Nových šestnáct utkání bylo pro fotbalové příznivce připraveno v okresních soutěžích mužů na Trutnovsku. Hrálo se v sobotu, pokračovalo se v neděli a zajímavé bylo sledovat, jak se po jednotlivých duelech bude měnit pořadí v tabulkách všech čtyř soutěží.

Při pohledu na tabulku A skupiny okresního přeboru je zřejmé, že šlágrem 7. kola (šestého hraného) byl duel čtvrtého Rudníku s třetím Strážným. Hrají se ale také dvě prestižní derby Královédvorska. V sobotu Mostek proti Vítězné usiloval o premiérové body v sezoně, v neděli zase třemešenský Sokol hájil vedoucí příčku tabulky proti Hajnici. Tento duel se hrál na hřišti v Úpici.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

V B skupině okresního přeboru se na pozici lídra slunili fotbalisté Volanova a po pěti tříbodových výhrách je nyní čekalo domácí derby s Poříčím. V něm byli papírovým favoritem. Šlágrem kola byl souboj třetího Baníku Rtyně v Podkrkonoší a v tabulce druhého FC Mladé Buky. Z něho si dva body odnesli domácí. Všechny duely 7. kola se v této skupině hrály v sobotu.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Také okresní soutěž skupiny A má nejpřitažlivější duel předem daný. V sobotu od 13.30 totiž vedoucí tým tabulky Rudník B hostil třetí Prosečné. Utkání za stavu 2:2 přerušila nešťastná událost. Domácí Marián Jindra totiž zkolaboval za stavu 2:2 a nutný byl převoz do hradecké nemocnice. Další zápasy se hrají v neděli a v nich naopak papírové předpoklady hovoří jasně pro Lánov a Kunčice nad Labem. Mnohem vyrovnanější by měla být bitva mezi Libotovem a Černým Dolem.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Vzácně vyrovnané je čelo tabulky III. třídy skupiny B. S dvanácti body vedou Malé Svatoňovice, hned tři jejich pronásledovatelé ale mají pouze o bod méně. Jedním z nich je i Starý Rokytník a právě na jeho půdě v neděli lídra tabulky čeká hit kola. Soubojem z opačného pólu tabulky byl naopak prestižní zápas Lampertic s Bernarticemi/Žacléřem B.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …