Žádné drama se nekonalo. V závěrečném kole oblíbené tipovací soutěže čtenářů Krkonošského deníku nepřišla o velmi nadějný náskok v čele pořadí jednotlivců Lenka Hurtová.

Soutěžící z Trutnova svou jarní krasojízdu vyšperkovala ziskem třinácti bodů a nejbližším pronásledovatelům nedala žádnou šanci na stažení ztráty.

Na stupních vítězů spolu s ní končí ještě dva vrchlabští zástupci – v pořadí druhý David Bürger a třetí Milan Holásek. Pro vítězku je vedle dalších malých pozorností připraven sud piva Gambrinus. A co víc. Hurtová posbírala nejvíc bodů v celém Královéhradecké kraji a při závěrečném slavnostním rautu, který se bude týkat nejúspěšnějších jedenácti (!) hráčů, převezme navíc i dvě vstupenky na říjnový duel kvalifikace o postup na mistrovství Evropy mezi Českou republikou a Anglií.

Na závěr rekordní počet branek

1.  Vrchlabí A – Jaroměř (VOTROK krajský přebor)   1 (1:0)
2.  Úpice – Kunčice (AM Gnol I. A třída)   1 (3:2)
3.  Lokomotiva Hradec Králové – Trutnov B (AM Gnol I. A třída)   0 (3:3)
4.  Bílá Třemešná – Miletín (JAKO I. B třída)   0 (2:2)
5.  Kocbeře – Dvůr Králové nad Labem B (JAKO I. B třída)   2 (0:2)
6.  Staré Buky – Nová Paka (JAKO I. B třída)   2 (1:4)
7.  Nemyčeves – Dolní Kalná (JAKO I. B třída)   2 (1:5)
8.  Hostinné – Kopidlno (JAKO I. B třída)   2  (1:12)
9.  Poříčí u Trutnova – Žacléř (okresní přebor)   2 (0:5)
10. Mostek – Bohuslavice (okresní přebor)   1 (3:2)

Supertrefa: 52 (právě tolik branek padlo v deseti odehraných zápasech)

Fotbalovou TIP ligu na jaře hrálo 205 čtenářů

FORTUNA:LIGA (1. – 11. místo)
KN0051 Lenka Hurtová, Trutnov⋌13  125
KN0111 David Bürger, Vrchlabí⋌16  118
KN0115 Milan Holásek, Vrchlabí⋌7  112
KN0120 Petr Čurda, Vrchlabí⋌16 109
KN0177 Břetislav Hradecký ml., Bílá Třemešná⋌16 109
KN0117 Eva Adam, Semily⋌13 109
KN0005 Libor Kubáněk, Dolní Branná⋌13 109
KN0009 Jiří Kubáněk, Dolní Branná⋌13 109
KN0173 Erich Kamitz, Chvaleč⋌10 109
KN0058 Petr Kiss, Dvůr Králové⋌7 109
KN0024 Hana Vydrová, Hořice⋌4  109

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (12. – 20. místo)
KN0057 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky⋌16 107
KN0123 Josef Pospíšil, Vrchlabí⋌13 106
KN0067 Jan Doviczin, Dolní Branná⋌10 106
KN0050 Klaus Püschel, Trutnov⋌10 106
KN0134 Milada Šrůtková, Dvůr Králové⋌7 106
KN0112 Martin Peška, Vrchlabí⋌16 103
KN0017 Jiří Rejl, Dvůr Králové⋌16 103
KN0098 Jiří Renner ml., Dolní Branná⋌16 103
KN0165 Otakar Jón, Trutnov⋌13 103

FORTUNA ČFL (21. – 40. místo)
KN0101 Jaroslav Moravec, Dolní Branná⋌13 103
KN0124 Pavel Zuzánek, Vrchlabí⋌13 103
KN0096 Janek Kubáněk, Dolní Branná⋌7 103
KN0110 Jiří Jelínek, Vrchlabí⋌16 100
KN0049 Jan Romančák, Poříčí u Trutnova⋌16 100
KN0034 Michal Herout, Trutnov⋌13 100
KN0060 Milan Sůra, Dolní Branná⋌13 100
KN0002 Martin Bednář, Pardubice⋌10 100
KN0183 Eliška Matoušová, Kunčice n. L.⋌10 100
KN0129 Jiří Pelák, Dvůr Králové⋌10 100
KN0064 Zdena Sůrová, Dolní Branná⋌10 100
KN0122 Vítězslav Tobolka, Vrchlabí⋌10 100
KN0156 Jan Gabrle, Trutnov⋌7 100
KN0001 Aneta Vydrová, Hořice⋌4 100
KN0055 Václav Herout, Trutnov⋌1 100
KN0080 Renáta Hostínová, Dolní Branná⋌16 97
KN0003 Jára Kubáňková, Dolní Branná⋌16 97
KN0118 Jules Adam, Semily⋌13 97
KN0150 Jaroslav Birke, Trutnov⋌13 97
KN0094 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌13 97

