Na další vysoké výhře lídra tabulky se podíleli tři dvougóloví střelci. Nejdivočejší kanonáda se ale odehrála v Podhůří. Ostře sledované derby zde ovládli fotbalisté Strážného. Liboru Kouřilovi na hattrick stačilo úvodních osm minut. V zápase odehrál jen první poločas, i v něm ale stihl zaznamenat i čtvrtý úspěch.

Podzimní hattricky Josefa Mikiny
Třígólový Josef Mikina
2. kolo - Vítězná 5:2
7. kolo - Janské Lázně 3:0
10. kolo - Podhůří 8:0

Třemi góly se navíc prezentoval Kouřilův spoluhráč Josef Mikina, pro něhož šlo již o třetí hattrick v probíhajícím ročníku!

Oč hrát je i ve spodních patrech tabulky. Vůbec prvního bodu se po návratu do okresního přeboru dočkali fotbalisté Lánova. Nad Volanovem vedli po čtvrthodině už 2:0, nakonec se ale museli smířit s remízou, neuspěli ani v penaltovém rozstřelu.

Trutnov C – Žacléř 0:6 (0:3), branky: 18. a 24. Kovačík, 51. a 51. J. Těžký, 58. a 74. Pek. Rozhodčí: P. Šolc. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (47. Drtina). Diváci: 80.

Rudník – Janské Lázně 3:2 (1:1), branky: 37. Kučeravý, 54. Kaprál, 59. Jakoubek – 36. Křižan, 49. Sameš. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 3:2. Diváci: 50.

Rtyně – Poříčí u Trutnova 1:3 (1:2), branky: 26. Prouza – 1. Killar, 35. a 84. Brus. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:1. Diváci: 70.

Podhůří – Strážné 0:8 (0:5), branky: 1., 2., 8. a 35. Kouřil, 36., 75. a 77. Mikina, 89. Adler. Rozhodčí: R. Votoček. Hráno bez karet. Diváci: 100.

Lánov – Volanov 2:2 (2:1), penalty 1:2, branky: 2. J. Škoda, 15. P. Horák – 40. Soukup, 76. J. Zeman. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 1:3. Diváci: 89.

Libeč – Hajnice 2:0 (1:0), branky: 23. Meisner, 82. Maňuch. Rozhodčí: Lamberský. ŽK: 0:1. Diváci: 70.

Vítězná – Mladé Buky 4:1 (1:1), branky: 38. a 86. Kobrýn, 51. Andrle, 89. Vladeka – 9. Ruml. Rozhodčí: Lebeda. Hráno bez karet. Diváci: 43.