Víkendové dění ve fotbalových soutěžích na Trutnovsku bylo s přispěním slušného počasí konečně kompletní a tak se nemuselo žádné utkání odkládat. Lépe na tom byly týmy, kterým vyšel zápas na prosluněnou sobotu. Ani o lehce promáčenější neděli ale nebyla nouze o pohledné duely. Už v týdnu (středa a pátek) se uskuteční několik dohrávaných zápasů, které zajisté zamíchají tabulkami všech tří okresních soutěží mužů.

V okresním přeboru se hrálo sedm utkání. Ve třech případech si vítězství připsali domácí hráči, stejný počet zápasů ovládli hosté a souboji mezi Kocbeřemi a Volanovem skončil nerozhodně, aby se z bonusového druhého bodu po penaltách radovali Volanovští.

Josef Zezula právě svou sedmou trefou v sezoně otevřel skóre zápasu mezi Trutnovem a Dobrovicí. Domácí nakonec vyhráli 3:0.
Tříbodový dárek pro trenéra. Trutnov přejel Dobrovici a pokukuje po třetí příčce

Ti přitom málem z utkání odešli bez bodového zisku, v 90. minutě jim ale remízu zachránila trefa Holase a nakonec šlo v novotou vonícím kocbeřském areálu o překvapení kola. Jiskra tak přišla o možnost jít do čela tabulky, ke všemu její rival Spartak Hajnice suverénně ovládl bitvu na hřišti Podhůří a zásluhou vítězství 7:0 si v tabulce vypracoval dvoubodový náskok. Kocbeře však mají zápas k dobru.

Tradičně atraktivní derby Starých Buků s Mladými Buky pro domácí rozhodl hattrick Davida Pálinkáše (4:2), fotbalisté Strážného úspěšně otočili vývoj těžkého souboje s Poříčím u Trutnova (3:2) a výhody domácího prostředí naplno využil také Baník Rtyně v Podkrkonoší, který hladce přehrál soka z Bohuslavic nad Úpou 3:0.

Velmi důležitý záchranářský duel zvládli hráči Vítězné na půdě Libče (2:0) a venku uspěl také žacléřský Baník, který vcelku suverénně vyplenil půdu Tatranu Hostinné.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Středeční dohrávky, 19. kolo - 17.00: Staré Buky - Bílá Třemešná. 17.30: Libeč - Bohuslavice nad Úpou. 20. kolo - 17.30: Žacléř - Vítězná.

III. třída nabídla čtyři duely skupiny o postup a v těžké roli byl lídr tabulky Pilníkov. Na horkou půdu Prosečného mířil bez svého úderného tria Starý - Kulda - Meliš, přesto dokázal vyhrát 4:1. Přímý souboj o druhou příčku vyhrál Lánov, který doma i díky dvěma brankám Jiřího Hartiga uspěl nad Janskými Lázněmi (3:1). Libotov v derby přehrál Mostek a zásluhou dvou tref Filipa Krause se ve vyrovnané tabulce vyšvihl na třetí pozici.

Nejvíc branek bylo k vidění v Lamperticích, kde výsledkem 5:4 uspěly Malé Svatoňovice. Za hosty dvakrát skórovali Filip Králíček s Jiřím Machem.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Středeční dohrávky, 3. kolo - 17.30: Lánov - Libotov, Malé Svatoňovice - Mostek.

Fotbalisté Dvora Králové nad Labem v neděli poznali, jaké je to čelit soupeři, na kterého chtě nechtě kvalitou nemáte. Liberecká rezerva je blízko postupu do ČFL.
Nejtěžší porážka za 19 let v divizi. Liberecká rezerva se mstila za podzimní šok

Stejný počet zápasů se hrál také ve skupině o umístění. Nadále bodově stoprocentní tu je rezerva Dolní Kalné, které tentokrát na tři body stačila jediná branka. Proti Kuksu ji vstřelil ve 26. minutě David Ježek. Poprvé naopak zaváhal Starý Rokytník, když po bezbrankové remíze podlehl v penaltách Kunčicím nad Labem.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Páteční dohrávka, 2. kolo - 18.00: Kunčice nad Labem - Radvanice v Čechách.

Ve středu se v našem regionu hraje také Fortuna Divize C.Ve středu se v našem regionu hraje také Fortuna Divize C.Zdroj: denik.cz