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)
KN0107 Milena Pitrmanová, Dolní Branná⋌13 97
KN0153 Milan Řehák, Libotov⋌13 97
KN0037 Karel Havelka, Trutnov⋌10 97
KN0174 Lukáš Matura, Libštát⋌10 97
KN0082 Jaroslav Nyč, Dolní Branná⋌10 97
KN0148 Lukáš Nývlt, Trutnov⋌10 97
KN0059 Robert Sůra, Dolní Branná⋌10 97
KN0075 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná⋌10 97
KN0011 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové⋌10 97
KN0093 Karel Fajman, Dolní Branná⋌7 97
KN0166 Zdeněk Jón, Trutnov⋌7 97
KN0035 Leoš Herout, Trutnov⋌4 97
KN0137 Jiří Potměšil, Dvůr Králové⋌4 97
KN0136 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové⋌4 97
KN0144 Matěj Vopřada, Dubenec⋌4 97
KN0020 Víťa Schafránek, Radvanice⋌1 97
KN0010 Jaroslav Macek, Dvůr Králové⋌5 95
KN0056 Gert Böhnisch, Mladé Buky⋌16 94
KN0169 Renáta Dvořáková, Trutnov⋌16 94
KN0108 Eva Hanušová, Dolní Branná⋌13 94

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80. místo)
KN0016 Zdeněk Žáček, Úpice⋌13 94
KN0062 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná⋌10 94
KN0168 Miloš Dvořák ml., Trutnov⋌10 94
KN0091 Hana Pitrmucová, Dolní Branná⋌10 94
KN0164 Vítězslav Machalík, Trutnov⋌7 94
KN0181 Petr Matouš, Jilemnice⋌7 94
KN0178 Jaroslav Čížek, Dubenec⋌4 94
KN0179 Jitka Čížková, Dubenec⋌4 94
KN0180 Lenka Hrbková, Pardubice⋌4 94
KN0175 Zdeněk Matura, Libštát⋌4 94
KN0015 Miloslav Tohola, Havlovice⋌4 94
KN0158 Michal Dvořák, Trutnov⋌13  91
KN0077 Jaroslav Střížek, Dolní Branná⋌13  91
KN0141 Pavel Tomeš, Nový Bydžov⋌13  91
KN0100 Jan Forbelský, Dolní Branná⋌10  91
KN0078 Ladislav Nosek, Dolní Branná⋌10  91
KN0069 Jiří Voráček, Dolní Branná⋌10  91
KN0102 Petr Hajs, Dolní Branná⋌7  91
KN0025 Jindřich Rylich, Vrchlabí⋌10 90
KN0171 David Kamitz, Chvaleč⋌16 88

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)
KN0126 Lucie Čurdová, Vrchlabí⋌13 88
KN0109 Josef Dreveniak, Dolní Branná⋌13 88
KN0116 Josef Dymáček, Vrchlabí⋌13 88
KN0008 Karel Kábrt, Trutnov⋌13 88
KN0042 Soňa Kábrtová, Trutnov⋌13 88
KN0092 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná⋌13 88
KN0125 Aleš Sommer, Vrchlabí⋌13 88
KN0074 Jindřich Šubrt, Dolní Branná⋌13 88
KN0038 Zdeněk Jiránek, Trutnov⋌10 88
KN0095 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná⋌10 88
KN0176 Ludmila Maturová, Libštát⋌10 88
KN0142 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové⋌10 88
KN0088 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná⋌10 88
KN0072 Eva Šimůnková, Dolní Branná⋌10 88
KN0079 Josef Hanuš, Dolní Branná⋌7 88
KN0160 Karel Kratochvíl, Trutnov⋌7 88
KN0043 Kurt Püschel, Žacléř⋌7 88
KN0012 Josef Smeták ml., Úpice⋌7 88
KN0019 Marta Suchá, Radvanice⋌7 88
KN0070 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná⋌7 88

JAKO I. B TŘÍDA (101. – 120. místo)
KN0163 Petr Bureš, Trutnov⋌1 88
KN0007 Roman Kábrt, Trutnov⋌13 86
KN0065 Vlasta Suková, Dolní Branná⋌10 86
KN0152 Miloš Dvořák st., Trutnov⋌16 85
KN0047 Pavel Holý, Trutnov⋌10 85
KN0104 Ondřej Renner, Dolní Branná⋌10 85
KN0006 Josef Smeták st., Úpice⋌10 85
KN0162 Tomáš Vrběcký, Trutnov⋌10 85
KN0147 Jaroslav Vrběcký, Trutnov⋌10 85
KN0044 Marie Holá, Trutnov⋌7 85
KN0032 Michal Jiránek, Trutnov⋌7 85
KN0081 Vladimír Nožička, Dolní Branná⋌7 85
KN0133 Petra Levitnerová, Dvůr Králové⋌4 85
KN0113 Evžen Holásek, Vrchlabí⋌10 84
KN0089 Radek Tauchman, Dolní Branná⋌13 82
KN0004 Zdena Pivková, Trutnov⋌10 82
KN0023 Josef Vydra, Hořice⋌7 82
KN0028 Jaroslava Korčáková, Trutnov⋌13 79
KN0071 Anna Pilgrová, Dolní Branná⋌13 79
KN0149 Daniel Gabrle, Trutnov⋌10 79

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 140. místo)
KN0029 Martin Korčák, Trutnov⋌10 79
KN0063 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná⋌7 79
KN0099 Květa Rennerová, Dolní Branná⋌7 79
KN0041 Jiří Roza, Hořice⋌7 79
KN0061 Petr Sůra, Dolní Branná⋌7 79
KN0076 Ladislav Šimek, Dolní Branná⋌7 79
KN0130 Alena Jedličková, Dvůr Králové⋌1 79
KN0140 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové⋌1 78
KN0033 Břetislav Hradecký st.,Žacléř⋌10 76
KN0170 Láda Keszegi, Trutnov⋌10 76
KN0106 Jitka Márynková, Dolní Branná⋌10 76
KN0185 Jan Zirm, Vrchlabí⋌10 76
KN0073 Libor Čvančara, Dolní Branná⋌7 76
KN0135 Vlastimil Hlušička st.,Dvůr Králové⋌7 76
KN0167 Jaroslav Rufer, Trutnov⋌4 76
KN0189 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov⋌13 75
KN0132 Karel Korunka, Dvůr Králové⋌1 75
KN0184 Tomáš Houška, Jičín⋌-4 75
KN0131 Jan Jedlička, Dvůr Králové⋌1 74
KN0128 Miroslava Čurdová, Vrchlabí⋌16 73

OS III. TŘÍDY (141. – 170. místo)
KN0021 Filip Mrázek, Dvůr Králové⋌13 73
KN0083 Libuše Nyčová, Dolní Branná⋌13 73
KN0086 Jaroslava Sachrová, Dolní Branná⋌13 73
KN0013 Pája Kročil, Úpice⋌10 73
KN0053 Karel Kučera, Malé Svatoňovice⋌10 73
KN0066 Miloslav Nykl, Dolní Branná⋌10 73
KN0182 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L.⋌7 73
KN0087 Jiří Sachr, Dolní Branná⋌7 73
KN0036 Martin Šimek, Dvůr Králové⋌1 73
KN0127 Nikola Čurdová, Vrchlabí⋌7 72
KN0018 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové⋌13 70
KN0039 Hana Jiránková, Trutnov⋌10 70
KN0068 Antonín Nedvědil, Dolní Branná⋌10 70
KN0103 Daniel Renner, Dolní Branná⋌10 70
KN0097 Jiří Renner st., Dolní Branná⋌10 70
KN0030 Zdeněk Korčák, Trutnov⋌7 70
KN0045 Romana Krulišová, Trutnov⋌7 70
KN0084 Václav Nyč, Dolní Branná⋌7 70
KN0139 Jaroslav Zajíček, Lipnice⋌4 70
KN0155 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice⋌0 69
KN0138 Jiří Schreiber, Dvůr Králové⋌10 67
KN0105 Zbyněk Kuřil, Dolní Branná⋌7 67
KN0157 Roman Nývlt, Trutnov⋌7 67
KN0121 David Votoček, Vrchlabí⋌4 67
KN0151 Marek Birke, Trutnov⋌1 67
KN0052 Milena Püschelová, Trutnov⋌1 67
KN0161 Kateřina Šrámková, Trutnov⋌1 67
KN0143 Martin Bíba, Dvůr Králové⋌7 65
KN0172 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌13 64
KN0191 Filip Kraus, Libotov⋌10 64

