Něco se chystá! Na fotbalovém stadionu v Rudníku se už tuto sobotu uskuteční oslava výročí 75 let založení Fotbalového klubu Rudník. Sportovně-společenská akce odstartuje v 11 hodin a návštěvníci se mohou těšit na řadu fotbalových, ale i kulturních vložek. Na své si pochopitelně přijdou i děti, pro něž bude v areálu připraven skákací hrad či oblíbené malování na obličej.

Fotbalisté Volanova jsou pro letošek přeborníky Trutnovska. Ve finálové skupině na jaře kralovali, když skončili první před celky Bílé Třemešné a Rudníku.
Volanov má titul, Rudník postup. Slaví Bohuslavice i na jaře neporažený Libotov

Hlavní náplní oslav však budou fotbalová utkání a jako první se v 11.30 předvedou kluci z rudnické přípravky, jimž se postaví věčný rival Tatran Hostinné. Ve 12.45 následuje zápas místních starších žáků proti polskému MKS Chelmsko Ślaskie/Orzel Lubawka a ve 14.30 dojde na oficiální zahájení klubových oslav.

Pozvánka na sobotní odpolednePozvánka na sobotní odpoledneZdroj: TJ Rudník

Proti NIBE Dražice si od 15 hodin zahraje stará garda Rudníku a poté, co vyplní program taneční skupina Oliver, dojde k vrcholu celého dne. Od 17.30 totiž domácí A tým dospělých změří síly s polským KS Wlókniarz Chelmsko Ślaskie a následovat bude koncert skupiny Traktor.

Jakub Pitro byl v sezoně 2021/2022 velkou oporou svého Libotova. Jen za jarní část dokázal nastřílet 21 branek. Podílel se tak na vítězství mužstva ve skupině o umístění.
Dejte mi balón a běžte se radovat. Pitro dotáhl Libotov k jarní neporazitelnosti

Pro oddíl kopané v Rudníku snad termín výročí nemohl dopadnout lépe. Vždyť právě před týdnem domácí A mužstvo oznámilo přechod z okresního přeboru do krajské soutěže, slavit se tak bude moci i návrat týmu do I. B třídy.


Načítám tabulku ...