Tak například fotbalisté Trutnova zvládli důležitou bitvu na hřišti Kutné Hory, odkud si přivezli cennou výhru 4:2. V krajském přeboru dlouho usilovalo o bodový zisk Vchlabí, na půdě Libčan ale nakonec padlo brankou z 87. minuty.

V okresním přeboru Trutnovska se hrál velký šlágr a bitva Mladých Buků s Hostinným rozhodně nenudila. Padlo v ní deset (!) branek a z vítězství 6:4 se radovali domácí.

Na Liberecku zase zaujala sportovní nadšence výhra Košťálova-Libštátu v derby nad Lomnicí nad Popelkou. V Sedmihorkách naopak uspěl favorizovaný Turnov.

Fortuna ČFL, skupina B

Sobotní výsledky: Jablonec nad Nisou B – Mladá Boleslav B 2:1 (0:1), Ústí nad Orlicí – Železnice 0:1 (0:0), Velvary – Dukla Praha B 3:1 (1:0).

Nedělní výsledky: Liberec B – Přepeře 4:2 (1:1), Hradec Králové B – Pardubice B 2:2 (2:1), na penalty 1:3, Chlumec nad Cidlinou – Zápy 2:0 (1:0), Brozany – Zbuzany 3:0 (3:0). Pondělí 13.00: Bohemians Praha 1905 B – Teplice B.

Fortuna Divize C

Sobotní výsledky: Kutná Hora – Trutnov 2:4 (2:2), Kosmonosy – Hlinsko 1:2 (0:2), Náchod – Velké Hamry 3:0 (1:0), Vysoké Mýto – Letohrad 2:1 (2:0), Horky nad Jizerou – Kolín 1:4 (0:1).

Nedělní výsledky: Dvůr Králové nad Labem – Libiš 6:0 (3:0), Nymburk – Benátky nad Jizerou 1:4 (1:1), Poříčany – Čáslav 2:2 (1:0), na penalty 3:5.

Vstřelenou branku Trutnovští v Kutné Hoře slavili čtyřikrát.
Trutnovští z Kutné Hory vezou premiérové vítězství. Dvůr si s chutí zastřílel

Královéhradecký kraj

Votrok krajský přebor

Sobotní výsledky: Libčany – Vrchlabí 2:1 (1:1), Slavia HK – Dobruška 3:0 (1:0), Olympia HK – Třebeš 2:0 (2:0), Vysoká nad Labem – Rychnov nad Kněžnou 3:0 (0:0).

Nedělní výsledky: Police nad Metují – Jičín 1:0 (0:0), Hořice – Černilov 3:1 (0:0), Nový Bydžov – Chlumec nad Cidlinou B 3:2 (2:1), Červený Kostelec – Kostelec nad Orlicí 4:1 (2:0).

AM Gnol I. A třída

Sobotní výsledky: Nepolisy – Týniště nad Orlicí 0:2 (0:0), Nové Město nad Metují – Velké Poříčí 3:1 (0:0), Sobotka – Lokomotiva HK 2:2 (0:1), na penalty 5:3.

Nedělní výsledky: Kunčice – Trutnov B 1:3 (1:1), Třebechovice – Jaroměř 0:3 (0:2), Česká Skalice – Solnice 0:5 (0:3), Náchod B – Roudnice 1:2 (0:0), Lázně Bělohrad – Broumov 0:0, na penalty 2:4.

JAKO I. B třída, skupina A

Sobotní výsledky: Staré Buky – Žacléř 3:2 (2:1), Kocbeře – Skřivany 3:6 (1:3), Dolní Kalná – Železnice 1:1 (0:1), na penalty 5:4, Nová Paka – Dvůr Králové nad Labem B 6:1 (3:0).

Nedělní výsledky: Vrchlabí B – Miletín 1:0 (1:0), Kopidlno – Jičín B 1:0 (1:0). Utkání Úpice – Kobylice bylo odloženo.

Okresní přebor

Sobotní výsledky: Mladé Buky – Hostinné 6:4 (3:3), Volanov – Bílá Třemešná 4:1 (3:1), Vítězná – Rudník 3:7 (2:5), Mostek – Poříčí u Trutnova 2:2 (1:0), na penalty 3:2, Rtyně v Podkrkonoší – Janské Lázně 6:0 (2:0), Podhůří – Hajnice 4:2 (3:0), Libeč – Strážné 2:7 (0:3).

Okresní soutěž

Sobotní výsledky: Prosečné – Rudník B 5:2 (2:2), Svoboda nad Úpou – Bohuslavice nad Úpou 9:1 (3:1), Horní Maršov – Pilníkov 0:1 (0:0). Utkání Radvanice v Čechách – Dolní Kalná B bylo odloženo.

Nedělní výsledky: Mostek B – Libotov 0:5 (0:0), Kuks – Starý Rokytník 2:4 (1:2), Malé Svatoňovice – Kunčice nad Labem 0:0, penalty 1:2, Černý Důl – Lampertice 2:3 (2:1), Lánov – Bernartice/Žacléř B 3:1 (2:0).

Ilustrační foto
Kam na fotbal v Královéhradeckém kraji

Liberecký kraj

Krajský přebor

Sobotní výsledky: Sedmihorky – Turnov 0:2 (0:0), Doksy – Višňová 2:1 (2:0), Nový Bor – Chrastava 4:0 (2:0), Stráž pod Ralskem – Železný Brod 3:1 (1:0), Desná – Hrádek nad Nisou 2:5 (1:3), Mšeno-Jablonec n. N. - Frýdlant 2:1 (2:0).

Nedělní výsledek: Skalice u České Lípy – Rovensko pod Troskami 2:2.

I. A třída

Sobotní výsledky: Košťálov-Libštát – Lomnice nad Popelkou 4:3 (3:2), Hejnice – Ruprechtice 7:3 (4:1), Pěnčín (LB) – Krásná Studánka 4:1 (3:0), Jenišovice – Pěnčín (JB) 2:3 (0:2), Rynoltice – Bělá 2:0 (1:0), Mimoň – Doubí 5:3 (3:3).

Nedělní výsledek: Velké Hamry B – Bílý Kostel nad Nisou 6:1 (6:0).

I. B třída

Sobotní výsledky: Semily – Držkov 2:2 (1:2), Smržovka – Lučany nad Nisou 0:3 (0:1), Horní Branná – Bozkov 2:1 (1:0), Mírová pod Kozákovem – Jablonec nad Jizerou 4:3 (3:0), Rychnov – Přepeře B 3:2 (3:0), Plavy – Albrechtice 3:2 (1:1).

Nedělní výsledek: Harrachov – Studenec 5:1 (3:1).

Okresní přebor

Sobotní výsledky: Poniklá – Jilemnice 2:7 (1:4), Roztoky – Vysoké nad Jizerou 12:1 (3:1), Mříčná – Nová Ves 1:4 (0:1), Stružinec – Benecko 4:2 (3:2).

Nedělní výsledek: Libštát – Martinice 6:2 (3:1).

Okresní soutěž

Sobotní výsledek: Kruh – Horka 3:2 (1:1).

Nedělní výsledky: Rovensko pod Troskami B – Tatobity 1:5 (0:1), Bozkov B – Víchová 2:2 (0:0), Studenec B – Horní Branná B 5:3 (3:1), Přepeře C – Zálesní Lhota 0:5 (0:3), Semily B – SF Studenec 0:2 (0:1).