Šťastná výherkyně jako jediná trefila správně devět z deseti výsledků a právem jí náleží balíček plechovek od pivovaru Gambrinus. Vítězství je o to cennější, že v osmém dějství hned čtyři duely skončily remízou.

Šrůtková se díky skvělému výkonu vyhoupla hned na druhé místo celkového pořadí, kde aktuálně drží vedoucí příčku David Bürger z Vrchlabí. Rozdíly mezi hráči jsou však zcela minimální.

Nejinak je tomu v týmové soutěži. Zde 8. kolo vyšlo podruhé za sebou nejlépe týmu Botafogo. Naopak dosavadní lídr 3 DW vyhořel a do čela se probojovalo trio říkající si Pardálové (Otakar Jón, Zdeněk Jón a Jaroslav Rufer).

Osmé kolo napadl remízový vir

1.  Slavia Praha – Viktoria Plzeň (FORTUNA:LIGA) 1 (3:1)

2.  Trutnov A – Čáslav (Fortuna Divize C) 0 (0:0)

3.  Vysoké Mýto – Dvůr Králové nad Labem A (Fortuna Divize C) 2 (1:2)

4.  Kostelec nad Orlicí – Vrchlabí A (Votrok krajský přebor) 0 (0:0)

5.  Trutnov B – Týniště nad Orlicí (AM Gnol I. A třída) 0 (1:1)

6.  Černilov – Úpice (AM Gnol I. Atřída) 1 (4:2)

7.  Dolní Kalná – Vrchlabí B (JAKO I. B třída) 2 (2:3)

8.  Dvůr Králové nad Labem B – Hostinné (JAKO I. B třída) 1 (6:0)

9.  Kocbeře – Železnice (JAKO I. B třída) 0 (1:1)

10. Staré Buky – Nemyčeves (JAKO I. B třída) 1 (8:1)

Supertrefa: 37 (právě tolik branek padlo v deseti odehraných zápasech)

Dosavadních osm vítězů jednotlivých kol

1. kolo: Jaroslav Birke (Trutnov)

2. kolo: Josef Pospíšil (Vrchlabí)

3. kolo: Jaroslav Čížek (Dubenec)

4. kolo: Jiří Novotný (Trutnov)

5. kolo: Věra Barancová (Svoboda)

6. kolo: Michal Herout (Trutnov)

7. kolo: Jindřich Rylich (Vrchlabí)

8. kolo: Milada Šrůtková (Dvůr Králové)

POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ PO 8. KOLE

Minimální rozdíly na čele. Zatím vede Bürger

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)

KN0111 David Bürger, Vrchlabí⋌7 68

KN0134 Milada Šrůtková, Dvůr Králové⋌19 65

KN0067 Jan Doviczin, Dolní Branná⋌10 65

KN0129 Jiří Pelák, Dvůr Králové⋌10 65

KN0137 Jiří Potměšil, Dvůr Králové⋌10 65

KN0060 Milan Sůra, Dolní Branná⋌10 65

KN0035 Leoš Herout, Trutnov⋌7 65

KN0115 Milan Holásek, Vrchlabí⋌7 65

KN0057 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky⋌4 65

KN0058 Petr Kiss, Dvůr Králové⋌4 65

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20. místo)

KN0024 Hana Vydrová, Hořice⋌4 65

KN0009 Jiří Kubáněk, Dolní Branná⋌10 62

KN0101 Jaroslav Moravec, Dolní Branná⋌10 62

KN0070 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná⋌10 62

KN0011 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové⋌10 62

KN0124 Pavel Zuzánek, Vrchlabí ⋌10 62

KN0117 Eva Adam, Semily⋌7 62

KN0098 Jiří Renner ml., Dolní Branná⋌7 62

KN0064 Zdena Sůrová, Dolní Branná⋌7 62

KN0144 Matěj Vopřada, Dubenec⋌7 62

FORTUNA ČFL (21. – 40. místo)

