Už jedenácté dějství před sebou mají okresní fotbalové soutěže na Trutnovsku. Většina zápasů přeboru se tradičně hraje v sobotu, duely III. třídy naopak v neděli.

Okresní přebor, skupina A - Ve skupině, kde se mezi sebou perou týmy z Královédvorska a Vrchlabska je na programu 11. kola šlágr z největších. V tabulce druhý Rudník v sobotu hostí Bílou Třemešnou a lídrovi tabulky má co vracet. V prvním vzájemném souboji totiž konkurentovi v boji o první místo podlehl 0:4. Zápas o naději na čtvrtou příčku se hraje ve Vítězné, kam dorazí fotbalisté Strážného.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
Pouze jednou dokázali fotbalisté Náchoda na podzim doma vyhrát. Stalo se tak v duelu s Kosmonosy.
Divizní derby v Náchodě. Ve šlágru I. A třídy fotbalisté Roudnice hostí Týniště

Okresní přebor, skupina B - Šlágrem B skupiny měl být přímý souboj o čtvrtou příčku, utkání Poříčí u Trutnova vs. Staré Buky bylo ale v pátek dopředu odloženo. Lídr tabulky Volanov doma hostí Janské Lázně a o vítězi favorita asi nikdo nepochybuje. Stejně tak se očekává výhra Rtyně proti soupeři ze Svobody nad Úpou.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Okresní soutěž, skupina A - V A skupině III. třídy bude jistě pikantní derby mezi rezervou Rudníku a Černým Dolem, jednoznačným šlágrem kola bude však souboj druhého Lánova s třetím Sokolem Prosečné. Kdo ví, třeba řada jeho hráčů půjde na zápas pěšky. 11. kolo je plné prestižních soubojů, patří mezi ně i řež mezi Libotovem a sousedním Kuksem.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Okresní soutěž, skupina B - Také ve čtvrté okresní soutěži je šlágr kola daný. Bude se hrát v neděli od 15 hodin a střetnou se v něm domácí Malé Svatoňovice s hosty z Pilníkova. Půjde o souboj třetího celku tabulky s prvním.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...