I letos se do hry zapojili tipéři z Trutnova, Dvora Králové, Vrchlabí, Úpice a dalších obcí, především pakz Dolní Branné, která je momentálně nejpočetnějším zásobitelem fotbalových znalců. Tipuje jich zde 54! V Trutnově 46, ve Dvoře Králové 21, ve Vrchlabí 20.

Třetí dějství nenabídlo mnoho překvapivých výsledků a tak bylo možné posbírat hodně bodů. Nejvíc jich uzmul tradiční soutěží z Dubence Jaroslav Čížek (startovní číslo KN0178). Tomu se povedlo správně trefit devět z deseti výsledků, když neuhodl pouze duel na prvním řádku, kde proti Vysokému Mýtu naplno věřil Trutnovu.

Vítěz kola se zároveň posunul do čela průběžného pořadí a výrazně táhne družinu s názvem 3 DW, kterás velkým náskokem vládne týmové soutěži.

Odehráli jste v TIP lize alespoň jedno z úvodních tří kol? Pak již nemusíte vystřihovat kupony z novin. Stačí zasednout k počítači nebo vzít mobil a zadat zde adresu www.denik.cz/tipliga. Níže najdete své číslo, v paměti pak zvolené čtyřmístné heslo. Zapomněli jste jej? Volejte 724 717 854.

Výsledky 3. kola jarní části fotbalové TIP ligy

1.  Trutnov – Vysoké Mýto (Fortuna Divize C) 0 (1:1)
2.  Dvůr Králové nad Labem – Velké Hamry (Fortuna Divize C) 1 (5:1)
3.  Třebeš – Vrchlabí (Votrok Krajský přebor) 1 (5:2)
4.  Úpice – Roudnice (AM Gnol I. A třída) 1 (1:0)
5.  Trutnov B – Česká Skalice (AM Gnol I. A třída) 0 (1:1)
6.  Vrchlabí B – Staré Buky (JAKO I. B třída) 1 (2:1)
7.  Dolní Kalná – Miletín (JAKO I. B třída) 1 (1:0)
8.  Bílá Třemešná – Skřivany (JAKO I. B třída) 1 (4:0)
9.  Hostinné – Železnice (JAKO I. B třída) 2 (1:3)
10. Nová Paka – Dvůr Králové nad Labem B (JAKO I. B třída) 1 (3:0)

Supertrefa: 33 (právě tolik branek padlo v deseti odehraných zápasech)

Pořadí po 3. kole: Dubenecký Čížek vyhrál třetí dějství a jde do vedení

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)
KN0178 Jaroslav Čížek, Dubenec⋌19 36
KN0179 Jitka Čížková, Dubenec⋌16 33
KN0055 Václav Herout, Trutnov⋌16 33
KN0180 Lenka Hrbková, Pardubice⋌16 33
KN0057 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky⋌16 30
KN0129 Jiří Pelák, Dvůr Králové⋌16 30
KN0117 Eva Adam, Semily⋌13 30
KN0169 Renáta Dvořáková, Trutnov⋌13 30
KN0165 Otakar Jón, Trutnov⋌13 30
KN0011 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové⋌13 30

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20. místo)
KN0111 David Bürger, Vrchlabí⋌10 30
KN0168 Miloš Dvořák ml., Trutnov⋌10 30
KN0079 Josef Hanuš, Dolní Branná⋌10 30
KN0091 Hana Pitrmucová, Dolní Branná⋌10 30
KN0060 Milan Sůra, Dolní Branná⋌10 30
KN0121 David Votoček, Vrchlabí⋌10 30
KN0115 Milan Holásek, Vrchlabí⋌7 30
KN0136 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové⋌16 27
KN0024 Hana Vydrová, Hořice⋌16 27
KN0109 Josef Dreveniak, Dolní Branná⋌13 27

FORTUNA ČFL (21. – 40. místo)
KN0051 Lenka Hurtová, Trutnov⋌13 27
KN0101 Jaroslav Moravec, Dolní Branná⋌13 27
KN0084 Václav Nyč, Dolní Branná⋌13 27
KN0157 Roman Nývlt, Trutnov⋌13 27
KN0059 Robert Sůra, Dolní Branná⋌13 27
KN0064 Zdena Sůrová, Dolní Branná⋌13 27
KN0144 Matěj Vopřada, Dubenec⋌13 27
KN0069 Jiří Voráček, Dolní Branná⋌13 27
KN0124 Pavel Zuzánek, Vrchlabí⋌13 27
KN0120 Petr Čurda, Vrchlabí⋌10 27
KN0100 Jan Forbelský, Dolní Branná⋌10 27
KN0035 Leoš Herout, Trutnov⋌10 27
KN0166 Zdeněk Jón, Trutnov⋌10 27
KN0058 Petr Kiss, Dvůr Králové⋌10 27
KN0065 Vlasta Suková, Dolní Branná⋌10 27
KN0075 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná⋌10 27
KN0156 Jan Gabrle, Trutnov⋌7 27
KN0037 Karel Havelka, Trutnov⋌7 27
KN0067 Jan Doviczin, Dolní Branná⋌13 24
KN0177 Břetislav Hradecký ml., Bílá Třemešná⋌13 24

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)
KN0160 Karel Kratochvíl, Trutnov⋌13 24
KN0005 Libor Kubáněk, Dolní Branná⋌13 24
KN0081 Vladimír Nožička, Dolní Branná⋌13 24
KN0112 Martin Peška, Vrchlabí⋌13 24
KN0107 Milena Pitrmanová, Dolní Branná⋌13 24
KN0074 Jindřich Šubrt, Dolní Branná⋌13 24
KN0016 Zdeněk Žáček, Úpice⋌13 24
KN0002 Martin Bednář, Pardubice⋌10 24
KN0126 Lucie Čurdová, Vrchlabí⋌10 24
KN0062 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná⋌10 24
KN0044 Marie Holá, Trutnov⋌10 24
KN0173 Erich Kamitz, Chvaleč⋌10 24
KN0009 Jiří Kubáněk, Dolní Branná⋌10 24
KN0003 Jára Kubáňková, Dolní Branná⋌10 24
KN0175 Zdeněk Matura, Libštát⋌10 24
KN0155 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice⋌10 24
KN0078 Ladislav Nosek, Dolní Branná⋌10 24
KN0142 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové⋌10 24
KN0004 Zdena Pivková, Trutnov⋌10 24
KN0153 Milan Řehák, Libotov⋌10 24

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80. místo)
KN0070 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná⋌10 24
KN0110 Jiří Jelínek, Vrchlabí⋌7 24
KN0164 Vítězslav Machalík, Trutnov⋌7 24
KN0174 Lukáš Matura, Libštát⋌7 24
KN0088 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná⋌7 24
KN0123 Josef Pospíšil, Vrchlabí⋌7 24
KN0015 Miloslav Tohola, Havlovice⋌7 24
KN0043 Kurt Püschel, Žacléř⋌13 22
KN0187 Petr Fejfer, Vrchlabí⋌14 21
KN0118 Jules Adam, Semily⋌13 21
KN0013 Pája Kročil, Úpice⋌13 21
KN0052 Milena Püschelová, Trutnov⋌13 21
KN0020 Víťa Schafránek, Radvanice⋌13 21
KN0012 Josef Smeták ml., Úpice⋌13 21
KN0006 Josef Smeták st., Úpice⋌13 21
KN0077 Jaroslav Střížek, Dolní Branná⋌13 21
KN0001 Aneta Vydrová, Hořice⋌13 21
KN0158 Michal Dvořák, Trutnov⋌10 21
KN0093 Karel Fajman, Dolní Branná⋌10 21
KN0108 Eva Hanušová, Dolní Branná⋌10 21

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)
KN0034 Michal Herout, Trutnov⋌10 21
KN0080 Renáta Hostínová, Dolní Branná⋌10 21
KN0184 Tomáš Houška, Jičín⋌10 21
KN0105 Zbyněk Kuřil, Dolní Branná⋌10 21
KN0010 Jaroslav Macek, Dvůr Králové⋌10 21
KN0082 Jaroslav Nyč, Dolní Branná⋌10 21
KN0071 Anna Pilgrová, Dolní Branná⋌10 21
KN0092 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná⋌10 21
KN0050 Klaus Püschel, Trutnov⋌10 21
KN0017 Jiří Rejl, Dvůr Králové⋌10 21
KN0099 Květa Rennerová, Dolní Branná⋌10 21
KN0049 Jan Romančák, Poříčí u Trutnova⋌10 21
KN0061 Petr Sůra, Dolní Branná⋌10 21
KN0122 Vítězslav Tobolka, Vrchlabí⋌10 21
KN0102 Petr Hajs, Dolní Branná⋌7 21
KN0131 Jan Jedlička, Dvůr Králové⋌7 21
KN0027 Jaromír Jedlička, Trutnov⋌7 21
KN0130 Alena Jedličková, Dvůr Králové⋌7 21
KN0096 Janek Kubáněk, Dolní Branná⋌7 21
KN0133 Petra Levitnerová, Dvůr Králové⋌7 21

JAKO I. B TŘÍDA (101. – 120. místo)
KN0068 Antonín Nedvědil, Dolní Branná⋌7 21
KN0125 Aleš Sommer, Vrchlabí⋌7 21
KN0076 Ladislav Šimek, Dolní Branná⋌7 21
KN0072 Eva Šimůnková, Dolní Branná⋌7 21
KN0134 Milada Šrůtková, Dvůr Králové⋌7 21
KN0162 Tomáš Vrběcký, Trutnov⋌7 21
KN0147 Jaroslav Vrběcký, Trutnov⋌7 21
KN0023 Josef Vydra, Hořice⋌7 21
KN0041 Jiří Roza, Hořice⋌4 21
KN0048 Luboš Smrc, Špindlerův Mlýn⋌11 19
KN0161 Kateřina Šrámková, Trutnov⋌16 18
KN0151 Marek Birke, Trutnov⋌13 18
KN0163 Petr Bureš, Trutnov⋌13 18
KN0116 Josef Dymáček, Vrchlabí⋌13 18
KN0039 Hana Jiránková, Trutnov⋌13 18
KN0056 Gert Böhnisch, Mladé Buky⋌10 18
KN0135 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové⋌10 18
KN0095 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná⋌10 18
KN0053 Karel Kučera, Malé Svatoňovice⋌10 18
KN0019 Marta Suchá, Radvanice⋌10 18

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 140. místo)
KN0185 Jan Zirm, Vrchlabí⋌10 18
KN0128 Miroslava Čurdová, Vrchlabí⋌7 18
KN0073 Libor Čvančara, Dolní Branná⋌7 18
KN0047 Pavel Holý, Trutnov⋌7 18
KN0038 Zdeněk Jiránek, Trutnov⋌7 18
KN0094 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌7 18
KN0106 Jitka Márynková, Dolní Branná⋌7 18
KN0181 Petr Matouš, Jilemnice⋌7 18
KN0089 Radek Tauchman, Dolní Branná⋌7 18
KN0152 Miloš Dvořák st., Trutnov⋌4 18
KN0046 Tomáš Kruliš, Trutnov⋌4 18
KN0029 Martin Korčák, Trutnov⋌1 18
KN0137 Jiří Potměšil, Dvůr Králové⋌1 18
KN0132 Karel Korunka, Dvůr Králové⋌7 17
KN0146 Jiří Novotný, Trutnov⋌13 15
KN0149 Daniel Gabrle, Trutnov⋌10 15
KN0098 Jiří Renner ml., Dolní Branná⋌10 15
KN0054 Petr Stierand, Malé Svatoňovice⋌10 15
KN0063 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná⋌7 15
KN0032 Michal Jiránek, Trutnov⋌7 15

OS III. TŘÍDY (141. – 160. místo)
KN0028 Jaroslava Korčáková, Trutnov⋌7 15
KN0018 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové⋌7 15
KN0183 Eliška Matoušová, Kunčice n. L.⋌7 15
KN0176 Ludmila Maturová, Libštát⋌7 15
KN0083 Libuše Nyčová, Dolní Branná⋌7 15
KN0066 Miloslav Nykl, Dolní Branná⋌7 15
KN0087 Jiří Sachr, Dolní Branná⋌7 15
KN0138 Jiří Schreiber, Dvůr Králové⋌7 15
KN0141 Pavel Tomeš, Nový Bydžov⋌7 15
KN0008 Karel Kábrt, Trutnov⋌4 15
KN0007 Roman Kábrt, Trutnov⋌4 15
KN0042 Soňa Kábrtová, Trutnov⋌4 15
KN0030 Zdeněk Korčák, Trutnov⋌4 15
KN0150 Jaroslav Birke, Trutnov⋌1 15
KN0170 Láda Keszegi, Trutnov⋌1 15
KN0036 Martin Šimek, Dvůr Králové⋌1 15
KN0189 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov⋌7 14
KN0119 Petr Svoboda, Jilemnice⋌5 13
KN0167 Jaroslav Rufer, Trutnov⋌10 12
KN0127 Nikola Čurdová, Vrchlabí⋌7 12

