Středeční odpoledne nabídne na fotbalových trávnících v podkrkonošském regionu řadu zajímavých utkání. Hrát se bude Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje, zároveň také vložené 1. kolo okresního přeboru mužů.

Velký šlágr je připraven na trávníku Dolní Kalné. Zdejší účastník A skupiny I. B třídy letos v poháru vyřadil nejprve v předkole mužstvo z I. A třídy TJ Lázně Bělohrad (2:1), v prvním kole pak překvapivě, ale naprosto zaslouženě, celek z krajského přeboru Jiskru Hořice (3:0).

Souboj Volanova s Kocbeřemi nabídl divákům čtyři branky. Tři ale vstřelili hosté, kteří tak mohli slavit další vítězství.
Prestižní derby pro Mladé Buky. Lídr z Hajnice a žacléřský Baník doma nadělovali

Hosté z Libčan měli v předkole volno a v prvním dějství zvítězili na půdě Železnice těsně 1:0.

V osmifinálovém utkání budou hosté Pod Kaštany velkým favoritem, domácí ale určitě nehodlají prodat svoji kůži lacino a poperou se o co nejlepší výsledek. Zajímavostí je fakt, že oběma soupeřům se na podzim v mistrovských soutěžích příliš nedaří. Libčany jsou v oblastním přeboru s pouhými třemi body předposlední a Dolní Kalná v I. B třídě s devíti body pátá od konce.

Osmifinále poháru hejtmana - středa 16.30
Hřiště Pod Kaštany v Dolní Kalné
FK Dolní Kalná vs. SK Libčany
Rozhodčí: Jiří Erlebach - Pavel Jiřička, Pavel Soukup
Slosovatelné bulletiny včetně rozhovorů s trenéry, bohaté občerstvení, parkování v areálu

Vzhledem k tomu, že SK Libčany v minulé sezoně Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje vyhrály, kvalifikovaly se také do celostátního poháru MOL Cupu. A i v něm si vedly velmi dobře, když postupně vyřadily divizní týmy Hlinska a Českého Brodu. Vypadly až ve druhém kole s pražskou Duklou (1:3)! Toto utkání se hrálo před 625 diváky a mělo i díky o tři třídy níže hrajícím Libčanům velmi dobrou úroveň.

Dolní Kalná v předkole vyřadila Lázně Bělohrad!Dolní Kalná v předkole vyřadila Lázně Bělohrad!Zdroj: Klára Řeháková

Další osmifinálové zápasy – středa 15.00: Kopidlno – Vysoká nad Labem. 16.30: Police nad Metují – Slavia Hradec Králové, Roudnice – Jaroměř, Zdelov – Česká Skalice, Hronov – Stará Paka.

Předehráno: Solnice – Dobruška 4:0, Nový Hradec Králové – Týniště nad Orlicí 2:0.

Hrát se bude ve středu na Trutnovsku také okresní přebor. Jeho výsledky můžete s Deníkem sledovat krátce po konečných hvizdech rozhodčích. Nejočekávanější bitvou bude souboj vedoucí Hajnice s druhou Jiskrou Kocbeře, který v roli hlavního arbitra odřídí předseda OFS Trutnov Marek Pilný.

Pozor: duely Žacléř - Bohuslavice nad Úpou, Vítězná - Poříčí u Trutnova a Libeč - Bílá Třemešná byly při vytrvalém dešti z důvodu neregulérního stavu hracích ploch odloženy!


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...