Poté, co ve středu na trutnovském fotbalovém stadionu finálovým utkáním vyvrcholil PENZION Poříčí Okresního pohár mužů, je před námi pokračování všech tří okresních mistrovských soutěžích.

Fotbalisté Spartaku Hajnice ve středu pozvedli trofej pohár pro vítěze PENZION Poříčí Okresního poháru mužů.
První trofej pro Hajnici. Houževnatý odpor soupeře zlomila trefa kanonýra Škody
Útočník Martin Škoda byl v pohárovém finále tradičním tahounem ofenzivních akcí hajnického Spartaku.
Škoda vystřelil historicky první pohár pro Hajnici. „A teď chceme double!“ hlásí
Předseda OFS Trutnov Marek Pilný znovu udělal pro hladký průběh pohárového finále maximum. Tentokrát byl dokonce i delegátem utkání.
Svazový předseda Pilný viděl na jedné straně euforii, na druhé slzy zklamání

V okresním přeboru se pozornost podkrkonošských příznivců bude soustředit převážně na sobotu, kdy se hraje hned šest z celkových sedmi zápasů 28. kola. Ve III. třídě bude naopak zásadním hracím dnem neděle. Z osmi duelů a pouze souboj Janských Lázní s Mostkem uskuteční o den dříve.

OKRESNÍ PŘEBOR – 28. kolo

Sobotní program byl zahájen v pravé poledne, kdy odstartovala bitva mezi Kocbeřemi a Bohuslavicemi nad Úpou. V tomto utkání byl jasným favoritem celek domácí Jiskry, který ze druhého místa dotírá na vedoucí Spartak Hajnice a dnes se od něj očekávaly tři povinné body. Tak se i stalo. Hosté šli sice brzy do vedení trefou mladíčka Lidického, do pauzy ale srovnal domácí kapitán Matějka a po přestávce stav otočili Stefanidis a opět Matějka.

Z utkání Volanov vs. Rtyně v P.Z utkání Volanov vs. Rtyně v P.Zdroj: Veronika FiebingerováO dvě hodiny později vypukl zápas mezi Vítěznou a Volanovem. Zde byli naopak papírovým favoritem hosté, Sokol však už několikrát dokázal, že doma i proti silnějším soupeřům zahrát umí a obhájce loňského titulu přeborníka tak rozhodně nečekala snadná úloha.

Tu ostatně nebudou mít ani fotbalisté Bílé Třemešné. Třetí celek tabulky totiž zajíždí na horkou půdu Baníku Žacléř, který pod vedením kouče Jana Blažka na jaře předvádí diametrálně odlišné výkony, než tomu bylo na podzim. Už v prvním vzájemném souboji sezony navíc dokázal na Dubině uhrát cenný bod.

Hosté jsou jasným favoritem také v utkání mezi Libčí a Rtyní v Podkrkonoší, velmi vyrovnaný průběh se naopak dá očekávat v souboji Podhůří se Starými Buky. Jedním ze šlágrů kola pak bude trutnovské derby Mladé Buky – Poříčí u Trutnova. Oba rivaly v tabulce dělí pouhé dva body a domácí lační po prvním jarním bodovém zisku!

Jak už bylo zmíněno, jeden duel se odehraje až v neděli. Lídr soutěže z Hajnice v něm v azylu stadionku ve Svobodě nad Úpou přivítá nevyzpytatelný tým Strážného, u něhož je vždy zásadní otázkou, v jaké se na utkání sejde sestavě.

Souboj Hajnice s Volanovem nabídl divákům pět branek. Především ale výhru domácího mužstva.
Body pouze pro domácí, neproměněné penalty a třetí jarní hattrick gólmana Zítka

Sobota 12.00: Kocbeře – Bohuslavice nad Úpou. 14.00: Vítězná – Volanov. 17.00: Žacléř – Bílá Třemešná, Libeč – Rtyně v Podkrkonoší, Podhůří – Staré Buky, Mladé Buky – Poříčí u Trutnova. Neděle 13.00: Hajnice – Strážné.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

III. TŘÍDA, „o postup“ – 11. kolo

Elitní skupina III. třídy znovu po týdnu nabízí souboj prvního s druhým. Tentokrát v něm Pilníkov, jakožto už jistý postupující do přeboru, přivítá soupeře z Libotova. V dalších dvou nedělních soubojích jsou jasnými favority hostující celky. Ať už to bude Lánov na hřišti Lampertic nebo Prosečné v Malých Svatoňovicích. V jediném sobotním klání přivítají Janské Lázně soupeře z Mostku a potkají se tak dva oddíly, které v nedávné minulosti působily v krajské I. B třídě.

Sobota 14.00: Janské Lázně – Mostek. Neděle 17.00: Pilníkov – Libotov, Lampertice/Žacléř – Lánov, Malé Svatoňovice – Prosečné.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
V utkání mezi Mostkem a Malými Svatoňovicemi hráči střeleckým prachem nešetřili. Domácí (u míče Viliam Ulrych) se prosadili dohromady osmkrát.
Čtyři hattricky okořenily jubilejní desáté dějství nadstavby III. třídy

III. TŘÍDA, „o umístění“ – 11. kolo

Skupina o umístění se hraje kompletně v neděli, navíc všechny čtyři zápasy začnou ve stejném čase (14.00). Rezerva Dolní Kalné bude vedoucí příčku hájit na hřišti Černého Dolu, v tabulce druhý Starý Rokytník se představí na hřišti Kuksu. Radvanice v Čechách budou v souboji s Bernarticemi favoritem, to duel Horního Maršova s Kunčicemi nad Labem by mohl přinést velice zajímavý a vyrovnaný souboj, klidně i okořeněný o penaltový rozstřel.

Neděle 14.00: Černý Důl – Dolní Kalná B, Kuks – Starý Rokytník, Horní Maršov – Kunčice nad Labem, Radvanice v Čechách – Bernartice.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...