OS IV. TŘÍDY (161. – 180. místo)
KN0045 Romana Krulišová, Trutnov⋌7 12
KN0097 Jiří Renner st., Dolní Branná⋌7 12
KN0104 Ondřej Renner, Dolní Branná⋌4 12
KN0148 Lukáš Nývlt, Trutnov⋌1 12
KN0025 Jindřich Rylich, Vrchlabí⋌7 11
KN0188 František Balán, Volanov⋌4 11
KN0143 Martin Bíba, Dvůr Králové⋌1 10
KN0021 Filip Mrázek, Dvůr Králové⋌10 9
KN0182 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L.⋌7 9
KN0145 Petr Novotný, Trutnov⋌7 9
KN0022 Jaroslav Osowiecki, Žacléř⋌7 9
KN0103 Daniel Renner, Dolní Branná⋌7 9
KN0086 Jaroslava Sachrová, Dolní Branná⋌7 9
KN0085 Alfréd Sachr, Dolní Branná⋌4 9
KN0139 Jaroslav Zajíček, Lipnice⋌1 9
KN0186 Věra Barancová, Svoboda n. Ú.⋌7 8
KN0140 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové⋌4 8
KN0113 Evžen Holásek, Vrchlabí⋌1 8
KN0014 Pavel Kejzlar, Úpice⋌1 8
KN0190 Pavel Kotyk, Žacléř⋌7 7

LIGA AMATÉRŮ (181. – 190. místo)
KN0026 Miloš Jirsák, Vrchlabí⋌7 6
KN0171 David Kamitz, Chvaleč⋌4 6
KN0040 Václav Roza, Trutnov⋌4 6
KN0031 Ráca Srníček, Dvůr Králové⋌4 6
KN0114 Pavlína Holásková, Vrchlabí⋌1 6
KN0033 Břetislav Hradecký st., Žacléř⋌1 3
KN0159 Blažena Kratochvílová, Trutnov⋌1 3
KN0090 Jan Mečíř, Dolní Branná⋌-2 3
KN0154 Luboš Mašek, Lánov⋌1  -1
KN0172 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌1  -6

Týmová soutěž: Tým 3 DW zvojnásobil své bodové konto

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
1. místo, 3 DW (Jaroslav Čížek, Jitka Čížková, Lenka Hrbková)⋌51 102
2. místo, Herouti (Michal Herout, Leoš Herout, Václav Herout) ⋌36 81
3. místo, Sůráci (Robert Sůra, Milan Sůra, Petr Sůra)⋌33 78
4. místo, Abu Dhabi (Petr Čurda, David Votoček, Vítězslav Tobolka)⋌30 78
5. místo, Horní Jelení (Jiří Jelínek, David Bürger, Martin Peška)⋌30 78
6. místo, Křížovkáři (Josef Hanuš, Renáta Hostínová, Vladimír Nožička)⋌33 75
7. místo, Nohejbalisté (Jan Forbelský, Jaroslav Moravec, Petr Hajs)⋌30 75
8. místo, Vodáci (Jan Gabrle, Roman Nývlt, Michal Dvořák)⋌30 75
9. místo, Děda tým (Miloš Dvořák ml., Renáta Dvořáková, Láda Keszegi)⋌24 75
10. místo, Chalupáři (Jan Doviczin, Antonín Nedvědil, Jiří Voráček)⋌33 72