OS IV. TŘÍDY (171. – 200. místo)
KN0188 František Balán, Volanov⋌1 64
KN0026 Miloš Jirsák, Vrchlabí⋌10 63
KN0031 Ráca Srníček, Dvůr Králové⋌16 62
KN0046 Tomáš Kruliš, Trutnov⋌2 62
KN0190 Pavel Kotyk, Žacléř⋌13  61
KN0196 Michal Petr, Dvůr Králové⋌13  61
KN0085 Alfréd Sachr, Dolní Branná⋌10  61
KN0027 Jaromír Jedlička, Trutnov⋌7  61
KN0146 Jiří Novotný, Trutnov⋌0 60
KN0119 Petr Svoboda, Jilemnice⋌14 59
KN0192 Dušan Krét, Dvůr Králové⋌13 58
KN0054 Petr Stierand, Malé Svatoňovice⋌10 56
KN0014 Pavel Kejzlar, Úpice⋌10 55
KN0204 Jan Ryba, Dvůr Králové⋌10 52
KN0197 Luboš Voňka, Dvůr Králové⋌10 52
KN0186 Věra Barancová, Svoboda n. Ú.⋌7 52
KN0022 Jaroslav Osowiecki, Žacléř⋌7 52
KN0199 Markéta Záklasníková, Liberec⋌7 52
KN0090 Jan Mečíř, Dolní Branná⋌16 49
KN0193 Jan Hlava, Dvůr Králové⋌10 49
KN0040 Václav Roza, Trutnov⋌10 49
KN0194 Milan Pavlis, Dvůr Králové⋌4 49
KN0114 Pavlína Holásková, Vrchlabí⋌-2 49
KN0159 Blažena Kratochvílová, Trutnov⋌10 46
KN0048 Luboš Smrc, Špindlerův Mlýn⋌8 46
KN0195 Petr Michl, Dvůr Králové⋌1 46
KN0198 Martin Záklasník, Liberec⋌4 44
KN0145 Petr Novotný, Trutnov⋌0 44
KN0201 Martin Kilevník, Dvůr Králové⋌4 43
KN0203 Jaroslav David, Dvůr Králové⋌4 40

LIGA AMATÉRŮ (201. – 205. místo)
KN0187 Petr Fejfer, Vrchlabí⋌0   38
KN0200 Lucie Jurášková, Rokytnice n. J.⋌7 37
KN0205 Martin Tarant, Bílá Třemešná⋌7 37
KN0202 Dušan Benci, Dvůr Králové⋌1 37
KN0154 Luboš Mašek, Lánov⋌0  -3

Rekordní padesátka trojic se zapojila do týmové soutěže

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
1. místo, Horní Jelení (Jiří Jelínek, David Bürger, Martin Peška)⋌48 321
2. místo, Lišáci (Jára Kubáňková, Libor Kubáněk, Janek Kubáněk)⋌36 309
3. místo, Santa tým (Klaus Püschel, Lenka Hurtová, Milena Püschelová)⋌24 298
4. místo, Fousáči (Josef Pospíšil, Pavel Zuzánek, Aleš Sommer)⋌39 297
5. místo, Herouti (Michal Herout, Leoš Herout, Václav Herout)⋌18 297
6. místo, Santos (Josef Dymáček, Eva Adam, Jules Adam)⋌39 294
7. místo, Škubánci (Jiří Kubáněk, Věra Kubáňková, Vladislav Kubáněk)⋌36 294
8. místo, Hořické Vydry (Aneta Vydrová, Josef Vydra, Hana Vydrová)⋌15 291
9. místo, Fotbal Dvůr (Jaroslav Macek, Jiří Pelák, Pavel Tomeš)⋌28 286
10. místo, Nohejbalisté (Jan Forbelský, Jaroslav Moravec, Petr Hajs)⋌30 285

EVROPSKÁ LIGA (11. – 30. místo)
11. místo, Kousci Laušmanovi (Martin Bednář, Martin Šimek, Petr Kiss)⋌18 282
12. místo, 3 DW (Jaroslav Čížek, Jitka Čížková, Lenka Hrbková)⋌12 282
13. místo, Sokolíci (Hana Pitrmucová, Vlastimil Pitrmuc, Karel Fajman)⋌30 279
14. místo, Arya tým (Lukáš Matura, Zdeněk Matura, Ludmila Maturová)⋌24 279
15. místo, Abu Dhabi (Petr Čurda, David Votoček, Vítězslav Tobolka)⋌30 276
16. místo, Sůráci (Robert Sůra, Milan Sůra, Petr Sůra)⋌30 276
17. místo, Pardálové (Otakar Jón, Zdeněk Jón, Jaroslav Rufer)⋌24 276
18. místo, Gurmáni (Jiří Rejl, Ráca Srníček, Břetislav Hradecký ml.)⋌48 274
19. místo, Křížovkáři (Josef Hanuš, Renáta Hostínová, Vladimír Nožička)⋌30 270
20. místo, Školačky (Jitka Márynková, Milena Pitrmanová, Eva Hanušová)⋌36 267
21. místo, Chalupáři (Jan Doviczin, Antonín Nedvědil, Jiří Voráček)⋌30 267
22. místo, Matut (Petr Matouš, Jaroslav Matouš, Eliška Matoušová)⋌24 267
23. místo, Botafogo (Petra Levitnerová, Milada Šrůtková, Vlast. Hlušička)⋌18 267
24. místo, Rock & Coffee (Tomáš Vrběcký, Petr Bureš, Víťa Machalík)⋌18 267
25. místo, Děda tým (Miloš Dvořák ml., Renáta Dvořáková, Láda Keszegi)⋌36 264
26. místo, Karoso-tým (Roman Kábrt, Karel Kábrt, Soňa Kábrtová)⋌39 262
27. místo, Červenobílí (David Kamitz, Jaroslava Kamitzová, Erich Kamitz)⋌39 261
28. místo, Bukáci (Miroslav a Josef Dreveniakovi, Zdena Dreveniaková)⋌30 261
29. místo, Piváci (Ladislav Šimek, Jaroslav Střížek, Ladislav Nosek)⋌30 261
30. místo, Příbuzní (Libor Čvančara, Jindřich Šubrt, Vlasta Šubrtová)⋌30 261

MOL CUP (31. – 50. místo)
31. místo, SBS – Trunečkovi (Jaroslav Strnad, Jiří Potměšil, Jiří Schreiber)⋌18 261
32. místo, Sousedé (Zdena Sůrová, Vlasta Suková, Miloslav Nykl)⋌30 259
33. místo, Vodáci (Jan Gabrle, Roman Nývlt, Michal Dvořák)⋌27 258
34. místo, Pošťačky (Kateřina Špidlenová, Anna Pilgrová, Eva Šimůnková)⋌30 255
35. místo, U tratě (Jiří Renner st., Jiří Renner ml., Květa Rennerová)⋌33 252
36. místo, Kancelář U Laušmanů (Vlad. Pavlis, Martin Bíba, Matěj Vopřada)⋌21 250
37. místo, Děda Pepa (Josef Smeták st., Josef Smeták ml., Pája Kročil)⋌27 246
38. místo, Borci (Evžen Holásek, Pavlína Holásková, Milan Holásek)⋌15 245
39. místo, Jirkys team (Michal Jiránek, Zdeněk Jiránek, Hana Jiránková)⋌27 243
40. místo, Senior team (Pavel Kejzlar, Miloslav Tohola, Zdeněk Žáček)⋌27 243
41. místo, Bytovkáři (Jaroslav Nyč, Libuše Nyčová, Václav Nyč)⋌30 240
42. místo, Sparta (Marie Holá, Romana Krulišová, Pavel Holý)⋌24 240
43. místo, Gorilí samice (Lucie Čurdová, Nikola a Miroslava Čurdová)⋌36 233
44. místo, FC Amok (Jaroslava Korčáková, Martin Korčák, Zdeněk Korčák)⋌30 228
45. místo, Chataři 212 (Alena Jedličková, Jan Jedlička, Karel Korunka)⋌3 228
46. místo, Sirotci (Daniel Renner, Ondřej Renner, Zbyněk Kuřil)⋌27 222
47. místo, Údržbáři (Vlastimil Pitrman, Radek Tauchman, Jan Mečíř)⋌39 219
48. místo, Sachráci (Alfréd Sachr, Jaroslava Sachrová, Jiří Sachr)⋌30 207
49. místo, Břéťa tým (Blažena a Karel Kratochvílovi, Kateřina Šrámková)⋌18 201
50. místo, Králíci (Jaroslav Osowiecki, Karel Kučera, Petr Stierand)⋌27 181