KN0055 Václav Herout, Trutnov⋌4 62

KN0051 Lenka Hurtová, Trutnov⋌4 62

KN0165 Otakar Jón, Trutnov⋌4 62

KN0166 Zdeněk Jón, Trutnov⋌4 62

KN0107 Milena Pitrmanová, Dolní Branná⋌4 62

KN0178 Jaroslav Čížek, Dubenec⋌1 62

KN0175 Zdeněk Matura, Libštát⋌-2 62

KN0093 Karel Fajman, Dolní Branná⋌10 59

KN0156 Jan Gabrle, Trutnov⋌10 59

KN0123 Josef Pospíšil, Vrchlabí⋌10 59

KN0041 Jiří Roza, Hořice⋌10 59

KN0136 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové⋌10 59

KN0122 Vítězslav Tobolka, Vrchlabí⋌10 59

KN0173 Erich Kamitz, Chvaleč⋌7 59

KN0005 Libor Kubáněk, Dolní Branná⋌7 59

KN0133 Petra Levitnerová, Dvůr Králové⋌7 59

KN0010 Jaroslav Macek, Dvůr Králové⋌7 59

KN0050 Klaus Püschel, Trutnov⋌7 59

KN0100 Jan Forbelský, Dolní Branná⋌4 59

KN0174 Lukáš Matura, Libštát⋌4 59

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)

KN0179 Jitka Čížková, Dubenec⋌1 59

KN0180 Lenka Hrbková, Pardubice⋌1 59

KN0038 Zdeněk Jiránek, Trutnov⋌13 56

KN0162 Tomáš Vrběcký, Trutnov⋌13 56

KN0147 Jaroslav Vrběcký, Trutnov⋌13 56

KN0079 Josef Hanuš, Dolní Branná⋌10 56

KN0164 Vítězslav Machalík, Trutnov⋌10 56

KN0167 Jaroslav Rufer, Trutnov⋌10 56

KN0062 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná⋌7 56

KN0096 Janek Kubáněk, Dolní Branná⋌7 56

KN0082 Jaroslav Nyč, Dolní Branná⋌7 56

KN0017 Jiří Rejl, Dvůr Králové⋌7 56

KN0059 Robert Sůra, Dolní Branná⋌7 56

KN0075 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná⋌7 56

KN0069 Jiří Voráček, Dolní Branná⋌7 56

KN0002 Martin Bednář, Pardubice⋌4 56

KN0120 Petr Čurda, Vrchlabí⋌4 56

KN0169 Renáta Dvořáková, Trutnov⋌4 56

KN0080 Renáta Hostínová, Dolní Branná⋌4 56

KN0110 Jiří Jelínek, Vrchlabí⋌4 56

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80. místo)

KN0091 Hana Pitrmucová, Dolní Branná⋌4 56

KN0153 Milan Řehák, Libotov⋌4 56

KN0077 Jaroslav Střížek, Dolní Branná⋌4 56

KN0074 Jindřich Šubrt, Dolní Branná⋌4 56

KN0015 Miloslav Tohola, Havlovice⋌4 56

KN0001 Aneta Vydrová, Hořice⋌4 56

KN0099 Květa Rennerová, Dolní Branná⋌13 53

KN0036 Martin Šimek, Dvůr Králové⋌13 53

KN0109 Josef Dreveniak, Dolní Branná⋌10 53

KN0130 Alena Jedličková, Dvůr Králové⋌10 53

KN0148 Lukáš Nývlt, Trutnov⋌10 53

KN0023 Josef Vydra, Hořice⋌10 53

KN0016 Zdeněk Žáček, Úpice⋌10 53

KN0037 Karel Havelka, Trutnov⋌7 53

KN0135 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové⋌7 53

KN0032 Michal Jiránek, Trutnov⋌7 53

KN0094 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌7 53

KN0183 Eliška Matoušová, Kunčice n. L.⋌7 53

KN0078 Ladislav Nosek, Dolní Branná⋌7 53

KN0146 Jiří Novotný, Trutnov⋌7 53

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)

KN0081 Vladimír Nožička, Dolní Branná⋌7 53

KN0020 Víťa Schafránek, Radvanice⋌7 53

KN0158 Michal Dvořák, Trutnov⋌4 53

KN0168 Miloš Dvořák ml., Trutnov⋌4 53

KN0160 Karel Kratochvíl, Trutnov⋌4 53

KN0003 Jára Kubáňková, Dolní Branná⋌4 53

KN0113 Evžen Holásek, Vrchlabí⋌10 52

KN0025 Jindřich Rylich, Vrchlabí⋌7 52

KN0065 Vlasta Suková, Dolní Branná⋌10  51

KN0043 Kurt Püschel, Žacléř⋌4  51

KN0184 Tomáš Houška, Jičín⋌2  51

KN0095 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná⋌10 50

KN0019 Marta Suchá, Radvanice⋌10 50

KN0034 Michal Herout, Trutnov⋌7 50

KN0072 Eva Šimůnková, Dolní Branná⋌7 50

KN0089 Radek Tauchman, Dolní Branná⋌7 50

KN0185 Jan Zirm, Vrchlabí⋌7 50

KN0118 Jules Adam, Semily⋌4 50

KN0163 Petr Bureš, Trutnov⋌4 50

KN0177 Břetislav Hradecký ml., Bílá Třemešná⋌4 50

JAKO I. B TŘÍDA (101. – 120. místo)

KN0049 Jan Romančák, Poříčí u Trutnova⋌4 50

KN0141 Pavel Tomeš, Nový Bydžov⋌1 50

KN0132 Karel Korunka, Dvůr Králové⋌10 49

KN0131 Jan Jedlička, Dvůr Králové⋌10 48

KN0076 Ladislav Šimek, Dolní Branná⋌10 47

KN0151 Marek Birke, Trutnov⋌7 47

KN0056 Gert Böhnisch, Mladé Buky⋌7 47

KN0102 Petr Hajs, Dolní Branná⋌7 47

KN0105 Zbyněk Kuřil, Dolní Branná⋌7 47

KN0181 Petr Matouš, Jilemnice⋌7 47

KN0084 Václav Nyč, Dolní Branná⋌7 47

KN0092 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná⋌7 47

KN0126 Lucie Čurdová, Vrchlabí⋌4 47

KN0063 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná⋌4 47

KN0008 Karel Kábrt, Trutnov⋌4 47

KN0007 Roman Kábrt, Trutnov⋌4 47

KN0042 Soňa Kábrtová, Trutnov⋌4 47

KN0029 Martin Korčák, Trutnov⋌4 47

KN0013 Pája Kročil, Úpice⋌4 47

KN0155 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice⋌4 47

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 140. místo)

KN0142 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové⋌4 47

KN0012 Josef Smeták ml., Úpice⋌4 47

KN0006 Josef Smeták st., Úpice⋌4 47

KN0061 Petr Sůra, Dolní Branná⋌4 47

KN0027 Jaromír Jedlička, Trutnov⋌1 47

KN0004 Zdena Pivková, Trutnov⋌-2 47

KN0140 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové⋌10 46

KN0189 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov⋌1 46

KN0028 Jaroslava Korčáková, Trutnov⋌10 44

KN0073 Libor Čvančara, Dolní Branná⋌7 44

KN0108 Eva Hanušová, Dolní Branná⋌7 44

KN0106 Jitka Márynková, Dolní Branná⋌7 44

KN0157 Roman Nývlt, Trutnov⋌7 44

KN0112 Martin Peška, Vrchlabí⋌7 44

KN0088 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná⋌7 44

KN0044 Marie Holá, Trutnov⋌4 44

KN0176 Ludmila Maturová, Libštát⋌4 44

KN0068 Antonín Nedvědil, Dolní Branná⋌4 44

KN0071 Anna Pilgrová, Dolní Branná⋌4 44

KN0104 Ondřej Renner, Dolní Branná⋌4 44

OS III. TŘÍDY (141. – 170. místo)

KN0121 David Votoček, Vrchlabí⋌4 44

KN0150 Jaroslav Birke, Trutnov⋌1 44

KN0143 Martin Bíba, Dvůr Králové⋌13 42

KN0128 Miroslava Čurdová, Vrchlabí⋌10  41

KN0021 Filip Mrázek, Dvůr Králové⋌10  41

KN0083 Libuše Nyčová, Dolní Branná⋌10  41

KN0030 Zdeněk Korčák, Trutnov⋌7  41

KN0046 Tomáš Kruliš, Trutnov⋌7  41

KN0116 Josef Dymáček, Vrchlabí⋌4  41

KN0149 Daniel Gabrle, Trutnov⋌4  41

KN0047 Pavel Holý, Trutnov⋌4  41

KN0018 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové⋌4  41

KN0066 Miloslav Nykl, Dolní Branná⋌4  41

KN0045 Romana Krulišová, Trutnov⋌10 38

KN0053 Karel Kučera, Malé Svatoňovice⋌10 38

KN0039 Hana Jiránková, Trutnov⋌7 38

KN0097 Jiří Renner st., Dolní Branná⋌7 38

KN0125 Aleš Sommer, Vrchlabí⋌7 38

KN0182 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L.⋌4 38

KN0052 Milena Püschelová, Trutnov⋌4 38

KN0161 Kateřina Šrámková, Trutnov⋌4 38

KN0187 Petr Fejfer, Vrchlabí⋌0 38

KN0188 František Balán, Volanov⋌1 37

KN0139 Jaroslav Zajíček, Lipnice⋌10 35

KN0086 Jaroslava Sachrová, Dolní Branná⋌7 35

KN0048 Luboš Smrc, Špindlerův Mlýn⋌5 35

KN0171 David Kamitz, Chvaleč⋌4 35

KN0170 Láda Keszegi, Trutnov⋌4 35

KN0138 Jiří Schreiber, Dvůr Králové⋌4 35

KN0145 Petr Novotný, Trutnov⋌13 34

OS IV. TŘÍDY (171. – 200. místo)

KN0103 Daniel Renner, Dolní Branná⋌10 32

KN0087 Jiří Sachr, Dolní Branná⋌7 32

KN0152 Miloš Dvořák st., Trutnov⋌4 32

KN0031 Ráca Srníček, Dvůr Králové⋌4 32

KN0040 Václav Roza, Trutnov⋌1 32

KN0022 Jaroslav Osowiecki, Žacléř⋌-2 32

KN0127 Nikola Čurdová, Vrchlabí⋌4 31

KN0014 Pavel Kejzlar, Úpice⋌1 29

KN0119 Petr Svoboda, Jilemnice⋌5 28

KN0033 Břetislav Hradecký st., Žacléř⋌10 26

KN0114 Pavlína Holásková, Vrchlabí⋌7 26

KN0026 Miloš Jirsák, Vrchlabí⋌7 26

KN0085 Alfréd Sachr, Dolní Branná⋌7 26

KN0190 Pavel Kotyk, Žacléř⋌4 26

KN0186 Věra Barancová, Svoboda n. Ú.⋌-2 26

KN0054 Petr Stierand, Malé Svatoňovice⋌4 21

KN0191 Filip Kraus, Libotov⋌7 20

KN0090 Jan Mečíř, Dolní Branná⋌4 20

KN0192 Dušan Krét, Dvůr Králové⋌13  17

KN0172 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌10  17

KN0199 Markéta Záklasníková, Liberec⋌10  17

KN0159 Blažena Kratochvílová, Trutnov⋌4  17

KN0203 Jaroslav David, Dvůr Králové⋌10 14

KN0200 Lucie Jurášková, Rokytnice n. J.⋌10 14

KN0195 Petr Michl, Dvůr Králové⋌10 14

KN0201 Martin Kilevník, Dvůr Králové⋌7  11

KN0196 Michal Petr, Dvůr Králové⋌7  11

KN0205 Martin Tarant, Bílá Třemešná⋌10   8

KN0194 Milan Pavlis, Dvůr Králové⋌7   8

KN0193 Jan Hlava, Dvůr Králové⋌4   8

LIGA AMATÉRŮ (201. – 205. místo)

KN0197 Luboš Voňka, Dvůr Králové⋌4   8

KN0198 Martin Záklasník, Liberec⋌4   8

KN0202 Dušan Benci, Dvůr Králové⋌1   5

KN0204 Jan Ryba, Dvůr Králové⋌1   5

KN0154 Luboš Mašek, Lánov⋌0 -3

TÝMOVÁ SOUTĚŽ: Botafogo: po týdnu opět nejlepší v kole

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)

1. místo, Pardálové (Otakar Jón, Zdeněk Jón, Jaroslav Rufer)⋌18 180

2. místo, 3 DW (Jaroslav Čížek, Jitka Čížková, Lenka Hrbková)⋌3 180

3. místo, Botafogo (Petra Levitnerová, Milada Šrůtková, Vlast. Hlušička) ⋌33 177

4. místo, Herouti (Michal Herout, Leoš Herout, Václav Herout)⋌18 177

5. místo, Kousci Laušmanovi (Martin Bednář, Martin Šimek, Petr Kiss)⋌21 174

6. místo, Fotbal Dvůr (Jaroslav Macek, Jiří Pelák, Pavel Tomeš)⋌18 174

7. místo, Hořické Vydry (Aneta Vydrová, Josef Vydra, Hana Vydrová)⋌18 174

8. místo, Nohejbalisté (Jan Forbelský, Jaroslav Moravec, Petr Hajs)⋌21 168

9. místo, Sůráci (Robert Sůra, Milan Sůra, Petr Sůra)⋌21 168

10. místo, Horní Jelení (Jiří Jelínek, David Bürger, Martin Peška)⋌18 168

EVROPSKÁ LIGA (11. – 30. místo)

11. místo, Lišáci (Jára Kubáňková, Libor Kubáněk, Janek Kubáněk)⋌18 168

12. místo, Škubánci (Jiří Kubáněk, Věra Kubáňková, Vladislav Kubáněk)⋌27 165

13. místo, Chalupáři (Jan Doviczin, Antonín Nedvědil, Jiří Voráček)⋌21 165

14. místo, Křížovkáři (Josef Hanuš, Renáta Hostínová, Vladimír Nožička)⋌21 165

15. místo, Arya tým (Lukáš Matura, Zdeněk Matura, Ludmila Maturová)⋌6 165

16. místo, Rock & Coffee (Tomáš Vrběcký, Petr Bureš, Víťa Machalík)⋌27 162

17. místo, Sokolíci (Hana Pitrmucová, Vlastimil Pitrmuc, Karel Fajman)⋌21 162

18. místo, Fousáči (Josef Pospíšil, Pavel Zuzánek, Aleš Sommer)⋌27 159

19. místo, SBS – Trunečkovi (Jaroslav Strnad, Jiří Potměšil, Jiří Schreiber)⋌24 159

20. místo, Abu Dhabi (Petr Čurda, David Votoček, Vítězslav Tobolka)⋌18 159

21. místo, Santa tým (Klaus Püschel, Lenka Hurtová, Milena Püschelová)⋌15 159

22. místo, Bukáci (Miroslav a Josef Dreveniakovi, Zdena Dreveniaková)⋌21 156

23. místo, Piváci (Ladislav Šimek, Jaroslav Střížek, Ladislav Nosek)⋌21 156

24. místo, Pošťačky (Kateřina Špidlenová, Anna Pilgrová, Eva Šimůnková)⋌21 156

25. místo, Vodáci (Jan Gabrle, Roman Nývlt, Michal Dvořák)⋌21 156

26. místo, Příbuzní (Libor Čvančara, Jindřich Šubrt, Vlasta Šubrtová)⋌18 156

27. místo, Sousedé (Zdena Sůrová, Vlasta Suková, Miloslav Nykl)⋌21 154

28. místo, U tratě (Jiří Renner st., Jiří Renner ml., Květa Rennerová)⋌27 153

29. místo, Santos (Josef Dymáček, Eva Adam, Jules Adam)⋌15 153

30. místo, Kancelář U Laušmanů (Vlad. Pavlis, Martin Bíba, Matěj Vopřada)⋌24 151

MOL CUP (31. – 50. místo)

31. místo, Chataři 212 (Alena Jedličková, Jan Jedlička, Karel Korunka)⋌30 150

32. místo, Školačky (Jitka Márynková, Milena Pitrmanová, Eva Hanušová)⋌18 150

33. místo, Jirkys team (Michal Jiránek, Zdeněk Jiránek, Hana Jiránková)⋌27 147

34. místo, Bytovkáři (Jaroslav Nyč, Libuše Nyčová, Václav Nyč)⋌24 144

35. místo, Děda tým (Miloš Dvořák ml., Renáta Dvořáková, Láda Keszegi)⋌12 144

36. místo, Borci (Evžen Holásek, Pavlína Holásková, Milan Holásek)⋌24 143

37. místo, Karoso-tým (Roman Kábrt, Karel Kábrt, Soňa Kábrtová)⋌21 141

38. místo, Děda Pepa (Josef Smeták st., Josef Smeták ml., Pája Kročil)⋌12 141

39. místo, Matut (Petr Matouš, Jaroslav Matouš, Eliška Matoušová)⋌18 138

40. místo, Gurmáni (Jiří Rejl, Ráca Srníček, Břetislav Hradecký ml.)⋌15 138

41. místo, Senior team (Pavel Kejzlar, Miloslav Tohola, Zdeněk Žáček)⋌15 138

42. místo, FC Amok (Jaroslava Korčáková, Martin Korčák, Zdeněk Korčák)⋌21 132

43. místo, Sirotci (Daniel Renner, Ondřej Renner, Zbyněk Kuřil)⋌21 123

44. místo, Sparta (Marie Holá, Romana Krulišová, Pavel Holý)⋌18 123

45. místo, Gorilí samice (Lucie Čurdová, Nikola a Miroslava Čurdová)⋌18 119

46. místo, Údržbáři (Vlastimil Pitrman, Radek Tauchman, Jan Mečíř)⋌18 114

47. místo, Červenobílí (David Kamitz, Jaroslava Kamitzová, Erich Kamitz)⋌21 111

48. místo, Břéťa tým (Blažena a Karel Kratochvílovi, Kateřina Šrámková)⋌12 108

49. místo, Sachráci (Alfréd Sachr, Jaroslava Sachrová, Jiří Sachr)⋌21   93

50. místo, Králíci (Jaroslav Osowiecki, Karel Kučera, Petr Stierand)⋌21   91