Tak jako ve všech koutech republiky, také v Pojizeří finišuje fotbalový podzim. Krkonošský deník se poohlédl za děním v posledním kole soutěží s regionálním zastoupením, tedy od ČFL po okresní soutěž Semilska.

V České fotbalové lize, přesněji její skupině B se na podzim skvěle daří Přepeřím. Ještě před posledním kolem svěenci trenéra Petříka vedli tabulku, z čela je ale sesadili z MOL Cupu známé Velvary, které nedávno v poháru potrápiliy i pražskou Slavii.

TJ Slovan Velvary - FK Přepeře 2:1 (1:0)

Fakta - branky: 20. Tenkl, 86. Tenkl z pen. - 90. (+1) Elbel. Rozhodčí: Nehasil - Jati, Šmat. ŽK: 1:2. Diváků: 200. FK Přepeře: Čamrda - Tvaroha, Kventsar, Nesvadba, Knejzlík - Pavlata, Novák (89. Elbel) - Martan (64. Novotný), Bulíř (54. Synek), Janošík (64. Dvořák) - Hadaščok (89. Fingerhut).

Zdroj: Youtube

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

V krajském přeboru je na Liberecku velkým tahounem tým Turnova, který by se rád vrátil do divize. Vstup do sezony se týmu povedl parádně, už ale přišly dvě bodové ztráty a ke třetí se schylovalo v derby na půdě Sedmihorek. Domácí ještě čtvrt hodiny před koncem vedli 2:0, nakonec se ale favorit dočkal famozního obratu, který dvěma góly podpořil kanonýr Jakub Beneš.

FK Sedmihorky - FK Turnov 2:3 (2:0)

Fakta - branky: 7. Močkovský, 17. Čermák - 76. Š. Havel, 79. a 82. Beneš. Rozhodčí: Paulus - Zboroň, Chládek, ŽK: 2:2. Diváků: 150. FK Sedmihorky: Martin Špína - Urbánek, Marcel Špína, Kodr, Vaníček - Čermák (85. Zachoval), Ložek (79. Novotný), Močkovský, Najman, Hranec (79. Kroupa) - Randák. FK Turnov: Kopal - Provazník (50. Jíra), Petržilka, Beníšek, Křeš (50. Flesner) - Vencbauer (42. Landfeld), Svoboda, P. Havel, Ježek (88. Parsi) - Š. Havel, Beneš.

Čtyřmi góly Daniela Drahoňovského vedla Lomnice na půdě Stráže pod Ralskem ještě v 50. minutě 4:2. Domácí ale dokázali vyrovnat na konečných 4:4, když hned tři branky vsítili z pokutového kopu!

FK Stráž p. R. - FC Lomnice n. P. 4:4 (1:3)

Fakta - branky: 16., 47. a 76. Roll (všechny z pen.), 54. Kisty - 4., 29., 40. z pen. a 50. Drahoňovský. Rozhodčí: Provazník - Zitko, Mollinger, ŽK: 2:2. Diváků: 200. FC Lomnice nad Popelkou: Přibyl - Košťák, Gaubman, Dlouhý, Morávek - Vacek, Drusan, Lábek, V. Horáček (88. Fišar) - Drahoňovský, Žabokrtský.

Zdroj: Youtube

Rovensko padlo s poslední Hejnicí a po porážce 1:2 dovolilo soupeři úvodní body v sezoně.

FK Hejnice - TJ Sokol Rovensko p. Tr. 2:1 (1:1)

Fakta - branky: 32. Kobr, 83. Malinský - 20. Perger. Rozhodčí: Kořínek - Švajdler, Šnýdl, ŽK: 3:2. Diváků: 71. TJ Sokol Rovensko pod Troskami: Hyka - Šteffan, Kočí, Vítek, Mikule, Perger, Krejčík (68. Glod), Bangha, Štěpnička, Mencl, Šimek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Nejvýše postaveným celkem ze Semilska je v I. A třídě Jívan Bělá. Ten se v 11. kole představil na půdě Pěnčína, kde v poločase vedl 2:0. Bohužel i zde dokázal soupeř vyrovnat. Zbylým dvěma zástupcům regionu (Semily, Košťálov-Libštát) se výsledkově dařilo ještě lépe.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

V I. B třídě se letos mužstvům z Pojizeří nedaří, když nejlépe postaveným týmem v tabulce je rezerva Přepeří. Jenže ta se do historie 11. kola zapsala zatraceně nevalně. Na půdě vedoucího Držkova totiž inkasovala potupný debakl 18:0! Důvod? Jedním z nich byl fakt, že hosté před utkáním nedali dohromady ani jedenáct hráčů.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Okresní přebor Semilska nadále vedou zatím neporažené Roztoky. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Také nejnižší okresní soutěž má v regionu stále neporaženého lídra, ve svém osmém duelu sezony se ale hráči Zálesní Lhoty dočkali úvodní bodové ztráty. Remizovali totiž 1:1 na hřiště Horek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...