Před půldruhým měsícem skončil jeden z nejpovedenějších a nejdramatičtějších ročníků okresních fotbalových soutěží mužů a o tomto víkendu odstartuje nový. Ten, který ponese označení 2023/2024. Jak v přeboru, tak ve III. třídě se znovu bude na co koukat, zajímavé a prestižní souboje nabízí hned úvodní dějství.

Loňský ročník okresních fotbalových soutěží na Trutnovsku musel bavit. V přeboru se hrálo o vítězství doslova do poslední minuty.
Konec penalt po remíze, zvýšení poplatku FAČR a opakovaná střídání ve III. třídě

V okresním přeboru to na jaře byla fantastická podívaná. O titul přeborníka se doslova do posledních vteřin praly Spartak Hajnice a Jiskra Kocbeře, na záda jim dýchal Sokol Bílá Třemešná. Do posledního kola nebyl vyřešen ani osud týmů bojujících o záchranu. Přiblížit se nadcházející sezona té předchozí, víc si snad fanoušek okresního fotbalu ani nemůže přát.

Kde hledat favority? Tak samozřejmě vysoko budou chtít znovu mířit Hajničtí. Největšího konkurenta by mohli mít v Rudníku, který ještě na jaře bojoval o záchranu v krajské I. B třídě. Tradičně silní jistě budou fotbalisté Bílé Třemešné či Volanova, ambice neskrývá žacléřský Baník. A co třeba Pilníkov, který loni III. třídou prosvištěl naprosto suverénně.

Čtvrteční dohrávka 1. kola Penzion Poříčí Okresního poháru

Lampertice/Žacléř B - Pilníkov 0:6 (0:2)
Fakta - branky: 25. a 88. Meliš, 40., 53. a 74. Starý, 82. P. Andrle. Rozhodčí: Seidl. ŽK: 1:1. Diváci: 80. 

Pohár a medaile z Penzion Poříčí Okresního poháru mužů na Trutnovsku čekají na své nové majitele. Zatím se hraje jen první kolo.
Libeč si vyšlápla na Poříčí, dva duely odložil déšť. V neděli pohár pokračuje

Jak na tom v novém ročníku jednotlivé celky budou, to jistě naznačí hned úvodní kolo, které se bude hrát jak v sobotu, tak v neděli. Největším šlágrem se jeví sobotní bitva Rudníku s Volanovem.


Načítám výsledky ...

Patnáct mužstev bude letos hrát nejnižší okresní soutěž a hned v prvním kole vyšel volný los na tým Mostku. Ten by mohl patřit k favoritům na přední umístění, vysoko jistě budou mířit i hráči Libče, kteří by se mohli prát o návrat do přeboru.


Načítám výsledky ...