Naprosto suverénní je v letošní sezoně nejnižší okresní soutěže dospělých na Trutnovsku duo Lánov & Mostek. Fotbalisté obou oddílů to potvrzují týden co týden a druhý červnoví víkend nebyl výjimkou.

Kanonýr Pilníkova Aleš Starý (vlevo) nasázel v sobotu Strážnému hattrick a v sezoně již má na svém kontě úctyhodných 42 (!) branek.
Favorité rozjeli střelecká galapředstavení. Pátá odbila hned na šesti stadionech

Tentokrát si lánovští fotbalisté na domácím hřišti hravě poradili s rezervou Dolní Kalné, kterou porazili 5:2. Dvěma góly se o to přičinil kanonýr Jan Lelek, jenž tak odskočil ve střelecké tabulce spoluhráčům Foubíkovi s Hájkem.

Kompletní sestava mosteckých fotbalistů se v pátek a sobotu účastnila svatby spoluhráče Tomáše Krkonošky a k zápasu do Malých Svatoňovic tak mužstvo odjíždělo v lehce „unaveném módu“. Přesto dokázalo navázat na skvělou jarní sérii bez porážky.

Fotbalisté Mostku před utkáním v Malých Svatoňovicích vyměnili dresy a trenky za košile a saka.Fotbalisté Mostku před utkáním v Malých Svatoňovicích vyměnili dresy a trenky za košile a saka.Zdroj: FK Mostek

Poločasový stav 2:2 duelu zajistili dvougóloví střelci Múka s Piwkem, ve 48. minutě pak přišla velká chvíle ženáče Krkonošky a díky jeho trefě mohli hosté i po utkání pokračovat ve víkendových oslavách.

TOP kanonýři III. třídy

40 branek: Tomáš Tyrner (TJ Sokol Malé Svatoňovice). 31 branek: Daniel Haider (TJ Jiskra Horní Maršov). 22 branek: David Horváth (TJ Jiskra Libeč). 19 branek: Martin Jakoubek a David Špička (oba TJ Sokol Prosečné). 18 branek: Jakub Fanta (Jiskra Kuks) a Jakub Piwko (Fotbalový klub Mostek). 17 branek: Jan Lelek (TJ Lánov), Patrik Múka (TJ Sokol Malé Svatoňovice) a Josef Těžký (TJ Jiskra Libeč/TJ Bernartice)…

Tři góly na tříbodový zisk stačily také fotbalistům Kuksu v domácím střetnutí s Horním Maršovem (3:1) a hráčům Černého Dolu ve Starém Rokytníku (3:0). Ve druhém případě se hattrickem blýskl hostující Matěj Rodr.

A na závěr tradičního přehledu tři pořádní střelnice. Tu nejdivočejší předvedli fotbalisté Libče v Lamperticích, kde soupeře zasypali jedenácti (!) brankami. David Horváth se prosadil rovnou čtyřikrát a už o poločase měli hosté na kontě sedm tref.

Fotbalisté Libotova jsou v okresním přeboru nováčkem a v závěrečných dvou kolech by se v soutěži rádi udrželi.
Kolik mužstev opustí okresní přebor? A která to na Trutnovsku nakonec budou?

Hned dva celky pak v jubilejním 30. kole čepovaly desítku. Kunčice nad Labem sestřelily Bernartice 10:0 i díky dvěma hattrickům v podání Jakuba Petráka a Ondřeje Kužela, Janské Lázně pak potvrdily dobrou formu výhrou 10:1 nad Radvanicemi v Čechách. Zde se třemi góly blýskli Michal Uiberlay s Tomášem Reginou.

Dvojciferné výsledky v sezoně

1. kolo: Lánov – Bernartice 11:0
14. kolo: Lampertice – Radvanice v Č. 10:2
21. kolo: Mostek – Bernartice 13:0
23. kolo: Černý Důl – Bernartice 11:1
26. kolo: Radvanice v Č. – Bernartice 10:1
30. kolo: Lampertice – Libeč 1:11
30. kolo: Kunčice n. L. – Bernartice 10:0
30. kolo: Janské Lázně – Radvanice v Č. 10:1

Už ve středu dojde k dohrávce 29. kola mezi Radvanicemi a Lamperticemi, víkend pak nabídne kompletní program posledního 16. kola. Právě Lampertice v něm již budou mít volný los, tedy pro tuto sezonu dohráno.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...