Pivovar Trautenberk Okresní přebor mužů na Trutnovsku má na konci května v programu jedno vložené kolo. Přesněji sedmnácté. Polovina zápasů se hrála tuto středu, zbylé čtyři duely mají výkop za týden.

Třemešenský Patrik Macek (uprostřed s číslem 8) rozhodl výstavní ranou z trestného kopu šlágr kola na hřišti Volanova, kde jeho tým vyhrál 3:2.
FOTO, VIDEO: Střelecké manévry v okresním přeboru, remíza ve šlágru III. třídy

Dvaadvacet branek značí, že fotbalisté v Podkrkonoší si střeleckou chuť drží nejen o víkendech, ale i ve všedních dnech a gólově atraktivní tentokrát byla všechna utkání.

Vůbec nejvíc se bavili diváci v Pilníkově. Na hřiště druhého celku tabulky dorazilo čtrnácté Poříčí u Trutnova a domácí favorit měl duel od úvodních minut pod kontrolou. Především pak dva hráči. Čtyřgólový Jakub Kulda a autor hattricku Aleš Starý. Hosté se zmohli pouze na čestný úspěch, o který se postaral Kryštof Potoček, jenž mírnil konečnou porážku 7:1.

Tato střela pilníkovského Jakuba Kuldy se zastavila až v síti za bezmocným Milanem Odvárkou.Také tato střela pilníkovského Jakuba Kuldy se zastavila až v síti za bezmocným Milanem Odvárkou.Zdroj: Fans TJ Spartak Pilnikov

Naprosto suverénně si počínala také jarní štika z Vítězné. Ta na vlastním trávníku přivítala Strážné a o výsledku bylo de facto rozhodnuto po dvaceti minutách hry, když se prosadili Tunisan Balhouthi a zimní posila z Ukrajiny Timofieiev. „Zahraniční“ kanonádu pak dokonal Slovák Gábriška, jenž po přestávce zaznamenal čistý hattrick.

TOP kanonýři přeboru

39 branek: Aleš Starý (TJ Spartak Pilníkov). 33 branek: Martin Škoda (SK Spartak Hajnice). 29 branek: Filip Čáp (TJ Rudník). 26 branek: Pavel Meliš (TJ Spartak Pilníkov). 23 branek: Patrik Ondráško (TJ Baník Žacléř) a Jakub Pitro (FC Libotov). 22 branek: Luboš Gábriška (Sokol Vítězná) a Jakub Kulda (TJ Spartak Pilníkov). 20 branek: Jan Jákl (TJ Sokol Bílá Třemešná)…

Vítězná se tak posunula již na šestou příčku, pouhý bod za žacléřský Baník. Ten totiž utržil dvoubodovou ztrátu na hřišti posledního Podhůří. Outsider, který se letos s největší pravděpodobností nevyhne sestupu do III. třídy, vedl po hodině hry 2:0 zásluhou slepených tref Davida Zdržálka a Stanislava Pavlů. Zanedlouho sice hosté srovnali krok po gólech Ondráška s Horváthem, nerozhodný stav poté vydržel do úplného konce utkání.

Hitem sedmadvacátého dějství JAKO Okresní soutěže III. třídy mužů na Trutnovsku byl souboj druhého Mostku s prvním Lánovem.
Smír ve šlágru kola. V Horním Maršově řádilo bratrské duo, v dresu Kuksu Fanta

Mimochodem výsledek 2:2 se málem zrodil i v souboji Libotova s lídrem přeboru z Hajnice. Domácí se po bezbrankovém poločase ujali vedení trefou Jakuba Pitra, situaci jim ale ztížilo vyloučení obránce Šimka v 76. minutě. Favorit přesilovku využil trefami Kejzlara (78.) a Seiferta (88.), domácí přesto v poslední minutě znovu Pitrem vyrovnali.

Když už se schylovalo k překvapivé remíze, byla v neprospěch Libotovských odpískána penalta, o které se dlouhé minuty diskutovalo, jelikož dle domácích došlo k faulu před pokutovým územím. Hlavní rozhodčí však byl neoblomný a z pokutového kopu v nastaveném čase rozhodl o vítězství Spartaku Böhm.


Načítám výsledky ...

Už o víkendu je na programu dalších osm utkání, šest bude odehráno v sobotu, zbývající dvě pak v neděli.


Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...