Spousta záporných čísel se v 9. kole objevila ve statistikách účastníků jarní části fotbalové TIP ligy čtenářů Krkonošského deníku. Mohla za to řada překvapivých výsledků, mez nimiž se navíc znovu objevily hned čtyři remízy.

Přesto se našla pětice tipérů, která z deseti vybraných utkání dokázala sedm (!) trefit. Byli jimi Miloš Dvořák, Petr Kiss, Josef Pospíšil, Klaus Püschel a Martin Záklasník.

Z vítězství v kole se ale mohl radovat pouze jeden a rozhodnout o majiteli sady šesti plechovkových pivod Gambrinusu musela Supetrefa. Přesnému počtu branek byl nakonec nejblíž soutěžící z Trutnova Miloš Dvořák (startovní číslo KN0152), jenž si nyní může zavolat do redakce Deníku (724 717 854) a dohodnout se na převzetí své ceny.

Do čela soutěže se probojoval Petr Kiss ze Dvora Králové nad Labem, jenž navíc nyní živí slušný náskok šesti bodů (= rozdíl dvou trefených utkání) na sedmičku pronásledovatelů.

Velmi vyrovnaná je také týmová soutěž. V ní se do vedení poprvé dostalo trio říkající si Fotbal Dvůr. Trojice ve složení Jaroslav Macek, Jiří Pelák a Pavel Tomeš má momentálně 192 bodů stejně jako druzí Pardálové. Nejvíc bodů v devátém dějství posbírali Fousáči ve složení Josef Pospíšil, Pavel Zuzánek, Aleš Sommer.

Výsledky 9. kola

1.  Pardubice – Hradec Králové (FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA) 0 (0:0)
2.  Dvůr Králové nad Labem A – Trutnov A (Fortuna Divize C) 0 (1:1)
3.  Vrchlabí A – Libčany (Votrok krajský přebor) 0 (1:1)
4.  Úpice – Česká Skalice (AM Gnol I. A třída) 2 (3:5)
5.  Broumov – Trutnov B (AM Gnol I. A třída) 1 (3:0)
6.  Bílá Třemešná – Staré Buky (JAKO I. B třída) 2 (3:5)
7.  Vrchlabí B – Nepolisy (JAKO I. B třída) 0 (0:0)
8.  Hostinné – Nová Paka (JAKO I. B třída) 2 (0:6)
9.  Rudník – Žacléř (okresní přebor) 2 (0:3)
10. Vítězná – Poříčí u Trutnova (okresní přebor) 1 (6:1)

Supertrefa: 39 (právě tolik branek padlo v deseti odehraných zápasech)

Pořadí po 9. kole: Šest bodů náskoku pro nového lídra Kisse

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)
KN0058 Petr Kiss, Dvůr Králové⋌13 78
KN0123 Josef Pospíšil, Vrchlabí⋌13 72
KN0050 Klaus Püschel, Trutnov⋌13 72
KN0129 Jiří Pelák, Dvůr Králové⋌7 72
KN0137 Jiří Potměšil, Dvůr Králové⋌7 72
KN0134 Milada Šrůtková, Dvůr Králové⋌7 72
KN0024 Hana Vydrová, Hořice⋌7 72
KN0111 David Bürger, Vrchlabí⋌4 72
KN0051 Lenka Hurtová, Trutnov⋌8 70
KN0166 Zdeněk Jón, Trutnov⋌7 69

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20. místo)
KN0009 Jiří Kubáněk, Dolní Branná⋌7 69
KN0115 Milan Holásek, Vrchlabí⋌4 69
KN0017 Jiří Rejl, Dvůr Králové⋌10 66
KN0122 Vítězslav Tobolka, Vrchlabí⋌7 66
KN0117 Eva Adam, Semily⋌4 66
KN0011 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové⋌4 66
KN0124 Pavel Zuzánek, Vrchlabí⋌4 66
KN0067 Jan Doviczin, Dolní Branná⋌1 66
KN0057 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky⋌1 64
KN0160 Karel Kratochvíl, Trutnov⋌10 63

FORTUNA ČFL (21. – 40. místo)
KN0020 Víťa Schafránek, Radvanice⋌10 63
KN0002 Martin Bednář, Pardubice⋌7 63
KN0110 Jiří Jelínek, Vrchlabí⋌7 63
KN0075 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná⋌7 63
KN0015 Miloslav Tohola, Havlovice⋌7 63
KN0001 Aneta Vydrová, Hořice⋌7 63
KN0179 Jitka Čížková, Dubenec⋌4 63
KN0093 Karel Fajman, Dolní Branná⋌4 63
KN0156 Jan Gabrle, Trutnov⋌4 63
KN0180 Lenka Hrbková, Pardubice⋌4 63
KN0173 Erich Kamitz, Chvaleč⋌4 63
KN0005 Libor Kubáněk, Dolní Branná⋌4 63
KN0133 Petra Levitnerová, Dvůr Králové⋌4 63
KN0010 Jaroslav Macek, Dvůr Králové⋌4 63
KN0136 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové⋌4 63
KN0178 Jaroslav Čížek, Dubenec⋌1 63
KN0055 Václav Herout, Trutnov⋌1 63
KN0165 Otakar Jón, Trutnov⋌1 63
KN0175 Zdeněk Matura, Libštát⋌1 63
KN0107 Milena Pitrmanová, Dolní Branná⋌1 63

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)
KN0035 Leoš Herout, Trutnov⋌-2 63
KN0130 Alena Jedličková, Dvůr Králové⋌7 60
KN0183 Eliška Matoušová, Kunčice n. L.⋌7 60
KN0078 Ladislav Nosek, Dolní Branná⋌7 60
KN0146 Jiří Novotný, Trutnov⋌7 60
KN0148 Lukáš Nývlt, Trutnov⋌7 60
KN0099 Květa Rennerová, Dolní Branná⋌7 60
KN0016 Zdeněk Žáček, Úpice⋌7 60
KN0120 Petr Čurda, Vrchlabí⋌4 60
KN0169 Renáta Dvořáková, Trutnov⋌4 60
KN0038 Zdeněk Jiránek, Trutnov⋌4 60
KN0096 Janek Kubáněk, Dolní Branná⋌4 60
KN0082 Jaroslav Nyč, Dolní Branná⋌4 60
KN0167 Jaroslav Rufer, Trutnov⋌4 60
KN0153 Milan Řehák, Libotov⋌4 60
KN0069 Jiří Voráček, Dolní Branná⋌4 60
KN0174 Lukáš Matura, Libštát⋌1 60
KN0098 Jiří Renner ml., Dolní Branná⋌-2 60
KN0064 Zdena Sůrová, Dolní Branná⋌-2 60
KN0060 Milan Sůra, Dolní Branná⋌-5 60

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80. místo)
KN0025 Jindřich Rylich, Vrchlabí⋌7 59
KN0184 Tomáš Houška, Jičín⋌7 58
KN0181 Petr Matouš, Jilemnice⋌10 57
KN0142 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové⋌10 57
KN0034 Michal Herout, Trutnov⋌7 57
KN0095 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná⋌7 57
KN0049 Jan Romančák, Poříčí u Trutnova⋌7 57
KN0019 Marta Suchá, Radvanice⋌7 57
KN0141 Pavel Tomeš, Nový Bydžov⋌7 57
KN0158 Michal Dvořák, Trutnov⋌4 57
KN0168 Miloš Dvořák ml., Trutnov⋌4 57
KN0032 Michal Jiránek, Trutnov⋌4 57
KN0094 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌4 57
KN0003 Jára Kubáňková, Dolní Branná⋌4 57
KN0081 Vladimír Nožička, Dolní Branná⋌4 57
KN0059 Robert Sůra, Dolní Branná⋌1 57
KN0100 Jan Forbelský, Dolní Branná⋌-2 57
KN0041 Jiří Roza, Hořice⋌-2 57
KN0101 Jaroslav Moravec, Dolní Branná⋌-5 57
KN0070 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná⋌-5 57

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)
KN0144 Matěj Vopřada, Dubenec⋌-5 57
KN0140 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové⋌10 56
KN0132 Karel Korunka, Dvůr Králové⋌7 56
KN0131 Jan Jedlička, Dvůr Králové⋌7 55
KN0044 Marie Holá, Trutnov⋌10 54
KN0112 Martin Peška, Vrchlabí⋌10 54
KN0102 Petr Hajs, Dolní Branná⋌7 54
KN0004 Zdena Pivková, Trutnov⋌7 54
KN0118 Jules Adam, Semily⋌4 54
KN0163 Petr Bureš, Trutnov⋌4 54
KN0177 Břetislav Hradecký ml., Bílá Třemešná⋌4 54
KN0072 Eva Šimůnková, Dolní Branná⋌4 54
KN0089 Radek Tauchman, Dolní Branná⋌4 54
KN0037 Karel Havelka, Trutnov⋌1 54
KN0135 Vlastimil Hlušička st.,Dvůr Králové⋌1 54
KN0023 Josef Vydra, Hořice⋌1 54
KN0062 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná⋌-2 54
KN0079 Josef Hanuš, Dolní Branná⋌-2 54
KN0080 Renáta Hostínová, Dolní Branná⋌-2 54
KN0164 Vítězslav Machalík, Trutnov⋌-2 54

JAKO I. B TŘÍDA (101. – 120. místo)
KN0091 Hana Pitrmucová, Dolní Branná⋌-2 54
KN0147 Jaroslav Vrběcký, Trutnov⋌-2 54
KN0162 Tomáš Vrběcký, Trutnov⋌-2 54
KN0043 Kurt Püschel, Žacléř⋌1 52
KN0108 Eva Hanušová, Dolní Branná⋌7  51
KN0028 Jaroslava Korčáková, Trutnov⋌7  51
KN0121 David Votoček, Vrchlabí⋌7  51
KN0151 Marek Birke, Trutnov⋌4  51
KN0027 Jaromír Jedlička, Trutnov⋌4  51
KN0007 Roman Kábrt, Trutnov⋌4  51
KN0008 Karel Kábrt, Trutnov⋌4  51
KN0042 Soňa Kábrtová, Trutnov⋌4  51
KN0029 Martin Korčák, Trutnov⋌4  51
KN0013 Pája Kročil, Úpice⋌4  51
KN0012 Josef Smeták ml., Úpice⋌4  51
KN0006 Josef Smeták st., Úpice⋌4  51
KN0061 Petr Sůra, Dolní Branná⋌4  51
KN0185 Jan Zirm, Vrchlabí⋌1  51
KN0109 Josef Dreveniak, Dolní Branná⋌-2  51
KN0077 Jaroslav Střížek, Dolní Branná⋌-5  51

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 140. místo)
KN0074 Jindřich Šubrt, Dolní Branná⋌-5  51
KN0189 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov⋌4 50
KN0113 Evžen Holásek, Vrchlabí⋌-2 50
KN0065 Vlasta Suková, Dolní Branná⋌-2 49
KN0125 Aleš Sommer, Vrchlabí⋌10 48
KN0047 Pavel Holý, Trutnov⋌7 48
KN0030 Zdeněk Korčák, Trutnov⋌7 48
KN0150 Jaroslav Birke, Trutnov⋌4 48
KN0176 Ludmila Maturová, Libštát⋌4 48
KN0088 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná⋌4 48
KN0104 Ondřej Renner, Dolní Branná⋌4 48
KN0056 Gert Böhnisch, Mladé Buky⋌1 48
KN0126 Lucie Čurdová, Vrchlabí⋌1 48
KN0063 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná⋌1 48
KN0155 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice⋌1 48
KN0036 Martin Šimek, Dvůr Králové⋌-5 48
KN0143 Martin Bíba, Dvůr Králové⋌4 46
KN0152 Miloš Dvořák st., Trutnov⋌13 45
KN0139 Jaroslav Zajíček, Lipnice⋌10 45
KN0116 Josef Dymáček, Vrchlabí⋌4 45

OS III. TŘÍDY (141. – 170. místo)
KN0149 Daniel Gabrle, Trutnov⋌4 45
KN0021 Filip Mrázek, Dvůr Králové⋌4 45
KN0105 Zbyněk Kuřil, Dolní Branná⋌-2 45
KN0084 Václav Nyč, Dolní Branná⋌-2 45
KN0092 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná⋌-2 45
KN0076 Ladislav Šimek, Dolní Branná⋌-2 45
KN0145 Petr Novotný, Trutnov⋌10 44
KN0170 Láda Keszegi, Trutnov⋌7 42
KN0039 Hana Jiránková, Trutnov⋌4 42
KN0053 Karel Kučera, Malé Svatoňovice⋌4 42
KN0182 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L.⋌4 42
KN0052 Milena Püschelová, Trutnov⋌4 42
KN0097 Jiří Renner st., Dolní Branná⋌4 42
KN0128 Miroslava Čurdová, Vrchlabí⋌1 42
KN0046 Tomáš Kruliš, Trutnov⋌1 42
KN0083 Libuše Nyčová, Dolní Branná⋌1 42
KN0066 Miloslav Nykl, Dolní Branná⋌1 42
KN0073 Libor Čvančara, Dolní Branná⋌-2 42
KN0106 Jitka Márynková, Dolní Branná⋌-2 42
KN0157 Roman Nývlt, Trutnov⋌-2 42
KN0071 Anna Pilgrová, Dolní Branná⋌-2 42
KN0086 Jaroslava Sachrová, Dolní Branná⋌4 39
KN0138 Jiří Schreiber, Dvůr Králové⋌4 39
KN0045 Romana Krulišová, Trutnov⋌1 39
KN0068 Antonín Nedvědil, Dolní Branná⋌-5 39
KN0188 František Balán, Volanov⋌1 38
KN0187 Petr Fejfer, Vrchlabí⋌0 38
KN0033 Břetislav Hradecký st., Žacléř⋌10 36
KN0026 Miloš Jirsák, Vrchlabí1⋌0 36
KN0103 Daniel Renner, Dolní Branná⋌4 36

OS IV. TŘÍDY (171. – 200. místo)
KN0087 Jiří Sachr, Dolní Branná⋌4 36
KN0161 Kateřina Šrámková, Trutnov⋌-2 36
KN0018 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové⋌-5 36
KN0127 Nikola Čurdová, Vrchlabí⋌4 35
KN0190 Pavel Kotyk, Žacléř⋌7 33
KN0085 Alfréd Sachr, Dolní Branná⋌7 33
KN0022 Jaroslav Osowiecki, Žacléř⋌1 33
KN0031 Ráca Srníček, Dvůr Králové⋌1 33
KN0171 David Kamitz, Chvaleč⋌-2 33
KN0048 Luboš Smrc, Špindlerův Mlýn⋌-4  31
KN0191 Filip Kraus, Libotov⋌10 30
KN0119 Petr Svoboda, Jilemnice⋌2 30
KN0186 Věra Barancová, Svoboda n. Ú.⋌1 27
KN0014 Pavel Kejzlar, Úpice⋌-2 27
KN0040 Václav Roza, Trutnov⋌-5 27
KN0192 Dušan Krét, Dvůr Králové⋌7 24
KN0114 Pavlína Holásková, Vrchlabí⋌-2 24
KN0054 Petr Stierand, Malé Svatoňovice⋌1 22
KN0198 Martin Záklasník, Liberec⋌13 21
KN0090 Jan Mečíř, Dolní Branná⋌1 21
KN0193 Jan Hlava, Dvůr Králové⋌10 18
KN0201 Martin Kilevník, Dvůr Králové⋌7 18
KN0172 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌1 18
KN0159 Blažena Kratochvílová, Trutnov⋌1 18
KN0199 Markéta Záklasníková, Liberec⋌1 18
KN0205 Martin Tarant, Bílá Třemešná⋌7 15
KN0197 Luboš Voňka, Dvůr Králové⋌7 15
KN0196 Michal Petr, Dvůr Králové⋌4 15
KN0203 Jaroslav David, Dvůr Králové⋌1 15
KN0200 Lucie Jurášková, Rokytnice n. J.⋌1 15

LIGA AMATÉRŮ (201. – 205. místo)
KN0195 Petr Michl, Dvůr Králové⋌1 15
KN0204 Jan Ryba, Dvůr Králové⋌7 12
KN0194 Milan Pavlis, Dvůr Králové⋌1    9
KN0202 Dušan Benci, Dvůr Králové⋌1    6
KN0154 Luboš Mašek, Lánov⋌0 -3

Nejvíc bodů si tentokrát připsali Fousáči

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
1. místo, Fotbal Dvůr (Jaroslav Macek, Jiří Pelák, Pavel Tomeš)⋌18 192
2. místo, Pardálové (Otakar Jón, Zdeněk Jón, Jaroslav Rufer)⋌12 192
3. místo, Horní Jelení (Jiří Jelínek, David Bürger, Martin Peška)⋌21 189
4. místo, Hořické Vydry (Aneta Vydrová, Josef Vydra, Hana Vydrová)⋌15 189
5. místo, Kousci Laušmanovi (Martin Bednář, Martin Šimek, Petr Kiss)⋌15 189
6. místo, Botafogo (Petra Levitnerová, Milada Šrůtková, Vlast. Hlušička)⋌12 189
7. místo, 3 DW (Jaroslav Čížek, Jitka Čížková, Lenka Hrbková)⋌9 189
8. místo, Fousáči (Josef Pospíšil, Pavel Zuzánek, Aleš Sommer)⋌27 186
9. místo, Santa tým (Klaus Püschel, Lenka Hurtová, Milena Püschelová)⋌25 184
10. místo, Škubánci (Jiří Kubáněk, Věra Kubáňková, Vladislav Kubáněk)⋌18 183

EVROPSKÁ LIGA (11. – 30. místo)
11. místo, Herouti (Michal Herout, Leoš Herout, Václav Herout)⋌6 183
12. místo, Lišáci (Jára Kubáňková, Libor Kubáněk, Janek Kubáněk)⋌12 180
13. místo, Abu Dhabi (Petr Čurda, David Votoček, Vítězslav Tobolka)⋌18 177
14. místo, SBS – Trunečkovi (Jaroslav Strnad, Jiří Potměšil, Jiří Schreiber)⋌15 174
15. místo, Chataři 212 (Alena Jedličková, Jan Jedlička, Karel Korunka)⋌21 171
16. místo, Arya tým (Lukáš Matura, Zdeněk Matura, Ludmila Maturová)⋌6 171
17. místo, Nohejbalisté (Jan Forbelský, Jaroslav Moravec, Petr Hajs)⋌0 168
18. místo, Sůráci (Robert Sůra, Milan Sůra, Petr Sůra)⋌0 168
19. místo, Santos (Josef Dymáček, Eva Adam, Jules Adam)⋌12 165
20. místo, Chalupáři (Jan Doviczin, Antonín Nedvědil, Jiří Voráček)⋌0 165
21. místo, Křížovkáři (Josef Hanuš, Renáta Hostínová, Vladimír Nožička)⋌0 165
22. místo, U tratě (Jiří Renner st., Jiří Renner ml., Květa Rennerová)⋌9 162
23. místo, Vodáci (Jan Gabrle, Roman Nývlt, Michal Dvořák)⋌6 162
24. místo, Rock & Coffee (Tomáš Vrběcký, Petr Bureš, Víťa Machalík)⋌0 162
25. místo, Sokolíci (Hana Pitrmucová, Vlastimil Pitrmuc, Karel Fajman)⋌0 162
26. místo, Kancelář U Laušmanů (Vlad. Pavlis, Martin Bíba, Matěj Vopřada)⋌9 160
27. místo, Matut (Petr Matouš, Jaroslav Matouš, Eliška Matoušová)⋌21 159
28. místo, Děda tým (Miloš Dvořák ml., Renáta Dvořáková, Láda Keszegi)⋌15 159
29. místo, Jirkys team (Michal Jiránek, Zdeněk Jiránek, Hana Jiránková)⋌12 159
30. místo, Školačky (Jitka Márynková, Milena Pitrmanová, Eva Hanušová)⋌6 156

MOL CUP (31. – 50. místo)
31. místo, Piváci (Ladislav Šimek, Jaroslav Střížek, Ladislav Nosek)⋌0 156
32. místo, Příbuzní (Libor Čvančara, Jindřich Šubrt, Vlasta Šubrtová)⋌0 156
33. místo, Gurmáni (Jiří Rejl, Ráca Srníček, Břetislav Hradecký ml.)⋌15 153
34. místo, Děda Pepa (Josef Smeták st., Josef Smeták ml., Pája Kročil)⋌12 153
35. místo, Karoso-tým (Roman Kábrt, Karel Kábrt, Soňa Kábrtová)⋌12 153
36. místo, Bukáci (Miroslav a Josef Dreveniakovi, Zdena Dreveniaková)⋌-3 153
37. místo, Pošťačky (Kateřina Špidlenová, Anna Pilgrová, Eva Šimůnková)⋌-3 153
38. místo, Sousedé (Zdena Sůrová, Vlasta Suková, Miloslav Nykl)⋌-3 151
39. místo, FC Amok (Jaroslava Korčáková, Martin Korčák, Zdeněk Korčák)⋌18 150
40. místo, Senior team (Pavel Kejzlar, Miloslav Tohola, Zdeněk Žáček)⋌12 150
41. místo, Bytovkáři (Jaroslav Nyč, Libuše Nyčová, Václav Nyč)⋌3 147
42. místo, Borci (Evžen Holásek, Pavlína Holásková, Milan Holásek)⋌0 143
43. místo, Sparta (Marie Holá, Romana Krulišová, Pavel Holý)⋌18 141
44. místo, Sirotci (Daniel Renner, Ondřej Renner, Zbyněk Kuřil)⋌6 129
45. místo, Gorilí samice (Lucie Čurdová, Nikola a Miroslava Čurdová)⋌6 125
46. místo, Údržbáři (Vlastimil Pitrman, Radek Tauchman, Jan Mečíř)⋌9 123
47. místo, Břéťa tým (Blažena a Karel Kratochvílovi, Kateřina Šrámková)⋌9 117
48. místo, Červenobílí (David Kamitz, Jaroslava Kamitzová, Erich Kamitz)⋌3 114
49. místo, Sachráci (Alfréd Sachr, Jaroslava Sachrová, Jiří Sachr)⋌15 108
50. místo, Králíci (Jaroslav Osowiecki, Karel Kučera, Petr Stierand)⋌6  97

Devět dosavadních vítězů

1. kolo: Jaroslav Birke (Trutnov)
2. kolo: Josef Pospíšil (Vrchlabí)
3. kolo: Jaroslav Čížek (Dubenec)
4. kolo: Jiří Novotný (Trutnov)
5. kolo: Věra Barancová (Svoboda)
6. kolo: Michal Herout (Trutnov)
7. kolo: Jindřich Rylich (Vrchlabí)
8. kolo: Milada Šrůtková (Dvůr Králové)
9. kolo: Miloš Dvořák st. (Trutnov)