Úvodní polovinu jarní části uzavřou o víkendu fotbalové soutěže dospělých na Trutnovsku. Sedmým kolem totiž pokračují jak obě skupiny okresního přeboru, tak i okresní soutěže III. třídy.

Libotovský Jakub Pitro (vlevo) si v jarní části aktuální sezony drží průměr jedné vstřelené branky na zápas. Prosadil se také proti Černému Dolu.
Bodově stoprocentní na jaře už jen Bohuslavice a Libotov. Ten zvládl šlágr kola

Skupina o postup do I. B třídy bude kompletně odehrána v sobotu. Vše odstartuje duel Volanova se Rtyní v Podkrkonoší a jakýkoliv bodový zisk posune domácí tým minimálně na tři hodiny do čela tabulky. Od 17 hodin se pokusí na výsledek největšího konkurenta v boji o první příčku odpovědět aktuální lídr tabulky, jímž je Sokol Bílá Třemešná. Na jeho pažit dorazí hráči Poříčí u Trutnova.

Ve stejném čase se hrají další dva zápasy. Vedle souboje Mladých Buků se Strážným také šlágr kola mezi Rudníkem a Hostinným.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Tradičně napínavá bude skupina o záchranu v okresním přeboru. Také ona má všechny čtyři duely naplánované na sobotu, také zde se jeden duel hraje od 14 hodin. Janské Lázně ve velmi důležité partii vyzve Hajnici. I ve zbylých utkáních budou papírovými favority hosté, zaskočit v tabulce lépe postavené soupeře se pokusí celky Mostku, Svobody nad Úpou a Libče.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Kde bude o víkendu na Trutnovsku nejlepší fotbalová atmosféra?Kde bude o víkendu na Trutnovsku nejlepší fotbalová atmosféra?Zdroj: archiv Deníku

Ve skuině o postup z okresní soutěže III. třídy zatím dominuje tým Bohuslavic nad Úpou, v neděli však partu okolo kanonýra Milana Kuldy čeká nejspíš nejtěžší zkouška. Představí se totiž na půdě druhého celku tabulky Malých Svatoňovic. Hraje se i souboj Starého Rokytníku s Kunčicemi nad Labem, ještě o den dříve proti sobě nastoupí fotbalisté Prosečného a Pilníkova.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
Ženský fotbalový tým ATEKS Kyjev, který po ruské invazi na Ukrajinu odjel do České republiky, trénuje Alla Hres. Z ní se přes několik nocí stala osmnáctinásobná matka hráček, které vede.
Hitler byl proti Putinovi béčko, říká ukrajinská trenérka po útěku do Pardubic

A jsme na konci víkendové pozvánky. Skupina, ve které se hraje pouze o konečné umístění bez sestupových či postupových nervů, nabízí čtyři utkání. Vévodí jí hráči Libotova, kteří se v neděli představí na hřišti Bernartic. Tento duel celý program sedmého dějství uzavře. Naopak jej otevře sobotní bitva Horního Maršova proti Kuksu. V neděli se od 13 hodin hraje duel Mostek B - Lampertice a o tři hodiny později Černý Důl v roli favorita vyzve Radvanice.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...