Dvě rozehřívací kola již mají fotbalisté na Trutnovsku za sebou a o následujícím víkendu je čeká jarní dějství s pořadovým číslem 3. Hrát se bude ve všech čtyřech skupinách a je na čase si připomenout, jaké zápasy fotbalové příznivce čekají.

V okresním přeboru nabízí skupina o postup střetnutí vítězů dvou podzimních skupin. V domácím prostředí bude jistě favoritem Volanov, jeho soupeři z Bílé Třemešné vyšel ale vstup do jara skvěle a jistě nebude chtít prodat svou kůži lacino.

Duel Okresního přeboru Trutnovska mezi Mostkem a Libčí v normální hrací době z normálu nevybočil. To až v penaltovém rozstřelu.
Podkrkonošský Mostek viděl 63 penalt za jediný zápas. Washington přišel o rekord

Na zaváhání lídra tabulky čekají jeho nejbližší pronásledovatelé. Druhé Poříčí vyzve Hostinné a jelikož Tatran rekonstruuje své hřiště, hraje ve druhé polovině sezony všechny své duely na trávnících soupeřů. Pro Poříčí u Trutnova tedy vítaná výhoda.

Před vlastními fanoušky se představí také třetí Rudník, ten hostí Mladé Buky, tedy soupeře, který na první jarní výhru stále čeká. Fotbalisté Strážného dokonce nevstřelili ani gól, změnit se to pokusí v souboji s protivníkem ze Rtyně v Podkrkonoší.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Sluší se připomenout, že největší drama se na jaře očekává ve skupině o záchranu OP. Tu nejlépe zahájili fotbalisté Podhůří a Hajnice. Oba celky jsou na jaře stoprocentní, nyní však narazí na sebe a minimálně jedno z mužstev poprvé body ztratí. Hrát se bude v sobotu od 13.30 na trutnovské umělce.

Fotbalisté Dvora Králové nad Labem na vlastním hřišti nestačili na soupeře z Čáslavi a stejně jako na podzim od něj inkasovali čtyři branky.
Obrat a krutý nášup. Dvoráci doma s Čáslaví padli. V divizi jsou nadále poslední

Ve stejnou chvíli začne také prestižní klání mezi Vítěznou a Starými Buky, o tři hodiny později se proti sobě postaví týmy Mostku a Svobody nad Úpou. Mimochodem s těmito soupeři si jarní los pohrál. Zatímco totiž Mostek nastoupí potřetí v řadě na vlastním hřišti, Svoboda potřetí poputuje na půdu soupeře.

Duel mezi Janskými Lázněmi a Libčí byl dopředu odložen na středu 11. května (17.30).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Pouhé tři zápasy se budou hrát také ve skupině o postup z III. třídy. Šlágrem o první příčku bude nedělní bitva Lánova proti Bohuslavicím nad Úpou. Oba soupeři mají v tabulce pět bodů, když si shodně po dvou přinesli jako bonifikaci za podzim a po třech získali na jaře. Vůbec poprvé na jaře obují zápasové kopačky borci Pilníkova, na jejichž hřiště dorazí soupeř z Kunčic nad Labem, třetím duelem bude střet Starého Rokytníku s týmem Malých Svatoňovic.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Výkonnostně nejslabší skupinu odstartovali nejlépe fotbalisté Libotova a Černého Dolu. Druhý jmenovaný tým o víkendu nehraje, jelikož mu byl duel v Horním Maršově odložen. Libotovští tak mají ideální příležitost k tomu, aby nejbližším pronásledovatelům v tabulce odskočili. Navíc je čeká prestižní derby v Kuksu.

Rezerva Mostku nastoupí doma proti Bernarticím/Žacléři B a již v sobotu přivítají fotbalisté Radvanic soka z Lampertic.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...