Zatímco na Hradecku, Jičínsku, Náchodsku i Rychnovsku je v okresních soutěžích na podzim už dohráno, pod Krkonošemi pokračují v první polovině listopadu obě třídy dospělých. Vedle přeboru také III. třída.

V jejím 14. kole nebyla nouze o divoké výsledky, ale ani o skvělé střelecké výkony. O tom všem ale v tradičním ohlédnutím Deníku. Mimochodem, v listopadu je v plánu odehrát ještě osm utkání, sedm o následujícím víkendu v rámci 15. kola, jeden pak v sobotu 18., kdy by se měla uskutečnit dohrávka 13. kola mezi rezervou Dolní Kalné a Janskými Lázněmi.

Okresní soutěž III. třídy - 14. kolo

Lánov - Černý Důl 3:0 (0:0). Branky: Miloš Šulc 3. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Na půdě lídra tabulky se potkaly dva nejlépe bránící celky soutěže a na vývoji skóre to bylo znát celou hodinu hry. Bezbrankový stav narušila až trefa domácího Miloše Šulce, jenž navíc v 76. minutě přidal druhou branku favorita a o sedm minut později dokonce zkompletoval hattrick.

Kuks - Mostek 1:2 (1:0). Branky: Fanta - T. Hampl, Krkonoška. Rozhodčí: Rohrbacher. ŽK: 3:6. ČK: 1:0 (90. Baláž). Diváci: 50. Jelikož fotbalisté Libče si ve 14. kole vybírali volný los, dostal tým Mostku ideální příležitost k návratu na druhou příčku tabulky. K tomu svěřenci trenéra Lebedy potřebovali vyhrát v Kuksu a první poločas se jim tu vůbec nevydařil. I přes herní převahu totiž prohrávali gólem Fanty 1:0. Po pauze už ale hosté zapnuli na vyšší obrátky a trefami Hampla s Krkonoškou zvrátili skóre zaslouženě na svou stranu.

Malé Svatoňovice - Prosečné 9:0 (5:0). Branky: T. Tyrner 6, F. Králíček, Múka, J. Hanák z pen. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:3. Diváci: 40. S velkou parádou poskočili na třetí příčku v tabulce fotbalisté Malých Svatoňovic. Pomohla jim k tomu suverénní výhra 9:0 nad Prosečným. Hosty doslova sestřelil nejlepší bomber soutěže Tomáš Tyrner, jenž se za záda gólmana Řeháka trefil rovnou šestkrát, když v každém poločase zaznamenal čistý hattrick.

TOP střelci III. třídy - 23 branek: Tomáš Tyrner (Malé Svatoňovice). 12 branek: Daniel Haider (Horní Maršov). 11 branek: Lukáš Hájek. 10 branek - Jan Lelek. 9 branek: Petr Foubík (všichni Lánov) a David Horváth (Libeč)…

Kunčice nad Labem - Dolní Kalná B 3:5 (2:4). Branky: L. Míč, Binar, J. Míč - Koss 2, D. Ježek z pen., J. Jiřička, M. Ježek. Rozhodčí: Vinš. Hráno bez karet. Diváci: 40. Atraktivní přestřelku nabídl souboj tabulkových sousedů, který sledovali diváci v Kunčicích nad Labem. Hosté tu do utkání vstoupili jako uragán a soupeři za úvodních 40 minut nasázeli čtyři branky. Domácí se ale nevzdali, ještě do pauzy dvěma góly snížili a odpověď našli i po pauze na druhou branku z kopačky Jiřího Kosse. Ten se ale nakonec přesto stal hrdinou zápasu a právě jeho góly určily rozdíl mezi oběma soupeři.

Starý Rokytník - Horní Maršov 1:1 (1:1). Branky: V. Horčička - I. Duch. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 0:3. Diváci: 40. Duel dvou mužstev z dolních pater tabulky se hrál ve Starém Rokytníku a atraktivita zápasu tomu i odpovídala. Padly pouze dvě branky, na každé straně jedna. Skóre otevřel hostující Igor Duch už v 9. minutě, na konečných 1:1 uzavřel minutu před přestávkou Vojtěch Horčička. Hosté v tabulce cennou remízou uhájili náskok jednoho bodu na svého konkurenta.

Lampertice/Žacléř B - Radvanice v Čechách 10:2 (2:1). Branky: M. Skála 4, J. Ondráško 2, Mádle, Šklíba, Vondrák, Lubas z pen. - Seňko, Kolman. Rozhodčí: Seidel. Hráno bez karet. Diváci: 45. Jasného favorita měl duel Lampertic/Žacléře B s Radvanicemi v Čechách. První poločas ještě vyzněl vyrovnaně, když na trefy Skály a Mádleho odpověděl trefou do šatny Seňko. Po pauze už ale domácí na hřišti dominovali, zářil především Martin Skála, jenž ke čtyřem trefám v utkání přidal navrch tři gólové asistence. Ne náhodou to byl právě se zraněním laborující borec, kdo v 90. minutě dokonal lampertickou desítku a soupeři tak zajistil nelichotivý dvojciferný nášup.

Utkání Janské Lázně - Bernartice bylo odloženo. Volný los měla Libeč.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...