EVROPSKÁ LIGA (11. – 30. místo)
11. místo, Sokolíci (Hana Pitrmucová, Vlastimil Pitrmuc, Karel Fajman)⋌30 72
12. místo, Fousáči (Josef Pospíšil, Pavel Zuzánek, Aleš Sommer)⋌27 72
13. místo, Santos (Josef Dymáček, Eva Adam, Jules Adam)⋌39 69
14. místo, Hořické Vydry (Aneta Vydrová, Josef Vydra, Hana Vydrová)⋌36 69
15. místo, Santa tým (Klaus Püschel, Lenka Hurtová, Milena Püschelová)⋌36 69
16. místo, Pardálové (Otakar Jón, Zdeněk Jón, Jaroslav Rufer)⋌33 69
17. místo, Lišáci (Jára Kubáňková, Libor Kubáněk, Janek Kubáněk)⋌30 69
18. místo, Příbuzní (Libor Čvančara, Jindřich Šubrt, Vlasta Šubrtová)⋌30 69
19. místo, Sousedé (Zdena Sůrová, Vlasta Suková, Miloslav Nykl)⋌30 69
20. místo, Fotbal Dvůr (Jaroslav Macek, Jiří Pelák, Pavel Tomeš)⋌33 66
21. místo, Bukáci (Miroslav a Josef Dreveniakovi, Zdena Dreveniaková)⋌30 66
22. místo, Piváci (Ladislav Šimek, Jaroslav Střížek, Ladislav Nosek)⋌30 66
23. místo, Pošťačky (Kateřina Špidlenová, Anna Pilgrová, Eva Šimůnková)⋌27 66
24. místo, Kousci Laušmanovi (Martin Bednář, Martin Šimek, Petr Kiss)⋌21 66
25. místo, Děda Pepa (Josef Smeták st., Josef Smeták ml., Pája Kročil)⋌39 63
26. místo, Bytovkáři (Jaroslav Nyč, Libuše Nyčová, Václav Nyč)⋌30 63
27. místo, Školačky (Jitka Márynková, Milena Pitrmanová, Eva Hanušová)⋌30 63
28. místo, Rock & Coffee (Tomáš Vrběcký, Petr Bureš, Víťa Machalík)⋌27 63
29. místo, Arya tým (Lukáš Matura, Zdeněk Matura, Ludmila Maturová)⋌24 63
20. místo, Kancelář U Laušmanů (Vl. Pavlis, Martin Bíba, Matěj Vopřada)⋌24 61

MOL CUP (31. – 50. místo)
31. místo, Škubánci (Jiří Kubáněk, Věra Kubáňková, Vladislav Kubáněk)⋌27 60
32. místo, Botafogo (Petra Levitnerová, Milada Šrůtková, Vlastimil Hlušička)⋌24 60
33. místo, SBS – Trunečkovi (Jaroslav Strnad, Jiří Potměšil, Jiří Schreiber)⋌24 60
34. místo, Chataři 212 (Alena Jedličková, Jan Jedlička, Karel Korunka)⋌21 59
35. místo, Senior team (Pavel Kejzlar, Miloslav Tohola, Zdeněk Žáček)⋌21 56
36. místo, Gorilí samice (Lucie Čurdová, Nikola Čurdová, Miroslava Čurdová)⋌24 54
37. místo, Sparta (Marie Holá, Romana Krulišová, Pavel Holý)⋌24 54
38. místo, Gurmáni (Jiří Rejl, Ráca Srníček, Břetislav Hradecký ml.)⋌27 51
39. místo, Jirkys team (Michal Jiránek, Zdeněk Jiránek, Hana Jiránková)⋌27 51
40. místo, U tratě (Jiří Renner st., Jiří Renner ml., Květa Rennerová)⋌27 48
41. místo, FC Amok (Jaroslava Korčáková, Martin Korčák, Zdeněk Korčák)⋌12 48
42. místo, Břéťa tým (Blažena a Karel Kratochvílovi, Kateřina Šrámková)⋌30 45
43. místo, Karoso-tým (Roman Kábrt, Karel Kábrt, Soňa Kábrtová)⋌12 45
44. místo, Údržbáři (Vlastimil Pitrman, Radek Tauchman, Jan Mečíř)⋌12 45
45. místo, Borci (Evžen Holásek, Pavlína Holásková, Milan Holásek)⋌9 44
46. místo, Králíci (Jaroslav Osowiecki, Karel Kučera, Petr Stierand)⋌27 42
47. místo, Matut (Petr Matouš, Jaroslav Matouš, Eliška Matoušová)⋌21 42
48. místo, Sirotci (Daniel Renner, Ondřej Renner, Zbyněk Kuřil)⋌21 42
49. místo, Sachráci (Alfréd Sachr, Jaroslava Sachrová, Jiří Sachr)⋌18 33
50. místo, Červenobílí (David Kamitz, Jaroslava Kamitzová, Erich Kamitz)⋌15 24