Fotbalové kluby ze Semilska před sebou mají další fotbalový víkend a ve hře budou jak třetiligové Přepeře, tak třeba Sokol Kruh hrající nejnižší okresní soutěž.

Česká fotbalová liga, skupina B – Přepeře zatím start do nového ročníku mohou považovat za úspěšný. V mistrovské soutěži se před sobotním duelem s Hradcem Králové B vyhřívaly v horní polovině tabulky, navíc stále žijí v prestižním MOL Cupu, kde je ve třetím dějství čeká další fotbalový svátek, jelikož už ve středu na domácím hřišti přivítají účastníka Konferenční ligy a čerstvého přemožitele rumunské Kluže FK Jablonec. Ještě před tím ale svěřence trenéra Josefa Petříka čekal sobotní mistrovský duel proti rezervě ligového Hradce Králové. Do něho šli domácí týden po kanonádě do sítě Zbuzan (7:0), tentokrát ale na hřišti jasně kraloval jejich soupeř, který vyhrál rozdílem čtyř branek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Krajský přebor – Suverénem oblastního přeboru je na Liberecku tým Turnova, který je na nejlepší cestě k návratu do Fortuna Divize C. Šest zápasů, šest výher a úctyhodné skóre 27:1! V dalším kole lídra tabulky čekal domácí souboj se Stráží pod Ralskem. A přišla další kanonáda? Slušně rozjetý nováček z Lomnice nad Popelkou hostil poslední FK Hejnice, Sedmihorky se představily v Železném Brodě a Rovensko přivítalo tabulkového souseda z Nového Boru.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

I. A třída – Také druhá nejkvalitnější krajská soutěž má mezi svými účastníky celky ze Semilska. Pátý byl před víkendem se zápasem k dobru Jívan Bělá, na který čekalo atraktivní derby s rivalem ze Semil. Košťálov-Libštát se představil na hřišti České Lípy.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

I. B třída, skupina východ – Ve východní skupině I. B třídy najdeme letos sedmičku reprezentantů pojizerského regionu, po šesti odehraných kolech se ale nikomu z nich nedaří dle představ. Nejvýše postavená je zatím rezerva Přepeř, které v tabulce před víkendem patřila sedmá příčka. Častá jsou v soutěži okresní derby. V jednom takovém v sobotu Jabloneček vyzval Studenec, o den později do Harrachova dorazili fotbalisté Mírové.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Winner Sport Okresní přebor – Desítka účastníků okresního přeboru na Semilsku má odehrána teprve čtyři kola. V tom pátém (oficiálně osmém) si měl lídr tabulky Roztoky hravě poradit s předposlední Poniklou. Benecko, které pořadí na chvostu uzavírá, hostilo v neděli Mříčnou.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Okresní soutěž – Také nejnižší třídu hraje na podzim deset účastníků. Ve vedení jsou zatím dva bodově stoprocentní týmy Zálesní Lhota a Sokola Horky.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...