Naprosto suverénně do druhé poloviny sezony vstoupil hlavní favorit na vítězství v soutěži. Spartak Hajnice na vrchlabské umělce přejel Jiskru Podhůří 5:0, když nejhlasitěji o sobě dal vědět kanonýr Martin Škoda, jenž se blýskl hattrickem. Vítěznou trefu zaznamenal čerstvě padesátiletý Martin Kruliš, prosadil se také další jmenovec Kejzlar.

Před utkáním Náchoda s Týništěm nad Orlicí panovala v obou táborech dobrá nálada. Po zápase byli však očividně spokojenější hostující fotbalisté.
Na jaře bezgólová rezerva Chlumce. „Příště už vypustíme Krakena,“ slibuje Vlášek

Výsledek kola zaznamenal v tabulce druhý Pilníkov, který v derby před skvělou návštěvou (150 diváků) přejel Staré Buky 9:1. Pěti góly zazářil Jakub Kulda, jednou se trefil Pavel Meliš, jenž společně s hajnickým Škodou a rudnickým Čápem zaokrouhlili počet svých sezonních branek na 20!

Fotbalisté Pilníkova se cestou z utkání proti Starým Bukům týmově odměnili.Fotbalisté Pilníkova se cestou z utkání proti Starým Bukům (9:1) po zásluze týmově odměnili.Zdroj: Fans TJ Spartak Pilníkov, z. s.

Také výhru žacléřského Baníku v Bohuslavicích nad Úpou režíroval nejlepší střelec týmu. Patrik Ondráško se nejprve prosadil ve 20. minutě z penalty, aby čtvrt hodiny před koncem ze hry jistil výsledek.

Čtvrtý Volanov měl vítězný duel s Hostinným předehrán, pátý Sokol Bílá Třemešná zase souboj s Mladými Buky odložen. Hrála se naopak utkání, při nichž šlo o body potřebné pro záchranu.

Z pohledu Volanova veselý, z pohledu Hostinného smutný návrat na zelené trávníky. Jarní část se ale naplno rozebíhá až o aktuálním víkendu.
FOTO: Okresní fotbal zvedá oponu. V předehrávce řádili volanovští bratři Voňkové

Poslední Poříčí u Trutnova padlo trefou Tunisana Balghouthiho ve Vítězné (0:1), Strážné na UMT ve Vrchlabí přehrálo 3:1 Rudník a v divácky atraktivní partii nestačil Libotov na soupeře ze Rtyně v Podkrkonoší (4:5).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...
Nejlepším hráčem sezony 2022/203 byl na pátečním galavečeru vyhlášen Roman Zajíček, útočník FC Spartak Rychnov nad Kněžnou.
Galavečer krajského fotbalu ve velkém stylu. Oceněné zdravila rozsvícená lízátka