Několik překvapivých výsledků o víkendu zamotalo pořadím podzimní části fotbalové Tip ligy. Největší senzací byla na druhém řádku porážka divizního Dvora Králové s nováčkemz Libiše. Dvojku na svém kuponu zakroužkovala pouze jedna žena z celkového počtu 214 soutěžících.

Radost tipérům neudělaly ani tři remízy, naopak výhru Slavie v pražském derby odhadovala většina soutěžících.

Nejúspěšnější byla v 6. kole čtveřice hráčů, která trefila sedm z deseti výsledků. Rozhodnout o majiteli pivní odměny od Gambrinusu tak musela Supertrefa a přesnému počtu branek (43) byla nejblíž Renáta Hostínová z Dolní Branná (startovní číslo KN0073).

Na čele pořadí se ale nic nemění. Vede trutnovský Marek Birke, o čtyři body před Ondřejem Tobiášem, třetí je Jiří Potměšil ze Dvora Králové. Týmové soutěží nadále vévodí Létající Jeleni.

Výsledky 6. kola Tip ligy

1. Sparta Praha – Slavia Praha 2  (0:3)
2. Dvůr Králové A – Libiš 2  (1:2)
3. Kutná Hora – Trutnov 2  (1:2)
4. Vysoká n. L. – Vrchlabí A 1  (2:0)
5. Velké Poříčí – Trutnov B 0  (2:2)
6. Dolní Kalná – Dvůr Králové B 2  (1:4)
7. Staré Buky – Bílá Třemešná 0  (2:2)
8. Vrchlabí B – Skřivany 2  (2:5)
9. Mladé Buky – Janské Lázně 1  (5:1)
10. Libotov – Horní Maršov 0  (3:3)

Supertrefa: 43 branek

Rozhodčí Marek Pilný.
Voňkové stříleli z penalt. Sudí Pilný ukázal Rudníku čtyři žluté karty za minutu

Vítězové dosavadních kol: 1. Karel Fajman, 2. Jaroslava Sachrová, 3. Jan Zirm, 4. Karel Kučera, 5. Marek Birke, 6. Renáta Hostínová.

Vítězkou šestého kola Renáta Hostínová. Využila Supertrefy

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)
KN0161 Marek Birke, Trutnov⋌8 70
KN0026 Ondřej Tobiáš, Trutnov⋌4 66
KN0176 Jiří Potměšil, Dvůr Králové⋌10 60
KN0165 Jan Romančák, Trutnov⋌4 60
KN0073 Renáta Hostínová, Dolní Branná⋌13  57
KN0058 Vlasta Suková, Dolní Branná⋌10  57
KN0068 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná⋌10  57
KN0096 Petr Hajs, Dolní Branná⋌7  57
KN0071 Ladislav Nosek, Dolní Branná⋌7  57
KN0012 Kurt Püschel, Žacléř⋌7  57

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20. místo)
KN0085 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná⋌10 54
KN0070 Jaroslav Střížek, Dolní Branná⋌10 54
KN0021 Pavel Tomeš, Nový Bydžov⋌10 54
KN0062 Jiří Voráček, Dolní Branná⋌10 54
KN0009 Erich Kamitz, Chvaleč⋌7 54
KN0145 Karel Kučera, Malé Svatoňovice⋌7 54
KN0172 Petra Levitnerová, Dvůr Králové⋌7 54
KN0052 Milan Sůra, Dolní Branná⋌7 54
KN0020 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové⋌7 54
KN0102 Eva Hanušová, Dolní Branná⋌4 54

