V sobotu od 15 hodin se na hřišti v Poříčí u Trutnova potkají fotbalisté Spartaku Hajnice a Jiskry Bohuslavice. Předposlední celek letošního ročníku okresního přeboru tak vyzve druhý nejlepší tým okresní soutěže III. třídy a ve hře bude poslední volné místo v nejvyšší okresní soutěži pro příští sezonu. Oba soupeři se spolu naposledy potkali v jarní části ročníku 2017/2018. Hajnice tehdy doma vyhrála 2:1.

Konečné tabulky okresních soutěží mužů v ročníku 2018/19

Okresní přebor II. třídy:
1. Žacléř  26  24 1 0 1  114:13 74
2. Rudník  26  15 4 2 5  85:56 55
3. Vítězná  26  13 2 5 6  64:45 48
4. Poříčí  26  12 4 1 9  57:50 45
5. Strážné  26  13 2 3 8  64:48 43
6. Volanov  26  10 5 3 8  50:50 43
7. Libeč  26  9   4 4 9  49:46 39
8. Rtyně  26  11 2 2 11  59:56 39
9. Mladé Buky  26  11 3 0 12  72:69 39
10. Janské Lázně  26  10 3 2 11  35:48 38
11. Trutnov C  26  7 1 2 15  37:72 25
12. Podhůří  26  4 3 4 15  38:92 22
13. Hajnice  26  3 2 6 15  34:72 19
14. Lánov  26  5 0 2 19  47:87 17

Okresní soutěž III. třídy:
1. Mostek  26  20 0 3 3  85:27 63
2. Bohuslavice  26  16 0 3 7  76:46 51
3. Úpice B  26  14 3 1 8  98:69 49
4. Malé Svatoň.  26  14 2 2 8  81:56 48
5. Kunčice n. L.  26  13 2 2 9  73:57 45
6. Pilníkov  26  11 3 4 8  50:39 43
7. Svoboda  26  12 3 1 10  82:65 43
8. Dolní Kalná B  26  8 4 2 12  49:72 34
9. Libotov  26  9 1 1 15  61:65 30
10. Starý Rokytník  26  7 1 1 17  42:80 24
11. Chvaleč  26  5 2 1 18  37:99 20
12. Radvanice  26  4 2 2 18  23:82 18

Okresní soutěž IV. třídy:
1. Prosečné  24  20 1 0 3  115:34 62
2. Horní Maršov  24  14 1 1 8  91:63 45
3. Černý Důl  24  12 1 3 8  63:47 41
4. Bernartice  24  12 0 1 11   66:46 37
5. Kuks  24  10 2 1 11   61:76 35
6. Lampertice  24  7 1 2 14  49:84 25
7. Borovnice  24  1 2 0 21  36:13 17

Rozdělení mužstev pro soutěžní ročník 2019/2020

Okresní přebor (14 účastníků) – Kocbeře, Hostinné, Rudník, Vítězná, Poříčí u Trut-nova, Strážné, Volanov, Libeč, Rtyně v Podkrkonoší, Mladé Buky, Janské Lázně, Podhůří, Mostek a vítěz barážového utkání Hajnice vs. Bohuslavice.

Okresní soutěž III. třídy (17 účastníků) – Lánov, Malé Svatoňovice, Kunčice nad Labem, Pilníkov, Svoboda nad Úpou, Dolní Kalná B, Libotov, Starý Rokytník, Chvaleč, Radvanice v Čechách, Prosečné, Horní Maršov, Černý Důl, Bernartice/Žacléř B, Kuks, Lampertice a poražený barážového duelu Hajnice vs. Bohuslavice.