Předposlední hrací víkend je nachystán v okresních fotbalových soutěžích mužů na Trutnovsku. Možná právě v sobotu a neděli se rozřeší všechny důležité otázky co se týče sestupujících a postupujících mužstev.

Fotbalisté Volanova dokázali zvítězit v prestižním derby na hřišti Starých Buků. Rozhodující branku vstřelil v 68. minutě Přívratský.
Oslabená Hajnice nezaváhala, Kocbeře nadělovaly. A Mladé Buky? Jarní bída trvá

V okresním přeboru stále není vyřešeno, kdo se stane přeborníkem Trutnovska. Nejblíže k titulu má Spartak Hajnice, který k jistotě potřebuje doma porazit Poříčí u Trutnova a navíc ještě ztrátu nejbližšího pronásledovatele z Kocbeří, které hrají v Žacléři. Pokud se tak nestane, rozhodne za týden o vítězi soutěže megašlágr Kocbeře vs. Hajnice!

Jistými sestupujícími celky z přeboru do III. třídy jsou Svoboda nad Úpou (po podzimu ze soutěže odstoupila - pozn. aut.) a Libeč. Stále však hrozí, že sestoupí také čtrnáctý tým tabulky. A tuto příčku momentálně okupují fotbalisté Mladých Buků. Ti musejí v sobotu bezpodmínečně porazit Bohuslavice nad Úpou, přesto nebudou mít nic jisté. I kdyby totiž jejich nejbližší konkurenti nevyhráli (vedle Bohuslavic ještě Podhůří a Vítězná), dostanou příležitost ještě za týden, zatímco Mladobuckým tuto sobotu sezona definitivně skončí.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Ve III. třídě je o postupujícím rozhodnuto. Fotbalisté Pilníkova byli v této sezoně naprosto suverénní a vítězství v soutěži slavili dávno před posledním utkáním. Postupovat ale letos mohou týmy dva a tak zůstává otázkou, který oddíl si vybojuje stříbrnou pozici. Aspiranti na ni jsou hned čtyři. Dvaadvacet bodů si hýčká Libotov, o jeden méně mají Janské Lázně s Lánovem, rovných dvacet pak Prosečné. Ne náhodou bude sobotním šlágrem souboj Janských Lázní s Lánovem.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …
Fotbalisté Pilníkova byli suverénní na podzim v základní skupině III. třídy a nejinak je tomu na jaře ve skupině o postup do okresního přeboru.
Čtyři celky ve hře o druhou postupovou příčku. Momentálně ji drží hráči Libotova

O sestup se v III. třídě samozřejmě nehraje, ve skupině umístění budí prestiž snad jen bitva o první příčku. Na dálku ji svádějí celky Dolní Kalné B a Starého Rokytníku. Pokud mezi nimi minimální bodový rozdíl vydrží i po tomto víkendu, poperou se o vítězství v jarní skupině za týden ve vzájemném souboji.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …