Tuto sobotu bude v Havlovicích na Trutnovsku rozehrán 22. ročník turnaje v malé kopané, který už roky nese název Superhapostar. Určený je pro fotbalisty nad 50 let a jeho organizátory může těšit fakt, že na letošní klání je dosud přihlášeno osm mužstev. Účast navíc zvažuje i tradiční účastník z Ostravy.

Dědci Náchod v posledních letech šestkrát ovládli turnaj hráčů nad 50 let, poprvé se jim ale v Havlovicích povedlo vyhrát i HAPOSTAR.
Dočkali se. Dědci Náchod poprvé v historii ovládli HAPOSTAR, turnaj starých gard

Aktuálně je jisté, že do Havlovic zamíří obhájce trofeje Dědci Náchod a sesadit z trůnu se jej pokusí Honza Garda Most, Sedláci Chlumec, FC Sharp Pardubice, Pražská Trutnov, FC Orel Zbečník, Kopáči Červený Kostelec a domácí HAFA Havlovice.

Samozřejmostí jsou bohaté ceny nejen pro nejlepší.Samozřejmostí jsou bohaté ceny nejen pro nejlepší.Zdroj: Alena ToholováHrát se bude po celý den na obou hřištích, pro hráče i diváky je připraveno výborné občerstvení včetně legendárních Čapích vajec.

Sobotní Superhapostar završí další sezonu havlovických turnajů a sluší se připomenout, které že tým yletošní ročníky vyhrávaly. Klasické HAPO ovládla podruhé za sebou HAFA Havlovice, Hapostar hráčů nad 40 let se stalo kořistí Dědků Náchod a trofej z Maxisuperhapostar-extra pro hráče nad 60 let si před pár týdny odvezla Pražská Trutnov.

46. ročník turnaje HAPO ovládl stejně jako loni domácí celek HAFA Havlovice A. Pořadatelé poslali do bojů i béčko, tomu se však tolik nedařilo a v turnaji skončilo na jednadvacáté pozici.
Obhajoba a dohromady už sedmý triumf. HAPO opět po roce ovládly domácí Havlovice

Posledních 10 vítězů turnaje
2013 Z a P Nové Město n. M.
2014 Z a P Nové Město n. M.
2015 Pražská Trutnov
2016 Dědci Náchod
2017 Dědci Náchod
2018 Pražská Trutnov
2019 Dědci Náchod
2020 Dědci Náchod
2021 Dědci Náchod
2022 Dědci Náchod

Titul na Superhapostar bude obhajovat počtvrté v řadě tým Dědci Náchod. Takto slavili loni.Titul na Superhapostar bude obhajovat počtvrté v řadě tým Dědci Náchod. Takto slavili loni.Zdroj: Alena Toholová