Bohužel pouze čtyři zápasy byly o víkendu odehrány JAKO Okresní soutěži mužů na Trutnovsku. Nejnižší třídu v Podkrkonoší výrazně ovlivnil déšť a tak bylo nutno hned tři duely odložit na jarní část.

Celkem se na jaro přesouvají čtyři utkání, když k těm z 15. kola přibyde ještě jeden zápas předchozího dějství. O nadcházejícím víkendu naopak kalendářní rok 2023 uzavře dohrávka 13. kola mezi Dolní Kalnou B a Janskými Lázněmi.

Podzimní část Pivovar Trautenberk Okresního přeboru mužů na Trutnovsku vyvrcholila o víkendu patnáctým dějstvím. Příští neděli zbývá sehrát jednu dohrávku 13. kola.
Překvapení na úkor Pilníkova a Žacléře. Hajnice jde v přeboru do mírného trháku

Zápasy, které se v sobotu a neděli hrály, byly vcelku vyrovnané, výraznější překvapení ale nenabídly. Suverenitu v čele tabulky potvrdil postupový favorit Lánov, který ve druhém poločase dokázal trefami Jaroslava Škody a Dominika Šulitky otočit nepříznivý vývoj skóre na hřišti rezervy Dolní Kalné.

Momentka z utkání Mostek vs. Malé SvatoňoviceMomentka z utkání Mostek vs. Malé SvatoňoviceZdroj: Tomáš PlecháčPřímou bitvu o druhou příčku pro sebe proti Malým Svatoňovicím získal Mostek, když už v první půli rozhodl o vítězství Lebedovy party dvěma góly nestárnoucí štírek Vítězslav Robek. Kuks v Horním Maršově uhájil podzimní neporazitelnost z venkovních hřišť, musel přitom hned třikrát dohánět ztrátu. Naposledy v 94. minutě proměněnou penaltou Tomášem Romanem. S rolí favorita si s odřenýma Ušima poradili hráči Janských Lázní na půdě Radvanic v Čechách. Tam domácí vedli po gólu Holečka, záhy ale srovnal Borkovec a duel rozhodla vlastní branka v podání domácího Vojtěcha Spitzera.

Fotbalisté Trutnova přivítali v 15. kole Fortuna Divize C na domácím hřišti soupeře z Vysokého Mýta. A k vidění byl duel dvou rozdílných poločasů.
Csaplárova past pomohla Trutnovu k cenné výhře nad dosud nepřemožitelným sokem

Okresní soutěž III. třídy - 15. kolo

Dolní Kalná B - Lánov 1:2 (1:0). Branky: Š. Drinka - J. Škoda, D. Šulitka z pen.

Mostek - Malé Svatoňovice 3:0 (2:0). Branky: V. Robek 2, T. Hampl.

Fotbalisté Jiskry Kuks se cestou z Horního Maršova nezapomněli náležitě odměnit.Fotbalisté Jiskry Kuks se cestou z Horního Maršova nezapomněli náležitě odměnit.Zdroj: facebook Jiskry Kuks

Horní Maršov - Kuks 3:3 (1:1). Branky: Daniel Haider, Venglář, Bažant - Fanta, Zlámal, T. Roman z pen.

Radvanice v Čechách - Janské Lázně 1:2 (1:1). Branky: J. Holeček - Borkovec, vlastní (Spitzer).

Krajský přebor - 15. kolo: Lázně Bělohrad - Jičín 3:1.
KRAJSKÝ PŘEBOR: Solnice otáčela, Police ztratila. Derby rozčísl hattrickem Loner

Utkání Libeč - Lampertice/Žacléř B, Černý Důl - Starý Rokytník a Bernartice - Kunčice nad Labem byla odložena.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...