FORTUNA:ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (21. – 40.)
KN0128 Jan Zirm, Vrchlabí⋌4 54
KN0011 Hana Vydrová, Hořice⋌1 54
KN0159 Petr Bureš, Trutnov⋌10 53
KN0197 Jan Šima, Kadaň⋌7 53
KN0206 Víťa Machalík, Trutnov⋌10 52
KN0162 Miloš Dvořák st., Trutnov⋌7 52
KN0006 Eva Adam, Vrchlabí⋌10  51
KN0110 Martin Bednář, Pardubice⋌10  51
KN0055 Josef Dreveniak, Dolní Branná⋌10  51
KN0106 Karel Havelka, Trutnov⋌10  51
KN0101 Milena Pitrmanová, Dolní Branná⋌10  51
KN0065 Eva Šimůnková, Dolní Branná⋌10  51
KN0001 Lenka Hurtová, Trutnov⋌7  51
KN0148 Otakar Jón, Trutnov⋌7  51
KN0077 Václav Nyč, Dolní Branná⋌7  51
KN0064 Anna Pilgrová, Dolní Branná⋌7  51
KN0028 Michal Vyhnánek, Trutnov⋌7  51
KN0187 Zdeněk Žáček, Úpice⋌7  51
KN0013 Gert Böhnisch, Mladé Buky⋌4  51
KN0094 Jan Forbelský, Dolní Branná⋌4  51

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)
KN0027 Petr Holubec, Trutnov⋌4  51
KN0037 Roman Kábrt, Trutnov⋌4  51
KN0036 Karel Kábrt, Trutnov⋌4  51
KN0038 Soňa Kábrtová, Trutnov⋌4  51
KN0163 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice⋌4  51
KN0043 Tomáš Teichmann, Trutnov⋌4  51
KN0041 Vašek Herout, Trutnov⋌1  51
KN0153 Romana Krulišová, Trutnov⋌1  51
KN0087 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌1  51
KN0144 Jules Adam, Vrchlabí⋌7 48
KN0054 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná⋌7 48
KN0002 David Bürger, Vrchlabí⋌4 48
KN0056 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná⋌4 48
KN0003 Milan Holásek, Vrchlabí⋌4 48
KN0151 Pavel Holý, Trutnov⋌4 48
KN0136 Lenka Hrbková, Pardubice⋌4 48
KN0185 Pája Kročil, Úpice⋌4 48
KN0074 Vladimír Nožička, Dolní Branná⋌4 48
KN0049 Jiří Roza, Hořice⋌4 48
KN0179 Jaroslav Zajíček, Lipnice⋌4 48

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80. místo)
KN0141 Renata Dvořáková, Trutnov⋌1 46
KN0053 Petr Sůra, Dolní Branná⋌10 45
KN0086 Karel Fajman, Dolní Branná⋌7 45
KN0088 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná⋌7 45
KN0061 Antonín Nedvědil, Dolní Branná⋌7 45
KN0075 Jaroslav Nyč, Dolní Branná⋌7 45
KN0156 Roman Nývlt, Trutnov⋌7 45
KN0067 Jindřich Šubrt, Dolní Branná⋌7 45
KN0030 Aneta Vydrová, Hořice⋌7 45
KN0060 Jan Doviczin, Dolní Branná⋌4 45
KN0005 Břetislav Hradecký ml., Bílá Třemešná⋌4 45
KN0044 Ludvík Kohlíček, Trutnov⋌4 45
KN0164 Tomáš Kruliš, Trutnov⋌4 45
KN0059 Miloslav Nykl, Dolní Branná⋌4 45
KN0084 Hana Pitrmucová, Dolní Branná⋌4 45
KN0017 Jan Prokůpek, Dvůr Králové⋌4 45
KN0051 Robert Sůra, Dolní Branná⋌4 45
KN0152 Marie Holá, Trutnov⋌1 45
KN0007 Libor Kubáněk, Dolní Branná⋌1 45
KN0090 Jára Kubáňková, Dolní Branná⋌1 45

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)
KN0139 Ludmila Maturová, Libštát⋌1 45
KN0081 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná⋌1 45
KN0196 Karel Kratochvíl, Trutnov⋌10 44
KN0205 Petr Kamitz, Trutnov⋌10 43
KN0140 Miloš Dvořák ml., Trutnov⋌4 43
KN0095 Jaroslav Moravec, Dolní Branná⋌10 42
KN0118 Evžen Holásek, Vrchlabí⋌7 42
KN0100 Jitka Márynková, Dolní Branná⋌7 42
KN0057 Zdena Sůrová, Dolní Branná⋌7 42
KN0015 David Vitebský, Dvůr Králové⋌7 42
KN0122 Nikola Čurdová, Vrchlabí⋌4 42
KN0066 Libor Čvančara, Dolní Branná⋌4 42
KN0119 Pavlína Holásková, Vrchlabí⋌4 42
KN0132 Tomáš Houška ml., Jičín⋌4 42
KN0131 Tomáš Houška st., Jičín⋌4 42
KN0111 Filip Kraus, Libotov⋌4 42
KN0115 Vojtěch Matras, Dvůr Králové⋌4 42
KN0069 Ladislav Šimek, Dolní Branná⋌4 42
KN0173 Milada Šrůtková, Dvůr Králové⋌4 42
KN0016 Vít Zlámal, Dvůr Králové⋌4 42

JAKO I. B TŘÍDA (101. – 120. místo)
KN0092 Jiří Renner ml., Dolní Branná⋌1 42
KN0177 Jiří Schreiber, Dvůr Králové⋌1 42
KN0079 Jaroslava Sachrová, Dolní Branná⋌-2 42
KN0166 Jindřich Rylich, Vrchlabí⋌4 40
KN0135 Jitka Čížková, Dubenec⋌-2 40
KN0098 Ondřej Renner, Dolní Branná⋌10  39
KN0157 František Balán, Trutnov⋌7  39
KN0171 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové⋌7  39
KN0010 Petr Kiss, Dvůr Králové⋌7  39
KN0048 Milan Řehák, Libotov⋌7  39
KN0182 Miloslav Tohola, Havlovice⋌7  39
KN0116 David Votoček, Vrchlabí⋌7  39
KN0114 Martin Bíba, Dvůr Králové⋌4  39
KN0121 Miroslava Čurdová, Vrchlabí⋌4  39
KN0120 Lucie Čurdová, Vrchlabí⋌4  39
KN0143 Josef Dymáček, Vrchlabí⋌4  39
KN0072 Josef Hanuš, Dolní Branná⋌4  39
KN0018 Ráca Srníček, Dvůr Králové⋌4  39
KN0063 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná⋌4  39
KN0154 Michal Dvořák, Trutnov⋌1  39

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 150. místo)
KN0008 Jiří Kubáněk, Dolní Branná⋌1  39
KN0137 Lukáš Matura, Libštát⋌1  39
KN0107 Zdena Pivková, Trutnov⋌1  39
KN0089 Janek Kubáněk, Dolní Branná⋌-2  39
KN0184 Josef Smeták ml., Úpice⋌-2  39
KN0129 Petr Svoboda, Jilemnice⋌5 38
KN0190 Stanislav Schejbal, Trutnov⋌4 38
KN0045 Věra Barancová, Svoboda n. Ú.⋌4 37
KN0181 Vlastimil Hlušička ml.,Pilníkov⋌10 36
KN0113 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové⋌10 36
KN0178 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové⋌10 36
KN0032 Zdeněk Korčák, Trutnov⋌7 36
KN0046 Petr Novotný, Trutnov⋌7 36
KN0076 Libuše Nyčová, Dolní Branná⋌7 36
KN0175 Jiří Pelák, Dvůr Králové⋌7 36
KN0093 Květa Rennerová, Dolní Branná⋌7 36
KN0014 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky⋌4 36
KN0134 Jaroslav Čížek, Dubenec⋌4 36
KN0022 Břetislav Hradecký st., Žacléř⋌4 36
KN0025 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌4 36
KN0138 Zdeněk Matura, Libštát⋌4 36
KN0123 Martin Peška, Vrchlabí⋌4 36
KN0004 Petr Čurda, Vrchlabí⋌1 36
KN0104 Pavel Kraus st., Dvůr Králové⋌1 36
KN0039 Leoš Herout, Trutnov⋌-2 36
KN0198 Jaroslav Vrbecký, Trutnov⋌13 35
KN0199 Tomáš Vrbecký, Trutnov⋌13 35
KN0203 Lukáš Nývlt, Trutnov⋌7 35
KN0124 Jiří Jelínek, Vrchlabí⋌4 35
KN0202 Eliška Matoušová, Kunčice n. L.⋌4 35

OKRESNÍ SOUTĚŽ (151. – 180. místo)
KN0130 Petr Pfeifer, Vrchlabí⋌0 35
KN0142 Láďa Köszegi, Trutnov⋌7 34
KN0204 Ája Šedivá, Dvůr Králové⋌7 34
KN0034 Klaus Püschel, Trutnov⋌2 34
KN0047 Jiří Novotný, Trutnov⋌10 33
KN0127 Josef Pospíšil, Vrchlabí⋌7 33
KN0125 Aleš Sommer, Vrchlabí⋌7 33
KN0109 Filip Mrázek, Pardubice⋌1 33
KN0080 Jiří Sachr, Dolní Branná⋌1 33
KN0126 Pavel Zuzánek, Vrchlabí⋌1 33
KN0042 Roman Teichmann, Trutnov⋌-2 33
KN0180 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové⋌13  31
KN0112 Jiří Rejl, Dvůr Králové⋌7 30
KN0078 Alfréd Sachr, Dolní Branná⋌4 30
KN0117 Vítězslav Tobolka, Vrchlabí⋌4 30
KN0133 Simona Houšková, Jičín⋌1 30
KN0024 David Kamitz, Chvaleč⋌1 30
KN0050 Václav Roza, Trutnov⋌1 30
KN0147 Petr Stierand, Malé Svatoňovice⋌1 30
KN0192 Zdeňka Jiránková, Trutnov⋌7 29
KN0174 Jaroslav Macek, Dvůr Králové⋌5 28
KN0040 Michal Herout, Trutnov⋌7 27
KN0149 Zdeněk Jón, Trutnov⋌1 27
KN0031 Martin Korčák, Trutnov⋌1 27
KN0146 Jaroslav Osowiecki, Žacléř⋌1 27
KN0189 Martin Balán, Trutnov⋌-2 27
KN0183 Josef Smeták st., Úpice⋌-2 27
KN0029 Josef Vydra, Hořice⋌-5 27
KN0194 Blažena Kratochvílová, Trutnov⋌10 26
KN0033 Jaroslava Korčáková, Trutnov⋌7 26

HAVLOVICKÁ TROPICAL LIGA (181. – 200.)
KN0193 Michal Jiránek, Trutnov⋌4 26
KN0201 Petr Matouš, Jilemnice⋌1 26
KN0082 Radek Tauchman, Dolní Branná⋌1 24
KN0105 Pavel Kraus ml., Dvůr Králové⋌-2 24
KN0097 Daniel Renner, Dolní Branná⋌-2 24
KN0195 Kateřina Šrámková, Voletiny⋌4 23
KN0188 Andrea Holubcová, Trutnov⋌1 23
KN0200 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L.⋌1 23
KN0209 Daniel Gabrle, Trutnov⋌10  21
KN0099 Zbyněk Kuřil, Dolní Branná⋌4  21
KN0023 Jana Němečková, Dvůr Králové⋌4  21
KN0207 Martin Srníček, Praha⋌4  21
KN0150 Jaroslav Rufer, Trutnov⋌1  21
KN0160 Jaroslav Birke, Trutnov⋌-2  21
KN0186 Pavel Kejzlar, Úpice⋌-2 20
KN0170 Karel Korunka, Dvůr Králové⋌1 19
KN0155 Jan Gabrle, Trutnov⋌4 18
KN0108 Jan Klust, Pardubice⋌1 18
KN0083 Jan Mečíř, Dolní Branná⋌1 18
KN0158 Irena Balánová, Volanov⋌0 18

LIGA AMATÉRŮ (201. – 213. místo)
KN0167 Miloš Jirsák, Vrchlabí⋌-2 18
KN0211 Lukáš Bém, Dvůr Králové⋌7 17
KN0191 Zdeněk Jiránek, Trutnov⋌-2 17
KN0035 Milena Püschelová, Trutnov⋌7 15
KN0208 Pavel Kotyk, Žacléř⋌-2 15
KN0019 Jaromír Jedlička, Trutnov⋌0 14
KN0169 Alena Jedličková, Dvůr Králové⋌4 13
KN0168 Jan Jedlička, Dvůr Králové⋌1 13
KN0103 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové⋌1 12
KN0091 Jiří Renner st., Dolní Branná⋌1 12
KN0210 Lucie Matějková, Dvůr Králové⋌1  11
KN0213 Luboš Mašek, Lánov⋌0 10
KN0212 Tomáš Voňka, Dvůr Králové⋌-2  8
KN0214 Pavel Kraus, Vrchlabí⋌4  4

Trutnovské trio Holubec-Tobiáš-Vyhnánek v týmové soutěži stále vede

Liga mistrů (1. – 29. místo)
1. Létající jeleni (Petr Holubec, Ondřej Tobiáš, Michal Vyhnánek)⋌15 168
2. Piváci (Ladislav Nosek, Jaroslav Střížek, Ladislav Šimek)⋌21 153
3. Karoso tým (Karel Kábrt, Roman Kábrt, Soňa Kábrtová)⋌12  153
4. Nohejbalisté (Jan Forbelský, Petr Hajs, Jaroslav Moravec)⋌21 150
5. Rock&Coffe (Petr Bureš, Petr Kamitz, Víťa Machalík)⋌30 148
6. Bukáci (Josef Dreveniak, Miroslav Dreveniak, Zdena Dreveniaková)⋌21 147
7. Školačky (Eva Hanušová, Jitka Márynková, Milena Pitrmanová)⋌21 147
8. Chalupáři (Jan Doviczin, Antonín Nedvědil, Jiří Voráček)⋌21 144
9. Křížovkáři (Josef Hanuš, Renata Hostínová, Vladimír Nožička)⋌21 144
10. Příbuzní (Libor Čvančara, Jindřich Šubrt, Vlasta Šubrtová)⋌21 144
11. Sokolíci (Karel Fajman, Vlatimil Pitrmuc, Hana Pitrmucová)⋌21 144
12. Sousedé (Miloslav Nykl, Vlasta Suková, Zdena Sůrová)⋌21 144
13. Sůráci (Milan Sůra, Petr Sůra, Robert Sůra)⋌21 144
14. Sparta (Pavel Holý, Marie Holá, Romana Krulišová)⋌6 144
15. Pošťačky (Anna Pilgrová, Eva Šimůnková, Kateřina Špidlenová)⋌21 141
16. Fradam (Josef Dymáček, Jules Adam, Eva Adam)⋌21 138
17. SBS – Trunečkovi (Jiří Potměšil, Jiří Schreiber, Jaroslav Strnad)⋌21 138
18. Botafogo (Vlastimil Hlušička st., Petra Levitnerová, Milada Šrůtková)⋌18 135
19. Kousci Laušmanovi (Petr Kiss, Filip Kraus, Tomáš Zkusil)⋌18 135
20. Škubánci (Jiří Kubáněk, Vladislav Kubáněk, Věra Kubáňková)⋌9 135
21. Borci (Milan Holásek, Evžen Holásek, Pavlína Holásková)⋌15 132
22. Bytovkáři (Jaroslav Nyč, Václav Nyč, Libuše, Nyčová)⋌21 132
23. SK Rotolud (Ludvík Kohlíček, Roman Teichmann, Tomáš Teichmann)⋌6 129
24. Lišáci (Janek Kubáněk, Libor Kubáněk, Jára Kubáňková)⋌0 129
25. Hořické Vydry (Josef Vydra, Aneta Vydrová, Hana Vydrová)⋌3 126
26. DU 31 (Jaroslav Čížek, Jitka Čížková, Lenka Hrbková)⋌6 124
27. Děda tým (Miloš Dvořák ml., Renata Dvořáková, Láďa Köszegi)⋌12  123
28. Červenobílí (David Kamitz, Erich Kamitz, Jaroslava Kamitzová)⋌12 120
29. Gorilí samice (Lucie Čurdová, Miroslava Čurdová, Nikola Čurdová)⋌12 120

Evropská liga (30. – 58. místo)
30. Arya tým (Lukáš Matura, Zdeněk Matura, Ludmila Maturová)⋌6 120
31. Horní Jelení (David Bürger, Jiří Jelínek, Martin Peška)⋌12 119
32. Fotbal Dvůr (Jaroslav Macek, Jiří Pelák, Pavel Tomeš)⋌22 118
33. Paluba DK (David Vitebský, Vojtěch Matras, Ája Šedivá)⋌18 118
34. Dvorský bengo (Jan Prokůpek, Jiří Rejl, Vít Zlámal)⋌15 117
35. Nedělní kancelář U Laušmanů (Martin Bíba, Vladimír Pavlis, Ráca Srníček)⋌18 114
36. Tom tým (Tomáš Houška st., Tomáš Houška ml, Simona Houšková)⋌9 114
37. Herouti (Leoš Herout, Michal Herout, Vašek Herout)⋌6 114
38. Děda Pepa (Pája Kročil, Josef Smeták st., Josef Smeták ml.)⋌0 114
39. Kozlové (Karel Kučera, Jaroslav Osowiecki, Petr Stierand)⋌9 111
40. Senior tým (Pavel Kejzlar, Miloslav Tohola, Zdeněk Žáček)⋌12 110
41. Abu Dhabí (Petr Čurda, Vítězslav Tobolka, David Votoček)⋌12 105
42. Sachráci (Alfréd Sachr, Jiří Sachr, Jaroslava Sachrová)⋌3 105
43. Čupásci z Pardubic (Martin Bednář, Jan Klust, Filip Mrázek)⋌12 102
44. Dubina team (Břetislav Hradecký st. a ml., Jana Němečková)⋌12 102
45. Vodáci (Michal Dvořák, Jan Gabrle, Roman Nývlt)⋌15 102
46. Santa tým (Klaus Püschel, Milena Püschelová, Lenka Hurtová)⋌16 100
47. Buřtbuřti (Josef Pospíšil, Aleš Sommer, Pavel Zuzánek)⋌15  99
48. Pardálové (Otakar Jón, Zdeněk Jón, Jaroslav Rufer)⋌9  99
49. Břéťa tým (Karel Kratochvíl, Blažena Kratochvílová, Kateřina Šrámová)⋌24  93
50. U tratě (Jiří Renner st., Jiří Renner ml., Květa Rennerová)⋌9  90
51. FC Amok (Martin Korčák, Zdeněk Korčák, Jaroslava Korčáková)⋌15  89
52. Údržbáři (Jan Mečíř, Vlastimil Pitrman, Radek Tauchman)⋌3  87
53. Sirotci (Zbyněk Kuřil, Daniel Renner, Ondřej Renner)⋌12  84
54. Matut (Jaroslav Matouš, Petr Matouš, Eliška Matoušová)⋌6  84
55. DNA Trutnov (František Balán, Martin Balán, Irena Balánová)⋌5  84
56. Jirkys team (Michal Jiránek, Zdeněk Jiránek, Zdeňka Jiránková)⋌9  72
57. Rododendron (Pavel Kraus st., Pavel Kraus ml., Štěpánka Krausová)⋌0  72
58. Chataři212 (Jan Jedlička, Alena Jedličková, Karel Korunka)⋌6  45