Sváteční čtvrtek využili účastníci JAKO Okresní soutěže III. třídy k sehrání vloženého 1. kola a v sedmi zápasech došlo k řadě zajímavých výsledků.

Tak například lídr tabulky Lánov si doma proti posledním Bernarticím otevřel střelnici a soupeři nasypal jedenáct branek. Druhý Mostek podruhé v řadě prohrál, když tentokrát nezvládl přestřelku na horké půdě Sokola Prosečné. Domácím výhru zajistil hattrickem Martin Jakoubek, dva góly přidal Josef Marek.

JAKO Okresní soutěž III. třídy mužů na Trutnovsku nabídla o víkendu osmé kolo a již ve čtvrtek pokračuje vloženým prvním.
Pozdní budíček v Libči. Rychle inkasované branky ukončily Mostku neporazitelnost

Prosečné vs. Mostek 5:4Prosečné vs. Mostek 5:4Zdroj: Tomáš PlecháčDruhou příčku ale hosté uhájili, třetí Libeč totiž padla na hřišti Janských Lázní. Čtvrtý je Černý Důl, který i díky trefám Zdeňka a Marka Pavlíčkových vyhrál jeden ze šlágrů na trávníku rozjetého Kuksu. Možnost poskočit na medailové pozice doma prohospodařily celky Kunčic nad Labem a Malých Svatoňovic. Druhý jmenovaný tým prohrál domácí bitvu s Horním Maršovem 3:4 vinou gólu Igora Ducha z 90. minuty!

Souboj mužstev z dolní poloviny tabulky ve Starém Rokytníku rozhodl hattrick Jiřího Kosse z Dolní Kalné. Nejnižší soutěž na Trutnovsku pokračuje již o tomto víkendu 9. kolem.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Načítám výsledky …