Osmadvacáté kolo JAKO Okresní soutěže mužů přineslo sedm utkání, z nichž hned dvě skončila nerozhodným výsledkem. V měření sil mezi Kunčicemi nad Labem a Černým Dolem se diváci branky nedočkali, Janské Lázně se pak s rezervou Dolní Kalné rozešli při výsledku 2:2, když v 90. minutě vyrovnával domácí Vojtěch Sameš.

Zápasu 28. kola Pivovar Trautenberk Okresního přeboru mužů na Trutnovsku byl přítomen také Václav Mlejnek, jenž z utkání pořídil fotogalerii.
OKRESNÍ PŘEBOR: Lídr se na výhru nadřel, Volanovští využili zaváhání konkurenta

Nejvyšší návštěva (80 diváků) se sešla v Lánově, kde si lídr tabulky smlsnul na soupeři z Horního Maršova. Při tenisovém kanáru se jako jediný dvakrát střelecky prosadil Petr Foubík a spolu s Janem Lelkem nyní mají coby nejlepší lánovští střelci na svém kontě shodně 14 branek.

Rovných čtyřicet jich nastřílel Tomáš Tyrner, jeho Malé Svatoňovice měly ale ve víkendovém programu volný los.

TOP kanonýři III. třídy

40 branek: Tomáš Tyrner (TJ Sokol Malé Svatoňovice). 30 branek: Daniel Haider (TJ Jiskra Horní Maršov). 18 branek: Jakub Fanta (Jiskra Kuks) a David Špička (TJ Sokol Prosečné). 17 branek: David Horváth (TJ Jiskra Libeč). 16 branek: Martin Jakoubek (TJ Sokol Prosečné) a Jakub Piwko (Fotbalový klub Mostek). 15 branek: Josef Těžký (TJ Bernartice)…

Fotbalisté Mostku procházejí jarní části stále bez porážky a na hřišti Starého Rokytníku byli jasným favoritem. Dlouho byl ale stav bezbrankový a zlomily jej až branky Truhláře se Špidlenem, kteří se prosadili v závěrečné čtvrthodině zápasu.

V tabulce třetí Libeč hostila na svém hřišti Radvanice v Čechách a roli jasného favorita potvrdila výhrou 7:1, při níž se hattrickem blýskl David Horváth. Po dvou trefách pak zaznamenali Josef Těžký a Michal Beránek.

Zbývající dva zápasy skončily výsledkem 4:1. Lampertice/Žacléř B si doma hravě poradili s posledním týmem tabulky, když v derby přehrály Bernartice 4:1. Dvakrát přesně mířil do černého David Hradecký a hosté nadále čekají na premiérový bodový zisk v celém soutěžním ročníku.

V rámci projektu Můj první gól se na stadionu pod Hankovým domem potkaly mateřské školy ze Dvora Králové nad Labem a okolí.
Radost, nadšení a medaile pro všechny. Královédvorské školky žily fotbalem

To Kuks má naopak bodů již 40 a jeho hráči prožívají velmi vydařenou sezonu. Naposledy si poradili s rivalem z Prosečného, když sice brzy 0:1 prohrávali, obrat pak režíroval dvougólový Jakub Fanta, jenž už je na osmnácti trefách.

Následující víkend nabídne pořádnou porci zápasů. Už v pátek totiž bude čtyřmi duely rozehráno vložené 17. kolo a na sobotu a neděli jsou přichystány zápasy devětadvacátého dějství.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...