítám tabulku ...
Lukáš Jarolím, nový trenér FK Přepeře.
Přepeře si vybraly nového kouče. Třetiligový tým už převzal Lukáš Jarolím

Načítám tabulku ...

Trma vrma v utkání podzimní části soutěže mezi týmy Semil a Bělé.Trma vrma v utkání podzimní části soutěže mezi týmy Semil a Bělé.Zdroj: Zdeněk Matura

Vyrovnaná jsou čela obou okresních soutěží. V přeboru si tříbodový náskok drží rezerva Turnova, ve III. třídě jsou na tom Vysoké nad Jizerou a SF Studenec stejně.


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...