To hráči Poříčí u Trutnova a Janských Lázní na listopadové výjezdy za svými soupeři hned tak nezapomenou. Oba zmiňované celky inkasovaly na půdě Kocbeří, respektive Mladých Buků osm branek. „Jánky“ přitom na půdě lídra tabulky odehráli zápas pouze o deseti hráčích, už o poločasové přestávce bylo o výsledku utkání rozhodnuto.

Kocbeře – Janské Lázně 8:0 (3:0)
Branky: 15. z pen., 29. a 57. Kilevník, 35. a 70. Šmíd, 62. P. Matějka, 67. Hanuš, 78. Z. Stránský. Rozhodčí: D. Kovář. Hráno bez karet. Diváci: 31.

Hajnice – Rudník 1:1 (0:0), penalty 2:3
Branky: 61. J. Mencl – 69. Frýba. Rozh.: Beránek. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (67. D. Čáp). Diváci: 50.

Volanov – Vítězná 3:3 (2:1), penalty 4:5
Branky: 3. Šauer, 41. Holas, 68. J. Zeman – 14. a 78. Krákora, 61. Černota. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (84. Procinger). Diváci: 40.

Strážné – Hostinné 4:1 (3:0)
Branky: 12. Janda, 14. a 67. Kouřil, 43. Plecháč – 75. P. Bartoš. Rozhodčí: A. Tryzna. ŽK: 3:1. Diváci: 50.

Mostek – Rtyně 4:3 (2:1)
Branky: 11. Bogáň, 24. z pen. a 70. Lashchuk, 85. Špidlen – 18. Zvara, 52. a 80. z pen. Prouza. Rozhodčí: Kriegler. ŽK: 3:4. Diváci: 68.

Mladé Buky – Poříčí u Trutnova 8:1 (4:0)
Branky: 8., 41. a 63. Ruml, 17. Michael Štěpánek, 24. L. Doležal, 70. Liška, 77. Tůma, 86. Csámpai – 65. Odvárka. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:3. Diváci: 50.

Libeč – Podhůří 3:2 (1:0)
Branky: 28., 68. a 75. Meisner – 58. F. Peterka, 84. Z. Smejkal. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 0:1. Diváci: 77.

14. Podhůří 13  1 0 1 11 19:57  4

Fotbalisté třetiligového Chlumce vyřadili v poháru dva prvoligové týmy a třetího, supersilnou Plzeň, zle potrápili. Padli s ní až po prodloužení.

Výsledky z Pojizeří

Vítězstvím domácího mužstva skončil na Semilsku hit 13. kola krajské soutěže I. A třídy. Fotbalisté Lomnice nad Popelkou v souboji o první příčku přehráli Bělou 2:1. Oba góly zařídil Michal Vacek, za poražené se trefil už ve druhé minutě Votoček.