Velká sláva se na nedělní odpoledne chystá v podkrkonošské obci Hajnice. Místní fotbalový oddíl tu poprvé nastoupí k mistrovskému utkání v nově zrekonstruovaném areálu. Soupeřem domácích fotbalistů bude Jiskra Podhůří, proti níž se Spartak představí v roli papírového favorita.

V poslední úspěšné sezoně hajničtí hráči nastupovali k domácím zápasům v azylech, které jim nejprve propůjčily oddíly z Úpice a později Svobody nad Úpou. Nyní už však budou moci konečně využít vlastního trávníku a podpory věrných diváků. Ke všemu bude jejich premiérové utkání doprovázet bohatý doprovodný program.

V pravé poledne se o slovo přihlásí DJ Pepson, ve 13.00 zahájí rozhodčí očekávaný duel 4. kola Pivovar Trautenberk Okresního přeboru Trutnovska a ihned po něm si přijdou na své děti při diskotéce pro nejmenší. Od 17 hodin si pak mikrofon pronajme trio Jarda Filgas, Bohuš Matuš, Fanda Čermák, které zazpívá k poslechu a tanci. Chybět nebude bohaté občerstvení a zúčastněné jistě potěší i tombola. To vše v areálu, jehož výstavba stála dohromady 23 milionů korun.

Mimochodem, že k ní dojde, o tom zastupitelé obce rozhodli v roce 2019 a samotná rekonstrukce byla zahájena o rok později. Vše bylo dokončeno a zkolaudováno v červenci letošního roku. Fotbalistům a fanouškům je tak k dispozici nové hřiště se závlahou, moderní kabiny včetně nového oplocení.

Program nedělního odpoledne
12.00 DJ Pepson
13.00 Hajnice – Podhůří
15.00 diskotéka pro nejmenší
17.00 Jarda Filgas, Bohuš Matuš, Fanda Čermák


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...