Na zelené trávníky se v neděli vrátili i fotbalisté Vrchlabí, kteří týden pauzírovali kvůli výskytu koronaviru ve svém klubu. O to víc se hráči nyní těšili na duely A mužstva v Červeném Kostelci a rezervy doma s Jičínem B. Oba souboje Vrchlabští zvládli vítězně.

Hrálo se ale i na dalších stadionech a například okresní přebor měl v programu ve stejném sobotním čase tradičně všech sedm utkání.

Fortuna ČFL

Hradec Králové B – Živanice 0:2 (0:2), Chlumec nad Cidlinou – Dukla Praha B 4:1 (1:0).

Fortuna Divize C

Libiš – Kolín 2:4, Kutná Hora – Nymburk 2:1, Kosmonosy – Čáslav 5:2, Horky nad Jizerou – Hlinsko 1:2, Náchod – Letohrad 5:1, Vysoké Mýto – Benátky nad Jizerou 4:2, Dvůr Králové nad Labem – Velké Hamry 0:2, Poříčany - Trutnov 2:1.

Votrok krajský přebor

Slavia Hradec Králové – Černilov 1:0, Vysoká nad Labem – Police nad Metují 2:2, na penalty 5:3, Kostelec nad Orlicí – Třebeš 1:2, Olympia Hradec Králové – Dobruška 2:0, Libčany – Chlumec nad Cidlinou 2:0, Nový Bydžov – Jičín 4:0, Červený Kostelec – Vrchlabí 3:4, Hořice v Podkrkonoší – Rychnov nad Kněžnou 5:2.

AM Gnol I. A třída

Třebechovice pod Orebem – Týniště nad Orlicí 0:3, Sobotka – Solnice 3:4, Náchod B – Jaroměř 0:2, Broumov – Lokomotiva Hradec Králové ODLOŽENO, Lázně Bělohrad – Roudnice 1:2, Česká Skalice – Velké Poříčí 11:1, Kunčice – Nepolisy 2:0, Nové Město nad Metují – Trutnov B 2:3.

JAKO I. B třída, skupina A

Dolní Kalná – Dvůr Králové nad Labem B 3:2, Staré Buky – Železnice 0:2, Vrchlabí B – Jičín B 2:0, Úpice – Miletín 4:0, Kocbeře – Kobylice 3:2, Žacléř – Skřivany 2:5, Nová Paka – Kopidlno 4:0.

JAKO I. B třída, skupina B

Javornice – Lípa nad Orlicí 1:1, na penalty 4:2, České Meziříčí – Hejtmánkovice ODLOŽENO, Malšovice – Slavia Hradec Králové B 1:2, Opočno – Předměřice nad Labem 2:6, Nový Hradec Králové – Meziměstí 5:0, Přepychy – Vamberk 1:8, Třebeš B – Kosičky 2:0.

Okresní přebor

Mladé Buky – Strážné 4:1, Mostek – Bílá Třemešná 1:3, Rtyně v Podkrkonoší – Hostinné 1:2, Vítězná – Hajnice 1:0, Janské Lázně – Rudník 3:5, Podhůří – Poříčí u Trutnova 3:3, na penalty 2:3, Libeč – Volanov 0:1.

Okresní soutěž

Horní Maršov – Bohuslavice nad Úpou 1:2, Prosečné – Bernartice/Žacléř B 5:1, Radvanice v Čechách – Libotov 0:6, Mostek B – Kunčice nad Labem 3:2, Kuks – Malé Svatoňovice 0:7, Pilníkov – Rudník B 1:2, Svoboda nad Úpou – Lampertice 2:0, Černý Důl – Starý Rokytník 4:0, Lánov – Dolní Kalná B 6:1.