Naprosto suverénním způsobem kráčejí za vítězstvím ve III. třídě na Trutnovsku fotbalisté Pilníkova. Tým okolo kanonýra Aldeše Starého (tentokrát 5 vstřelených branek) zvítězil v 9. kole skupiny o postup na hřišti Malých Svatoňovic 10:0 a ve druhé polovině sezony zapsal již třetí desítku. Jednou navíc skóroval třináctkrát.

Soupeři z Hajnice a Volanova už vyhlížejí nedělní vzájemný duel. V tom podzimním vyhrál výsledkem 2:0 hajnický Spartak.
Vedoucí trio opět bez ztráty. Šlágr v Žacléři pro Volanov, Tatran sázel osmičku

Na druhou příčku tabulky se po výhře 3:0 v derby s Prosečným probojoval Lánov, třetí místo si vítězstvím v Janských Lázních vysloužil celek Libotova. V přímé bitvě o šestou pozici pak Lampertice přehrály Mostek trefou Emila Mača z 81. minuty.

Úterní dohrávka 5. kola - 17.30: Janské Lázně - Prosečné.

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Ve skupině o umístění si první příčku pojistila rezerva Dolní Kalné, která vyhrála 6:0 na půdě Bernartic. Druhý Starý Rokytník ztratil bod v Horním Maršově, doma pak uspěly týmy Černého Dolu a Radvanic v Čechcách.