Středeční podvečer patřil pod Krkonošemi čtyřem duelům vloženého 17. kola Pivovar Trautenberk Okresního přeboru. Všechny skončily vítězstvím domácích mužstev, která dohromady stihla svým soupeřům nastřílet třiadvacet branek!

Zápasu 28. kola Pivovar Trautenberk Okresního přeboru mužů na Trutnovsku byl přítomen také Václav Mlejnek, jenž z utkání pořídil fotogalerii.
OKRESNÍ PŘEBOR: Lídr se na výhru nadřel, Volanovští využili zaváhání konkurenta

Vůbec nejvíc jich fotbalisté Volanova nasázeli rivalovi z Rudníku (8), o dva méně pak Baník Rtyně v Podkrkonoší soupeři z Mladých Buků.

Co se týče pohledu na tabulku, pak pro dění v její horní polovině byla důležité dvě utkání. Fotbalisté Volanova a Bílé Třemešné spolu v závěrečných kolech na dálku bojují o konečné třetí místo a oba celky dokázaly ve středu vyhrát. Prvně jmenovaný tým uštědřil v již zmiňovaném souboji Rudníku debakl 8:1, když skóre už po minutě hry otevíral Marek Voňka a hattricku v zápase dosáhl Vojtěch Králíček.

Takto zahodil penaltu kanonýr Rudníku Filip Čáp:

Zdroj: Veronika Fiebingerová

Ani Třemešenští před svými fanoušky nezaváhali, porážce přitom byli po prvním poločase velmi blízko. Se soupeřem totiž prohrávali už 0:3 a nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo být po pauze vše jinak.

Jenže bylo. Favorit se dvěma rychlými trefami vrátil do zápasu a poté i s podporou diváků bitvu otočil. Vítězný gól krásnou ranou zaznamenal kapitán Patrik Macek, pojistku pak přidal dvougólový David Kubelka.

TOP kanonýři přeboru

39 branek: Aleš Starý (TJ Spartak Pilníkov). 34 branek: Martin Škoda (SK Spartak Hajnice). 31 branek: Filip Čáp (TJ Rudník). 26 branek: Pavel Meliš. 24 branek: Jakub Kulda (oba TJ Spartak Pilníkov) a Patrik Ondráško (TJ Baník Žacléř). 23 branek: Jakub Pitro (FC Libotov). 22 branek: Luboš Gábriška (Sokol Vítězná). 20 branek: Jan Jákl (TJ Sokol Bílá Třemešná)…

Zbylé dva zápasy měly co do činění s vrcholícím bojem o záchranu. Zaslouženou výhrou 4:1 nad Hostinným oživili naděje fotbalisté Bohuslavic nad Úpou, kteří v utkání proti Tatranu předvedli velmi solidní výkon a trefami Čukana, Sunka, Kroky a Piskora získali cenné tři body. Celkem jich nyní na svém kontě mají jednadvacet a v tabulce o jeden přeskočili Poříčí u Trutnova.

Výborně si v této sezoně JAKO Okresní soutěže III. třídy na Trutnovsku vedou hráči Jiskry Kuks. V tabulce jim momentálně patří šestá příčka.
FOTO: V Lánově zpíval soupeři kanár, výhru Libče okořenil hattrick Horvátha

Z přeboru by však měly letos padat celky tři a tak Bohuslavičtí ve zbývajících třech kolech budou muset ještě zabrat.

Nic jistého naopak nemají fotbalisté Mladých Buků. Ti prohráli vysoko 0:6 na hřišti Rtyně v Podkrkonoší a s pětadvaceti body jsou stále na dostřel konkurenci. Mimochodem za Baník se v utkání prosadili dva dvougóloví střelci Martin Hoffman a Ondřej Šulitka, díky nimž jejich tým poskočil v tabulce na pátou příčku.

Závěrečný program ohrožených sestupem

FC Mladé Buky (25 bodů): venku Staré Buky, doma Hajnice, venku Rudník
FC Libotov (24): venku Poříčí u Tr., doma Žacléř, venku Staré Buky
TJ Jiskra Bohuslavice n. Ú. (22): venku Vítězná, doma Volanov, venku Strážné
FK Poříčí u Trutnova (21): doma Libotov, venku Bílá Třemešná, doma Podhůří

Poslední Jiskra Podhůří už ve zbývajících duelech se svým osudem nijak nepohne a okresní přebor po letech opustí. Pro příští sezonu se hovoří o možném spojení s rezervou FC Vrchlabí, která sestupuje z krajské I. B třídy.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...