Dalším dějstvím pokračovaly mistrovské boje na Liberecku. Deník bedlivě sledoval výsledky pojizerských zástupců v krajských, ale okresních soutěžích.

Krajský přebor

Turnov – Nový Bor⋌4:2 (1:1)

Rovensko p. Tr. – Doksy⋌0:4 (0:0)

Mšeno – Sedmihorky⋌3:1 (0:1)

Frýdlant – Skalice u České Lípy⋌4:2 (3:0)

Stráž p. R. – Hrádek n. N.⋌3:4 (2:2)

Višňová – Desná⋌3:1 (1:1)

Železný Brod – Chrastava⋌4:0 (3:0)

Aktuální tabulka

1. Turnov 4 3 1 0 14:4 10

2. Skalice 4 3 0 1 12:7 9

3. Frýdlant 3 2 1 0 8:4 7

4. Hrádek 4 2 1 1 11:8 7

5. Višňová 3 2 1 0 7:4 7

6. Mšeno 4 2 0 2 7:7 6

7. Nový Bor 4 2 0 2 5:6 6

8. Doksy 3 1 2 0 8:4 5

9. Stráž pod Rals. 4 1 1 2 8:11 4

10. Sedmihorky 4 1 1 2 7:10 4

11. Železný Brod 4 1 0 3 7:8 3

12. Rovensko p. T. 4 1 0 3 5:10 3

13. Chrastava 4 1 0 3 4:16 3

14. Desná 3 0 0 3 4:8 0

I. A třída

Lomnice n. P. – Bělá⋌4:1 (2:1)

Krásná Studánka – Košťálov⋌3:2 (1:2)

Hejnice – Velké Hamry B⋌1:3 (1:2)

Pěnčín (JB) – Mimoň⋌2:2 (1:1)

Pěnčín (LB) – Doubí⋌1:1 (1:0)

Bílý Kostel – Rynoltice⋌1:2 (1:2)

Ruprechtice – Jenišovice⋌6:3 (3:0)

Aktuální tabulka

1. Velké Hamry B 4 4 0 0 16:3 12

2. Ruprechtice 4 4 0 0 18:8 12

3. Lomnice n. P. 4 4 0 0 11:1 12

4. Krásná Studánka 4 3 0 1 9:6 9

5. Pěnčín (LB) 4 2 1 1 11:8 7

6. Rynoltice 4 2 0 2 9:6 6

7. Hejnice 4 2 0 2 11:10 6

8. Bílý Kostel n. N. 4 2 0 2 6:6 6

9. Pěnčín (JB) 4 1 1 2 10:7 4

10. Doubí 4 1 1 2 4:11 4

11. Bělá 4 1 0 3 5:12 3

12. Mimoň 4 0 1 3 3:14 1

13. Košťálov-Libštát 4 0 0 4 7:15 0

14. Jenišovice 4 0 0 4 9:22 0

I. B třída

Přepeře B – Semily⋌5:3 (3:0)

Jablonec n. J. – Harrachov⋌odloženo

Studenec – Horní Branná⋌6:1 (2:1)

Bozkov – Plavy⋌2:1 (2:0)

Lučany – Mírová p. K.⋌4:0 (3:0)

Albrechtice – Držkov⋌2:2 (1:2)

Smržovka – Rychnov⋌2:1 (1:1)

Aktuální tabulka

1. Rychnov 4 3 0 1 7:3 9

2. Bozkov 4 3 0 1 14:15 9

3. Držkov 4 2 2 0 18:4 8

4. Přepeře B 4 2 2 0 14:11 8

5. Albrechtice 4 2 1 1 12:10 7

6. Studenec 4 2 0 2 10:5 6

7. Semily 4 2 0 2 11:9 6

8. Lučany n. N. 4 2 0 2 6:6 6

9. Smržovka 4 2 0 2 6:14 6

10. Harrachov 3 1 1 1 10:11 4

11. Mírová p. K. 4 1 1 2 8:9 4

12. Plavy 4 1 0 3 8:6 3

13. Horní Branná 4 0 1 3 4:16 1

14. Jablonec n. J. 3 0 0 3 1:10 0

Okresní přebor

Jilemnice – Martinice⋌3:1 (2:0)

Stružinec – Poniklá⋌1:1 (1:1)

Nová Ves – Roztoky⋌0:5 (0:2)

Benecko – Libštát⋌2:6 (2:3)

Vysoké n. J. – Mříčná⋌0:6 (0:2)

Aktuální tabulka

1. Libštát 4 4 0 0 19:5 12

2. Jilemnice 4 3 1 0 16:4 10

3. Roztoky 4 3 0 1 21:5 9

4. Mříčná 4 3 0 1 14:5 9

5. Martinice 4 2 1 1 7:6 7

6. Nová Ves 4 1 2 1 5:7 5

7. Poniklá 4 1 1 2 7:12 4

8. Stružinec 4 0 1 3 6:13 1

9. Benecko 4 0 0 4 4:22 0

10. Vysoké n. J. 4 0 0 4 3:23 0

Okresní soutěž

SF Studenec – Kruh⋌2:5 (1:3)

Zálesní Lhota – SK Studenec B⋌2:3 (0:2)

Horka – Bozkov B⋌9:0 (3:0)

Tatobity – Semily B⋌7:1 (1:0)

Horní Branná B – Víchová⋌1:1 (1:0)

Přepeře C – Rovensko p. Tr. B⋌0:4 (0:1)