Osmadvacáté dějství Pivovar Trautenberk Okresního přeboru mužů nabídlo na Trutnovsku řadu zajímavých výsledků. Důležitý zápas, především pro hosty, se hrál například na hřišti ve Rtyni v Podkrkonoší, kam o body potřebné k záchraně přijeli bojovat fotbalisté Poříčí u Trutnova.

Pilníkovský Aleš Starý s číslem 11 zaznamenal v utkání s Poříčím u Trutnova hattrick a tabulku kanonýrů nyní vede s devětatřiceti brankami!
Lídr tabulky udeřil v nastavení z penalty. Za Vítěznou pálilo zahraniční komando

Hosté do utkání vstoupili lépe než jejich favorizovaný soupeř a ve 35. minutě se trefou Kryštofa Potočka z pokutového kopu ujali vedení. Stav 0:1 vydržel až do 68. minutě, ve které protrhl střelecké trápení Baníku Ondřej Šulitka a k radosti většiny diváků vyrovnal na 1:1.

Rozhodnutí padlo o osm minut později. To se prosadil také druhý domácí kanonýr Martin Hoffman a všechny tři body tak zůstaly ve Rtyni. Zatímco Baník tak uhájil šestou příčku před jarní štikou z Vítězné, Poříčí bude muset v závěrečných třech duelech zabrat, aby odvrátilo hrozbu sestupu. Už v pátek jej čeká možná klíčová bitva s tabulkovým sousedem z Libotova.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...