Na čele tabulky JAKO Okresní soutěže III. třídy mužů bude na Trutnovsku v jarní části zajímavý jen boj mezi nejlepší dvojicí. Aktuálně druhý Mostek totiž ve 23. kole nedal na domácím hřišti sebemenší šanci třetí Libči a po výsledku 4:0 konkurentovi odskočil na propastných deset bodů.

Útočník Hajnice Martin Škoda (vpravo) byl jediným úspěšným střelcem v utkání svého týmu na hřišti Volanova. Skóroval tu i v minulé sezoně.
Škoda rozsekl šlágr kola. Na čele tabulky kanonýrů jej však předstihl Starý

Ve šlágru kola se trefovali zajímaví střelci. Hned dvakrát skórovala dvaapadesátiletá tvář mosteckého oddílu Dušan Duchek, jednou se prosadil nejlepší jarní střelec týmu Jakub Piwko a výsledek doladila patnáctiletá naděje klubu Erik Přiklopil.

Třiadvacáté dějství JAKO Okresní soutěže nabídlo souboj druhého celku tabulky se třetím. Rozjetý Mostek v něm jasně dominoval.Mostecký Jakub Piwko na jaře drží střeleckou formu.Zdroj: Tomáš PlecháčZahanbit se o den později nenechal ani lídr tabulky Lánov. Ten po týdnu odpočinku, kdy si hráči užívali volný los, vyrazil na půdu Starého Rokytníku. Ano, na hřiště pověstné svým nakloněním. Kdo hrál v prvním poločase s kopce a kdo naopak do kopce, to Krkonošský deník nezjišťoval, každopádně skóre v obou poločasech (1:1 a 0:6) leccos naznačuje. Domácí outsider proti favoritovi dokonce vedl, pak ale prosadilo sedm odlišných střelců Lánova a na světě byl očekávaný výsledek.

Ještě větší kanonádu předvedli fotbalisté Černého Dolu. Proti otloukánkům soutěže Bernarticím vyhráli poločas 3:1, ve druhém ale domácí rozpoutali na trávníku střelecké manévry a nakonec se v utkání čepovala jedenáctka. Čtyřmi góly se při ní zaskvěl Vojtěch Valent, po dvou brankách zaznamenali Matěj Rodr a Martin Svoboda.

JAKO Okresní soutěž III. třídy mužů nabídla ve 22. kole mimo jiné i souboj dvou mužstev z opačných pólů tabulky.
V Bernarticích řádilo bratrské duo, Kunčicím výhru vystříleli otec se synem

Dobrý zápas nabídl přímý souboj o čtvrtou příčku mezi Malými Svatoňovicemi a Janskými Lázněmi. Lépe do něj vstoupili hosté, kteří trefou Reginy vyhráli první poločas. V tom druhém ale nejprve srovnal kanonýr všech kanonýrů Tomáš Tyrner, aby duel rozhodla branka Jiřího Večeře z 63. minuty.

TOP kanonýři III. třídy

34 branek: Tomáš Tyrner (TJ Sokol Malé Svatoňovice). 21 branek: Daniel Haider (TJ Jiskra Horní Maršov). 13 branek: David Špička (TJ Sokol Prosečné). 12 branek: David Horváth (TJ Jiskra Libeč), Martin Jakoubek (TJ Sokol Prosečné), Lukáš Hájek (TJ Lánov), Patrik Múka (TJ Sokol Malé Svatoňovice), Petr Foubík a Lukáš Hájek. 11 branek: Jan Lelek (všichni TJ Lánov) a Jakub Piwko (Fotbalový klub Mostek).

Ve zbylých třech střetnutích si diváci přišli na své díky gólovým přestřelkám. Horní Maršov doma řádně potrápil hattrick radvanického Martina Rutkaye, díky němuž musel favorit otáčet skóre. To se mu podařilo až v 90. minutě, kdy na konečných 4:3 upravil Pavel Havlíček.

Podobně dramatickou partii pro sebe v souboji s Kunčicemi nad Labem urvali hráči Kuksu (3:2) a Prosečné v souboji s Lamperticemi/Žacléřem B srazily především trefy Patrika (2) a Jakuba Ondráškových (1).

V dalším kole si od fotbalu odpočinou fotbalisté Starého Rokytníku, na půdu lídra soutěže Libče dorazí hráči Kuksu.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...