Týden uběhl jako voda a už je před námi další víkend plný fotbalu. Na Trutnovsku se půjde fandit na patnáct stadionů, kde se budou hrát zápasy dospělých kategorií.

Ve skupině o postup z okresního přeboru bude pozici lídra hájit Sokol Bílá Třemešná. Čerstvý finalista Penzion Poříčí Okresního poháru mužů se znovu po třech dnech postaví soupeři z Hostinného. Ač bude jako domácí tým veden Tatran, hrát se bude na třemešenském pažitu. Tento duel celý víkendový program i zahájí, jelikož má výkop naplánován na 14 hodin.

Fotbalisté Mostku slaví postup do finále Penzion Poříčí Okresního poháru mužů. V něm změří síly s rivalem z Bílé Třemešné.
Třemešná nadělovala, Mostek otáčel. Pohárové finále nabídne podzvičinské derby

Ve stejném čase odstartuje také střetnutí mezi Rudníkem a Rtyní v Podkrkonoší. Zbylé dva zápasy se hrají od 17.00.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Dramatické momenty tradičně slibuje skupina o záchranu okresního přeboru. Vedoucí celek Staré Buky míří na horkou půdu Janských Lázní, které doma potřebují sbírat body. To samé platí o fotbalistech Libče, jimž dorazí znepříjemnit situaci druhý pohárový finalista Mostek. Atraktivní partii slibuje souboj Vítězné s Podhůřím a pokud chtějí hráči Svobody nad Úpou myslet na udržení se v přeboru, potřebují bodovat proti Hajnici.

Z pohárového semifinále mezi Mostkem a Hajnicí.Z pohárového semifinále mezi Mostkem a Hajnicí.Zdroj: Tomáš Plecháč


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Dva velké šlágry nabídne skupina o postup z okresního soutěže III. třídy. Oba se hrají v neděli od 17 hodin. V prvním Pilníkov vyzve Bohuslavice nad Úpou a znovu tak proti sobě nastoupí dva nejlepší kanonýři soutěže. Domácí Jakub Kulda a hostující Milan Kulda, jeho otec. Mimochodem střelecké skóre obou bomberů je na jaře 10:7 pro tatínka.

Víme již, kdy začne mistrovský ročník 2022/2023. O víkendu 6. - 7. srpna se bude hrát 1. kolo okresního poháru, o týden později úvodní dějství okresního přeboru i okresní soutěže III. třídy. Soutěže žáků odstartují 27. - 28. srpna, přípravky o týden později.

Na zaváhání Bohuslavic jistě budou čekat týmy Lánova a Malých Svatoňovic. Který z nich vyhraje vzájemných duel 9. kola, ten se posune na druhou příčku.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
Mostek B a Lampertice se před týdnem potkaly ve vzájemném souboji. Tento víkend se jejich cesty rozešly a oba týmy si připsaly vysoké porážky.
Mostečtí ochutnali maršovskou desítku. Kuldovi pokračují ve střeleckém souboji

Zapomenout nelze ani na poslední ze čtyř skupin. V té o konečné umístění v III. třídě zahájí program sobotní bitva Radvanic v Čechách s Libotovem. Domácí od 14.00 zabojují o první skalp dosud bodově stoprocentního lídra tabulky. V sobotu hraje také Horní Maršov proti Lamperticím, zbylé dva zápasy se uskuteční o den později.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...