V Pivovar Trautenberk Okresním přeboru II. třídy dojde už ve 2. kole na ostrou řež mezi Bílou Třemešnou a Hajnicí. Oba rivaly od sebe v konečné tabulce posledního ročníku dělil pouhý bod a domácí tým jistě bude hodně chtít oplatit soupeři jarní porážku 0:2 z vlastního hřiště. Velký šlágr startuje ve 14 hodin a ve stejném čase vyzve nováček z Pilníkova ambiciózní Baník Žacléř. I zde se očekává zajímavý duel a jen těžko lze předpovídat, které z mužstev by mělo mít ke třem bodům blíže.

Roman Pham z Rudníku se snaží zastavit volanovského Jana Přívratského, ten přesto šlágr kola rozhodl dvěma trefami.
Úvodní kolo bez remízy, tři hattricky, dvě červené karty a šlágr pro Volanov

Pět soubojů naváže v 17.00 a papírově nejvyšší úroveň by mohlo mít utkání mezi Rtyní v Podkrkonoší a Rudníkem. Domácí už loni čeřili vody v horních patrech tabulky, hosté zase reprezentovali region v krajské soutěži I. B třídy.

Volanov bude chtít před vlastními fanoušky potvrdit týden starou výhru z Rudníku, proti ale bude celek Strážného, který v prvním kole taktéž naplno bodoval, když přestřílel výsledkem 3:2 Vítěznou. Tu čeká bitva s Tatranem Hostinné, do Podhůří dorazí Staré Buky a Bohuslavice nad Úpou v pikantním derby přivítají Poříčí u Trutnova.

Poslední dva sobotní zápasy tak nabídnou střet mužstev, která ve svých premiérách nebodovala a stejně tak tomu bude v jediném nedělním duelu, kdy nováček z Libotova bude hostit nejslabší tým jarní části minulého ročníku Mladé Buky (17.00).


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …
Fotbalisté Kuksu v minulé sezoně dokázali na hřišti Dolní Kalné B vyhrát a uspěli tu i na startu nového soutěžního ročníku.
Tenisové kanáry na úvod sezony. Kuks v Kalné spasil Baláž, v Libči řádil Kužel

Ve III. třídě půjdou do hry poprvé fotbalisté Mostku, kteří měli v úvodním dějství volný los. Ten tentokrát čeká hráče Janských Lázní. Také zde budou k vidění zajímavé souboje, které si zaslouží tu pravou fotbalovou atmosféru.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …