Poslední víkend před blížícími se prázdninami nabídne na okresních zelených trávnících závěrečné kolo Červnového poháru OFS Trutnov. Zatímco ve skupině B už je o vítězi jisto a vedoucí Úpici nikdo o triumf nepřipraví, ve zbylých skupinách se bude soupeřit až do konce.

Ba co víc, ve skupině Vrchlabsko jsou všichni čtyři účastníci kuriózně na šesti bodech a o vítězi mohou klidně rozhodovat nedělní penaltové rozstřely, případně pak minitabulky.

Připomeňme si vedle víkendového jízdního řádu také aktuální tabulky.

Program závěrečného kola

Sobota 14.00: Svoboda nad Úpou – Poříčí u Trutnova (skupina Trutnovsko). 17.00: Dolní Kalná – Rudník, Žacléř – Hostinné (oboje skupina Liga A), Volanov – Mladé Buky, Úpice – Staré Buky (oboje skupina Liga B), Bohuslavice nad Úpou – Pilníkov.

Neděle 14.00: Horní Maršov – Libeč (oboje skupina Trutnovsko). 15.00: Hajnice – Mostek (skupina Královédvorsko). 16.00: Černý Důl – Lánov. 17.00: Kunčice nad Labem – Strážné (oboje skupina Vrchlabsko), Starý Rokytník – Lampertice, Bernartice / Žacléř B – Malé Svatoňovice (oboje skupina Mix).

Liga A

1. Hostinné    4 3 0 0 1  14:8 9
2. Rudník    4 2 0 1 1 10:7 7
3. Žacléř    4 1 1 0 2 7:10 5
4. Dolní Kalná    4 1 0 0 3 6:12 3

Liga B

1. Úpice    4 4 0 0 0 17:4 12
2. Volanov    4 2 1 0 1 12:10 8
3. Staré Buky    4 1 0 1 2 8:12 4
4. Mladé Buky    4 0 0 0 4 2:13 0

Trutnovsko

1. Pilníkov    4 3 0 0 1 11:2 9
2. Svoboda n. U.   4 3 0 0 1 13:10 9
3. Libeč    4 3 0 0 1 9:8 9
4. Poříčí    4 2 0 0 2 7:8 6
5. Bohuslavice    4 1 0 0 3 9:11 3
6. Horní Maršov    4 0 0 0 4 4:14 0

Královédvorsko

1. Bílá Třemešná  5 3 1 0 1 14:13 11
2. Mostek    4 2 1 0 1 13:9  8
3. Vítězná    5 1 0 2 2 13:15 5
4. Hajnice    4 0 1 1 2 6:9  3

Vrchlabsko

1. Strážné    4 2 0 0 2 9:6 6
2. Kunčice n. L.    4 2 0 0 2 14:12 6
3. Černý Důl    4 2 0 0 2 9:7 6
4. Lánov    4 2 0 0 2 10:17 6

Skupina Mix

1. Malé Svatoňovice 3 3 0 0 0 15:4 9
2. Lampertice    3 2 0 0 1 9:6 6
3. Bernartice/Žacléř B 3 2 0 0 1 7:5 6
4. Starý Rokytník    3 1 0 0 2 8:6 3
5. Kuks    4 0 0 0 4  3:21 0