Pořádně nabitý program za sebou mají účastníci Okresního přeboru mužů na Trutnovsku. Poté, co odehráli sobotní 24. kolo, čekalo je hned v pondělí vložené 18. dějství. Pro některé týmy se dokonce jednalo o třetí soutěžní zápas za posledních šest dnů.

Medailové příčky také v pondělí potvrdily tři aktuálně nejsilnější celky přeboru. Lídr z Hajnice zajížděl na hřiště Mladých Buků, kde jej čekal na podzim silný soupeř, který však na jaře rozdává body na potkání a prohrál také šestý zápas v řadě. Rozhodující se ukázaly být dvě trefy hostujícího Sobanskiho.

Na kocbeřský pažit přijel poslední tým tabulky z Libče a podle očekávání se jednalo o jasnou záležitost favorita. Jiskra vstřelila tři branky už v prvním poločase, stejný počet přidala po přestávce. O půltucet gólů se postaralo trio Pavel Borský – Jan Řežábek – Martin Kilevník, hosté skóre upravili v závěru.

Nezaváhal ani v tabulce třetí třemešenský Sokol. Ten se představil na půdě Hostinného, kde domácí hráči dokázali se soupeřem držet krok celý poločas (1:1). Po přestávce už dominoval favorit, který zvítězil i díky krásné trefě Jaroslava Jákla z trestného kopu 5:2.

Hned tři týmy odehrály od středy do pondělí tři zápasy v pouhých šesti dnech. Zatímco fotbalisté Bílé Třemešné v nich získali plný počet devíti bodů, ačkoliv hráli třikrát na hřištích soupeřů, hráči Starých Buků a Vítězné neuhráli ani jeden.

Bílá Třemešná ve Starých Bukách 2:0, v Poříčí 2:1 a v Hostinném 5:2.
Staré Buky doma s Bílou Třemešnou 0:2, v Žacléři 2:3 a v Dolní Branné 1:7.
Vítězná v Žacléři 0:7, doma s Podhůřím 0:2 a v Bohuslavicích 1:4.

close Okresní přebor na Trutnovsku - 18. kolo info Zdroj: Veronika Fiebingerová zoom_in Volanov vs. Rtyně (4:1) Šlágrem pondělního programu byl jistojistě přímý souboj o čtvrtou příčku, ve kterém Volanov hostil na jaře neporaženou Rtyni. Domácí předvedli vynikající nástup do zápasu a už po devatenácti minutách vedli 2:0. Pět minut po přestávce zvyšoval Jiří Holas svou druhou branku na 4:0 a hosté bylo rádi, že ve zbytku utkání neinkasovali popáté, naopak sami stihli porážku zmírnit (4:1).

Stejným výsledkem porazili fotbalisté Bohuslavic nad Úpou tabulkového souseda z Vítězné a v utkání šlo o záchranářský souboj. Stejně tak tomu bylo v duelu mezi Poříčím u Trutnova a Podhůřím. Zde jednoznačně kralovali hosté, kteří vyhráli poločas 5:0 a ve druhém už jen kontrolovali zisk důležitých tří bodů. Hattrickem se blýskl nestárnoucí kanonýr Zdeněk Smejkal.

TOP kanonýři přeboru
1. Martin Škoda (Hajnice) 36 branek 2. Martin Kilevník (Kocbeře) 32 branek, 3. Emir Grizič (Hajnice) 27 branek, 4. Patrik Ondráško (Žacléř) 20 branek, 5. Martin Votava (Volanov) 20 branek.

Nejvyšší brankový rozdíl byl v pondělí k vidění v souboji Strážného se Starými Buky. Zraněními zdecimovaní hosté inkasovali sedm branek, tři jim nastřílel Libor Kouřil, dvě Václav Janda, výsledek trefou na konečných 7:1 mírnil Zdeněk Prokop.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Jeden duel se na prvního Máje hrál také ve III. třídě. Ve skupině o umístění si fotbalisté Horního Maršova s chutí zastříleli v souboji s Kuksem. Daniel Haider přispěl k vítězství 6:0 čtyřmi góly.

Dohrávka 3. kola:
Horní Maršov – Kuks 6:0 (1:0). Branky: Daniel Haider 4, F. Říha, Strakoš.


Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...