Do své druhé poloviny vstupují o tomto víkendu okresní fotbalové soutěže dospělých, přesněji jejich základní skupiny. V nich jsou letos týmy premiérově rozděleny po osmi do A a B skupiny přeboru i III. třídy. Bojuje se o umístění na 1. - 4. místě. No a také program osmého hracího kola jistě hodně napoví o ambicích jednotlivých mužstev.

A pozor, už v úterý přijde na řadu „sváteční“ vložené kolo (1.), v němž se jistě hodně ukáže, který tým jak na tom je po fyzické stránce.

Okresní přebor, skupina A – Kdyby si měl někdo po polovině podzimní části tipnout čtyři postupující celky do elitní společnosti okresního přeboru, pak by nejspíš nevynechal trio Bílá Třemešná, Rudník a Hostinné. Právě tyto celky už před sezonou patřily v A skupině mezi favority a ambice také naplňují. Kdo by se k nim ale mohl přidat, o tom jistě hodně napoví sobotní bitva mezi fotbalisty Strážného a Poříčí. Oba rivaly v tabulce dělí jediný bod!


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …

Okresní přebor, skupina B – Také v béčku bude v sobotu k vidění obrovsky důležitý souboj čtvrtého celku tabulky s pátým. Do Poříčí u Trutnova k němu dorazí rozjetý soupeř z Janských Lázní. Šlágrem kola ale bude duel Volanova s Mladými Buky, zde se totiž potkají první a druhý tým aktuálního pořadí. Všechny zápasy mají úvodní výkon naplánován na sobotu 15.30.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …

Okresní soutěž, skupina A – Ve středu došlo k dohrávce 7. kola, ve které rezerva Rudníku v přímém souboji o druhou příčku přehrála výsledkem 2:0 soupeře z Prosečného. Také v této soutěži bude o víkendu zajímavé sledovat především duely mužstev bojujících na hraně klíčové čtvrté příčky.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …

Okresní soutěž, skupina B – Najít v B skupině III. třídy největší víkendový šlágr tentokrát není složité. Jednoznačný hit kola v neděli uvidí fotbaloví příznivci v Pilníkově, kam o mistrovské body dorazí bojovat soupeř z Bohuslavic nad Úpou. Mimochodem, zdá se, že v této skupině po polovině podzimní části za postupem (1. - 4. místo) neohroženě míří kvarteto Pilníkov, Starý Rokytník, Malé Svatoňovice a Bohuslavice.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …