Hned pětici soutěžících se o víkendu přihodilo, že na svém kuponu uhodli správně pouze jeden výsledek deseti vybraných zápasů (-5 bodů). Mohlo za to několik překvapení, mezi nimiž vyčnívalo šokující vítězství české reprezentace nad Anglií a porážka králové-dvorské rezervy v derby na půdě Bílé Třemešné.

Z celkového počtu 215 tipérů na výhru nároďáku sázela jen jedenáctka optimistů, úspěch třemešenského Sokola pak trefilo pouhých osm (!) soutěžících.

Našli se ale i tací hráči, kteří v 9. kole uhodli šest výsledků. Byla jich rovná pětice a rozhodovat o majiteli pivního setu od Gambrinusu tak musela Supertrefa, tedy odhad přesného počtu branek.

Těch tentokrát padalo opravdu hodně a nejblíž byl tip Zdeňka Matury z Libštátu (startovní číslo KN0138).

Celkovému pořadí podzimní části Tip ligy dál vévodí trutnovský Ondřej Tobiáš, náskok na Marka Birkeho je však minimální. Už o dalším víkendu je tu desáté dějství.

Výsledky 9. kola

1. Česká republika – Anglie 1 (2:1)
2. Dvůr Králové A – Ostrá 0 (1:1)
3. Kolín – Trutnov A 1 (6:0)
4. Vrchlabí A – Hořice 1 (4:0)
5. Týniště n. O. – Trutnov B 1 (5:1)
6. B. Třemešná – Dvůr Králové B 1 (3:2)
7. Žacléř – Vrchlabí B 2 (2:3)
8. Staré Buky – Úpice 2 (3:5)
9. Kobylice – Dolní Kalná 2 (2:4)
10. Vítězná – Mladé Buky 2 (4:9)

Supertrefa: 58 branek

Vítězové dosavadních devíti kol

1. Karel Fajman (Dolní Branná)
2. Jaroslava Sachrová (Dolní Branná)
3. Jan Zirm (Vrchlabí)
4. Karel Kučera (Malé Svatoňovice)
5. Marek Birke (Trutnov)
6. Renáta Hostínová (Dolní Branná)
7. Břetislav Hradecký (Bílá Třemešná)
8. Jaroslav Strnad (Dvůr Králové n. L.)
9. Zdeněk Matura (Libštát)

Pořadí jednotlivců: Tobiáš stále vede o jediný bod. Dotahují se další konkurenti

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)
KN0026 Ondřej Tobiáš, Trutnov⋌4 97
KN0161 Marek Birke, Trutnov⋌4 96
KN0020 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové⋌10 88
KN0017 Jan Prokůpek, Dvůr Králové⋌7 82
KN0011 Hana Vydrová, Hořice⋌4 82
KN0001 Lenka Hurtová, Trutnov⋌1 82
KN0151 Pavel Holý, Trutnov⋌4 79
KN0148 Otakar Jón, Trutnov⋌1 79
KN0012 Kurt Püschel, Žacléř⋌1 79
KN0071 Ladislav Nosek, Dolní Branná⋌7 76

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20. místo)
KN0094 Jan Forbelský, Dolní Branná⋌4 76
KN0009 Erich Kamitz, Chvaleč⋌4 76
KN0058 Vlasta Suková, Dolní Branná⋌4 76
KN0068 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná⋌4 76
KN0027 Petr Holubec, Trutnov⋌1 76
KN0070 Jaroslav Střížek, Dolní Branná⋌1 76
KN0062 Jiří Voráček, Dolní Branná⋌7 73
KN0102 Eva Hanušová, Dolní Branná⋌4 73
KN0106 Karel Havelka, Trutnov⋌4 73
KN0152 Marie Holá, Trutnov⋌4 73

FORTUNA:ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (21. – 40.)
KN0197 Jan Šima, Kadaň⋌2 73
KN0006 Eva Adam, Vrchlabí⋌1 73
KN0073 Renáta Hostínová, Dolní Branná⋌1 73
KN0136 Lenka Hrbková, Pardubice⋌1 73
KN0153 Romana Krulišová, Trutnov⋌1 73
KN0085 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná⋌1 73
KN0165 Jan Romančák, Trutnov⋌1 73
KN0128 Jan Zirm, Vrchlabí⋌1 73
KN0159 Petr Bureš, Trutnov⋌4 72
KN0162 Miloš Dvořák st., Trutnov⋌-1 72
KN0120 Lucie Čurdová, Vrchlabí⋌10 70
KN0056 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná⋌7 70
KN0074 Vladimír Nožička, Dolní Branná⋌7 70
KN0065 Eva Šimůnková, Dolní Branná⋌7 70
KN0060 Jan Doviczin, Dolní Branná⋌4 70
KN0064 Anna Pilgrová, Dolní Branná⋌4 70
KN0052 Milan Sůra, Dolní Branná⋌4 70
KN0144 Jules Adam, Vrchlabí⋌1 70
KN0096 Petr Hajs, Dolní Branná⋌1 70
KN0041 Vašek Herout, Trutnov⋌1 70

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)
KN0172 Petra Levitnerová, Dvůr Králové⋌1 70
KN0101 Milena Pitrmanová, Dolní Branná⋌1 70
KN0021 Pavel Tomeš, Nový Bydžov⋌1 70
KN0028 Michal Vyhnánek, Trutnov⋌1 70
KN0110 Martin Bednář, Pardubice⋌-2 70
KN0176 Jiří Potměšil, Dvůr Králové⋌-2 70
KN0135 Jitka Čížková, Dubenec⋌1 68
KN0121 Miroslava Čurdová, Vrchlabí⋌7 67
KN0077 Václav Nyč, Dolní Branná⋌7 67
KN0057 Zdena Sůrová, Dolní Branná⋌7 67
KN0016 Vít Zlámal, Dvůr Králové⋌4 67
KN0187 Zdeněk Žáček, Úpice⋌4 67
KN0013 Gert Böhnisch, Mladé Buky⋌1 67
KN0054 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná⋌1 67
KN0185 Pája Kročil, Úpice⋌1 67
KN0178 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové⋌1 67
KN0051 Robert Sůra, Dolní Branná⋌1 67
KN0124 Jiří Jelínek, Vrchlabí⋌7 66
KN0196 Karel Kratochvíl, Trutnov⋌1 66
KN0140 Miloš Dvořák ml., Trutnov⋌7 65

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80. místo)
KN0141 Renata Dvořáková, Trutnov⋌1 65
KN0138 Zdeněk Matura, Libštát⋌10 64
KN0086 Karel Fajman, Dolní Branná⋌7 64
KN0007 Libor Kubáněk, Dolní Branná⋌7 64
KN0089 Janek Kubáněk, Dolní Branná⋌7 64
KN0059 Miloslav Nykl, Dolní Branná⋌7 64
KN0005 Břetislav Hradecký ml., Bílá Třemešná⋌4 64
KN0036 Karel Kábrt, Trutnov⋌4 64
KN0037 Roman Kábrt, Trutnov⋌4 64
KN0038 Soňa Kábrtová, Trutnov⋌4 64
KN0111 Filip Kraus, Libotov⋌4 64
KN0139 Ludmila Maturová, Libštát⋌4 64
KN0084 Hana Pitrmucová, Dolní Branná⋌4 64
KN0092 Jiří Renner ml., Dolní Branná⋌4 64
KN0002 David Bürger, Vrchlabí⋌1 64
KN0055 Josef Dreveniak, Dolní Branná⋌1 64
KN0163 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice⋌1 64
KN0081 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná⋌1 64
KN0067 Jindřich Šubrt, Dolní Branná⋌1 64
KN0206 Víťa Machalík, Trutnov⋌4 62

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)
KN0095 Jaroslav Moravec, Dolní Branná⋌7  61
KN0164 Tomáš Kruliš, Trutnov⋌4  61
KN0100 Jitka Márynková, Dolní Branná⋌4  61
KN0137 Lukáš Matura, Libštát⋌4  61
KN0156 Roman Nývlt, Trutnov⋌4  61
KN0053 Petr Sůra, Dolní Branná⋌4  61
KN0134 Jaroslav Čížek, Dubenec⋌1  61
KN0003 Milan Holásek, Vrchlabí⋌1  61
KN0088 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná⋌1  61
KN0113 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové⋌1  61
KN0107 Zdena Pivková, Trutnov⋌1  61
KN0132 Tomáš Houška ml., Jičín⋌-2  61
KN0087 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌-2  61
KN0043 Tomáš Teichmann, Trutnov⋌-2  61
KN0145 Karel Kučera, Malé Svatoňovice⋌-5  61
KN0202 Eliška Matoušová, Kunčice n. L.⋌1 60
KN0166 Jindřich Rylich, Vrchlabí⋌7 59
KN0179 Jaroslav Zajíček, Lipnice⋌10 58
KN0098 Ondřej Renner, Dolní Branná⋌7 58
KN0093 Květa Rennerová, Dolní Branná⋌7 58

JAKO I. B TŘÍDA (101. – 120. místo)
KN0122 Nikola Čurdová, Vrchlabí⋌4 58
KN0066 Libor Čvančara, Dolní Branná⋌4 58
KN0143 Josef Dymáček, Vrchlabí⋌4 58
KN0072 Josef Hanuš, Dolní Branná⋌4 58
KN0075 Jaroslav Nyč, Dolní Branná⋌4 58
KN0061 Antonín Nedvědil, Dolní Branná⋌1 58
KN0048 Milan Řehák, Libotov⋌1 58
KN0184 Josef Smeták ml., Úpice⋌1 58
KN0063 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná⋌1 58
KN0173 Milada Šrůtková, Dvůr Králové⋌1 58
KN0182 Miloslav Tohola, Havlovice⋌1 58
KN0131 Tomáš Houška st., Jičín⋌-2 58
KN0079 Jaroslava Sachrová, Dolní Branná⋌-2 58
KN0030 Aneta Vydrová, Hořice⋌-2 58
KN0201 Petr Matouš, Jilemnice⋌4 57
KN0118 Evžen Holásek, Vrchlabí⋌4 55
KN0044 Ludvík Kohlíček, Trutnov⋌4 55
KN0014 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky⋌1 55
KN0171 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové⋌1 55
KN0025 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌1 55

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 150. místo)
KN0175 Jiří Pelák, Dvůr Králové⋌1 55
KN0127 Josef Pospíšil, Vrchlabí⋌1 55
KN0069 Ladislav Šimek, Dolní Branná⋌1 55
KN0010 Petr Kiss, Dvůr Králové⋌-2 55
KN0090 Jára Kubáňková, Dolní Branná⋌-2 55
KN0199 Tomáš Vrbecký, Trutnov⋌4 54
KN0198 Jaroslav Vrbecký, Trutnov⋌4 54
KN0203 Lukáš Nývlt, Trutnov⋌1 54
KN0109 Filip Mrázek, Pardubice⋌7 52
KN0076 Libuše Nyčová, Dolní Branná⋌7 52
KN0040 Michal Herout, Trutnov⋌4 52
KN0022 Břetislav Hradecký st., Žacléř⋌4 52
KN0104 Pavel Kraus st., Dvůr Králové⋌4 52
KN0046 Petr Novotný, Trutnov⋌4 52
KN0149 Zdeněk Jón, Trutnov⋌1 52
KN0032 Zdeněk Korčák, Trutnov⋌1 52
KN0080 Jiří Sachr, Dolní Branná⋌1 52
KN0018 Ráca Srníček, Dvůr Králové⋌1 52
KN0039 Leoš Herout, Trutnov⋌-2 52
KN0119 Pavlína Holásková, Vrchlabí⋌-2 52
KN0115 Vojtěch Matras, Dvůr Králové⋌-2 52
KN0047 Jiří Novotný, Trutnov⋌-2 52
KN0177 Jiří Schreiber, Dvůr Králové⋌-2 52
KN0015 David Vitebský, Dvůr Králové⋌-2 52
KN0190 Stanislav Schejbal, Trutnov⋌4  51
KN0204 Ája Šedivá, Dvůr Králové⋌4 50
KN0045 Věra Barancová, Svoboda n. Ú.⋌1 50
KN0205 Petr Kamitz, Trutnov⋌-2 50
KN0024 David Kamitz, Chvaleč⋌4 49
KN0031 Martin Korčák, Trutnov⋌4 49

OKRESNÍ SOUTĚŽ (151. – 180. místo)
KN0126 Pavel Zuzánek, Vrchlabí⋌1 49
KN0154 Michal Dvořák, Trutnov⋌-2 49
KN0133 Simona Houšková, Jičín⋌-2 49
KN0008 Jiří Kubáněk, Dolní Branná⋌-2 49
KN0033 Jaroslava Korčáková, Trutnov⋌10 48
KN0200 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L.⋌1 48
KN0160 Jaroslav Birke, Trutnov⋌7 46
KN0155 Jan Gabrle, Trutnov⋌7 46
KN0181 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov⋌4 46
KN0112 Jiří Rejl, Dvůr Králové⋌4 46
KN0004 Petr Čurda, Vrchlabí⋌1 46
KN0157 František Balán, Trutnov⋌-2 46
KN0114 Martin Bíba, Dvůr Králové⋌-2 46
KN0078 Alfréd Sachr, Dolní Branná⋌-2 46
KN0042 Roman Teichmann, Trutnov⋌-2 46
KN0049 Jiří Roza, Hořice⋌-5 46
KN0195 Kateřina Šrámková, Voletiny⋌4 45
KN0034 Klaus Püschel, Trutnov⋌-2 45
KN0183 Josef Smeták st., Úpice⋌1 44
KN0189 Martin Balán, Trutnov⋌1 43
KN0150 Jaroslav Rufer, Trutnov⋌1 43
KN0207 Martin Srníček, Praha⋌1 43
KN0125 Aleš Sommer, Vrchlabí⋌-2 43
KN0188 Andrea Holubcová, Trutnov⋌1 42
KN0192 Zdeňka Jiránková, Trutnov⋌1 42
KN0142 Láďa Köszegi, Trutnov⋌0  41
KN0082 Radek Tauchman, Dolní Branná⋌4 40
KN0116 David Votoček, Vrchlabí⋌-2 40
KN0050 Václav Roza, Trutnov⋌-5 40
KN0147 Petr Stierand, Malé Svatoňovice⋌-5 40

HAVLOVICKÁ TROPICAL LIGA (181. – 210.)
KN0029 Josef Vydra, Hořice⋌-5 40
KN0129 Petr Svoboda, Jilemnice⋌2 39
KN0211 Lukáš Bém, Dvůr Králové⋌1 39
KN0194 Blažena Kratochvílová, Trutnov⋌1 39
KN0210 Lucie Matějková, Dvůr Králové⋌1 39
KN0174 Jaroslav Macek, Dvůr Králové⋌-1 39
KN0146 Jaroslav Osowiecki, Žacléř⋌7 37
KN0105 Pavel Kraus ml., Dvůr Králové⋌4 37
KN0123 Martin Peška, Vrchlabí⋌1 37
KN0186 Pavel Kejzlar, Úpice⋌1 36
KN0180 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové⋌4 35
KN0023 Jana Němečková, Dvůr Králové⋌1 34
KN0193 Michal Jiránek, Trutnov⋌1 33
KN0130 Petr Pfeifer, Vrchlabí⋌-4 33
KN0035 Milena Püschelová, Trutnov⋌7  31
KN0108 Jan Klust, Pardubice⋌1  31
KN0208 Pavel Kotyk, Žacléř⋌1  31
KN0117 Vítězslav Tobolka, Vrchlabí⋌1  31
KN0214 Pavel Kraus, Vrchlabí⋌1 29
KN0103 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové⋌4 28
KN0091 Jiří Renner st., Dolní Branná⋌1 28
KN0097 Daniel Renner, Dolní Branná⋌-2 28
KN0191 Zdeněk Jiránek, Trutnov⋌4 27
KN0158 Irena Balánová, Volanov⋌-2 26
KN0099 Zbyněk Kuřil, Dolní Branná⋌1 25
KN0209 Daniel Gabrle, Trutnov⋌-2 25
KN0170 Karel Korunka, Dvůr Králové⋌-1 24
KN0083 Jan Mečíř, Dolní Branná⋌-2 22
KN0169 Alena Jedličková, Dvůr Králové⋌4 20

LIGA AMATÉRŮ (211. – 215. místo)
KN0213 Luboš Mašek, Lánov⋌0 19
KN0168 Jan Jedlička, Dvůr Králové⋌-2 17
KN0167 Miloš Jirsák, Vrchlabí⋌-4 17
KN0215 Luboš Voňka, Dvůr Králové⋌-2 16
KN0019 Jaromír Jedlička, Trutnov⋌0 14

Týmová soutěž: V devátém kole si nejlépe vedly Gorilí samice

Liga mistrů (1. – 20. místo)
1. Létající jeleni (Petr Holubec, Ondřej Tobiáš, Michal Vyhnánek)⋌6 243
2. Sparta (Pavel Holý, Marie Holá, Romana Krulišová)⋌9 225
3. Sousedé (Miloslav Nykl, Vlasta Suková, Zdena Sůrová)⋌18 207
4. Kousci Laušmanovi (Petr Kiss, Filip Kraus, Tomáš Zkusil)⋌12 207
5. Nohejbalisté (Jan Forbelský, Petr Hajs, Jaroslav Moravec)⋌12 207
6. Piváci (Ladislav Nosek, Jaroslav Střížek, Ladislav Šimek)⋌9 207
7. Školačky (Eva Hanušová, Jitka Márynková, Milena Pitrmanová)⋌9 204
8. DU 31 (Jaroslav Čížek, Jitka Čížková, Lenka Hrbková)⋌3 202
9. Chalupáři (Jan Doviczin, Antonín Nedvědil, Jiří Voráček)⋌12 201
10. Křížovkáři (Josef Hanuš, Renata Hostínová, Vladimír Nožička)⋌12 201
11. Sokolíci (Karel Fajman, Vlatimil Pitrmuc, Hana Pitrmucová)⋌12 201
12. Bukáci (Josef Dreveniak, Miroslav Dreveniak, Zdena Dreveniaková)⋌9 201
13. Fradam (Josef Dymáček, Jules Adam, Eva Adam)⋌6 201
14. Pošťačky (Anna Pilgrová, Eva Šimůnková, Kateřina Špidlenová)⋌12 198
15. Příbuzní (Libor Čvančara, Jindřich Šubrt, Vlasta Šubrtová)⋌9 198
16. Sůráci (Milan Sůra, Petr Sůra, Robert Sůra)⋌9 198
17. Gorilí samice (Lucie Čurdová, Miroslava Čurdová, Nikola Čurdová)⋌21 195
18. Dvorský bengo (Jan Prokůpek, Jiří Rejl, Vít Zlámal)⋌15 195
19. Karoso tým (Karel Kábrt, Roman Kábrt, Soňa Kábrtová)⋌12 192
20. Arya tým (Lukáš Matura, Zdeněk Matura, Ludmila Maturová)⋌18  189

Evropská liga (21. - 58. místo)
SBS – Trunečkovi⋌-3 189
Rock&Coffe⋌6 184
Lišáci⋌12 183
Botafogo⋌3 183
Hořické Vydry⋌-3 180
Červenobílí⋌9 180
Bytovkáři⋌18  177
Herouti⋌3 174
Pardálové⋌3 174
Děda tým⋌8  171
Škubánci⋌-3  171
Děda Pepa⋌3 169
TOM tým⋌-6 168
Borci⋌3 168
Horní Jelení⋌9 167
Matut⋌6 165
Fotbal Dvůr⋌1 164
SK Rotolud⋌0 162
Senior tým⋌6  161
nedělní kancelář U Laušmanů⋌0 159
Santa tým⋌6 158
Sachráci⋌-3 156
Vodáci⋌9 156
Paluba DK⋌0 154
Čupásci z Pardubic⋌6 153
U tratě⋌12 150
Dubina team⋌9 150
Břéťa tým⋌6 150
FC Amok⋌15 149
Buřtbuřti⋌0 147
Kozlové⋌-3 138
Údržbáři⋌3 126
Rododendron⋌12  117
Abu Dhabí⋌0  117
DNA Trutnov⋌-3 115
Sirotci⋌6   111
Jirkys team⋌6 102
Chataři⋌12  161