V plném proudu jsou fotbalové soutěže na Trutnovsku a předposlední dubnový víkend nabídne další porci zajímavých utkání. Ve čtyřech skupinách budou pokračovat soutěže dospělých a Krkonošský deník nabízí tradiční pozvánku na jednotlivé duely.

Tradiční akce Královéhradeckého krajského fotbalového svazu proběhla v náchodském divadle.
Krajský fotbal ocenil osobnosti. Volili se i hráč, trenéři a rozhodčí desetiletí

Ve skupině o postup z okresního přeboru je tentokrát těžké hledat největší šlágr. Každopádně všechny čtyři duely mají shodný výkop v sobotních 17 hodin. Lídr tabulky Bílá Třemešná zajíždí na horkou půdu Mladých Buků. Těm se sice úvod jara nevyvedl podle představ, už poslední výkon mužstva ve Rtyni ale naznačil, že zlepšené výsledky jsou jen otázkou času. Na zaváhání vedoucího celku tabulky čekají celky Volanova a Hostinného. Oba by v 5. kole měly uspět, jelikož jsou v domácích duelech proti Strážnému resp. Rtyni papírovými favority. To se dá tvrdit také o fotbalistech Rudníku, kteří přivítají soupeře z Poříčí.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Skupina o záchranu okresního přeboru bude rozdělena do dvou hracích dnů a zde jsou na programu hodně atraktivní zápasy. V derby Královédvorska se střetnou staří známí Mostek s Vítěznou, důležitý bude jistě i souboj dvou aktuálně nejníž postavených mužstev v tabulce (Libeč vs. Svoboda n. Ú.). Potvrdit výhru ze Svobody budou chtít jistě doma Janské Lázně proti Podhůří a na neděli vychází poslední duel skupiny, ve kterém se střetnou dva celky, kterým se na jaře hodně daří. Posílená Hajnice v úpickém azylu vyzve lídra tabulky Staré Buky.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Možná nejočekávanější utkání víkendu se odehraje ve III. třídě, přesněji v její skupině o postup. V dohrávce 2. kola si to na hřišti Bohuslavic nad Úpou rozdají domácí fotbalisté s Pilníkovem. Mimo jiné půjde o rodinný souboj domácího Milana Kuldy se synem Jakubem. Oba útočníci se pyšní skvělou střeleckou formou a jak Milan v rozhovoru pro Deník potvrdil, mají mezi sebou rozjetou zajímavou sázku. Trefí se minimálně jeden z nich i ve třetím vzájemném souboji této sezony?


Načítám výsledky ...

Krom dohrávky druhého dějství se hrají i další tři duely 5. kola. Mimochodem Pilníkov nastoupí na plac také v neděli, kdy zajíždí na půdu Starého Rokytníku.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Okresní soutěž, skupina o umístění se hraje kompletně v neděli. Vedoucí tým tabulky Libotov vyrazí svou pozici hájit na hřiště Horního Maršova, kde se mu obvykle moc nedaří.

V roce 2009 fotbalisté Libotova vyhráli okresní pohár. Někteří dosud aktivní hráči historický úspěch klubu pamatují.
Starosta s předsedou klubu zvou do Libotova na fotbal i pohlednou obsluhu stánku

Druhý Černý Důl bude favoritem v souboji s týmem Bernartice/Žacléř B a třetí Radvanice se představí na hřišti rezervy Mostku. Jako poslední si zahrají fotbalisté Kuksu a Lampertic, kteří na trávník vyběhnou až v 17.00.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...