Už pouze fotbalisté Lánova zůstávají v nejnižší okresní soutěži na Trutnovsku bodově stoprocentní. Zatímco sami si v 8. kole hravě poradili se soupeřem ze Starého Rokytníku, dosavadní lídr tabulky Mostek padl na hřišti Libče a vedle neporazitelnosti se rozloučil také s prvním místem v tabulce.
V Libči šlo o jednoznačný šlágr kola a domácí do něho vstoupili fantasticky. Než se jejich soupeř stihl rozkoukat, prohrával po šesti minutách hry 2:0. Na trefy Meisnera s Těžkým navíc navázal vlastenec Čechoviče a po jednadvaceti minutách bylo o výsledku rozhodnuto. Ve druhé půli se oba celky trefily jednou.

Stejný výsledek se stejným gólovým pořádkem se hrál také v Lamperticích, kde domácí hráči před padesátkou diváků přehráli soka z Prosečného. Třetím týmem, který využil vlastního hřiště byl již zmiňovaný Lánov. Při jeho výhře 7:0 se blýskli dva dvougóloví střelci Petr Foubík a Jan Gregor. Prvně jmenovaný přitom před návštěvou kola (100 diváků) otevíral skóre po necelé minutě hry!
Ve třech případech se v osmém dějství radovala hostující mužstva. Kuks s přispěním dvou tref Lukáše Hrnečka vyplenil půdu Kunčic nad Labem (3:0), Jiskra Horní Maršov i díky dvěma brankám Daniela Haidera vyhrála v Radvanicích v Čechách 3:1 a jediný gól v podání Martina Svobody stačil na tři body fotbalistům Černého Dolu v Bernarticích.
Nejatraktivnější duel viděli fotbaloví příznivci v Janských Lázních. Domácí Plšek v 51. minutě zvyšoval vedení svého týmu na 2:0 a zdálo se, že pečetí výhru na podzim trápícího se mužstva. Hosté ale třemi góly skóre otočili a alespoň bod nakonec v 89. minutě Janskolázeňským vystřelil Havlina.
Třetí třída v tomto týdnu pokračuje nabitým programem. Už ve čtvrtek se hraje vložené 1. kolo, jehož šlágrem bude kupříkladu souboj Kuksu s Černým Dolem, tedy týmů, které se pohybují v horní polovině tabulky. Vyrovnaná by mohla být také bitva mezi hráči Prosečného a Mostku.
V sobotu a neděli pak soutěž pokračuje sedmi zápasy 9. kola.

JAKO Okresní soutěž III. třídy
Lánov – Starý Rokytník 7:0 (4:0). Branky: Foubík 2, Gregor 2, Lelek, L. Hájek, Tošovský. Libeč – Mostek 4:1 (3:0). Branky: J. Těžký 2, Meisner, vlastní (Čechovič) – Krkonoška. Janské Lázně – Malé Svatoňovice 3:3 (1:0). Branky: A. Pour, Plšek, Havlina – Múka, Tyrner, F. Králíček. Kunčice nad Labem – Kuks 0:3 (0:2). Branky: L. Hrneček 2, Fanta. Bernartice – Černý Důl 0:1 (0:1). Branka: M. Svoboda. Lampertice/Žacléř B – Prosečné 4:1 (2:0). Branky: Šklíba, J. Ondráško, J. Baše, Drábek – J. Lokvenc. Radvanice v Čechách – Horní Maršov 1:3 (1:2). Branky: Seňko – Daniel Haider 2, Varga. Dolní Kalná B měla volný los.
Načítám tabulku …
Načítám výsledky …