Jak už bývá na konci sezony zvykem, středy patří nejen v královéhradeckém regionu fotbalu. Nejinak tomu je i v tomto týdnu a hraje se opět i na Trutnovsku. Původně se měly v okresních soutěžích mužů uskutečnit čtyři duely, nakonec byl ale jeden zápas přesunut na čtvrtek.

Středopolař dvorské rezervy Jan Prokůpek (v modrém) se střelecky podílel na dvoubodovém zisku svého mužstva v dramatickém utkání proti Staré Pace.
Osm branek v Bílé Třemešné, čtyřgólový Vysuček. A také pečeť kocbeřského sestupu

V okresní soutěži III. třídy se hrají dvě utkání skupiny o postup. V důležitém souboji vedoucí Bohuslavice nad Úpou hostí od 18 hodin třetí Malé Svatoňovice, ve stejnou dobu se hraje také duel Pilníkova s Prosečným.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Skupina o konečné umístění má na programu utkání Kuksu s Horním Maršovem, zatímco bitva vedoucího Libotova s týmem Bernartice/Žacléř B byla na žádost hodujícího oddílu přesunuta na čtvrtek. Ve stejný den se navíc uskuteční předehrávka 12. kola okresního přeboru (skupina o postup) mezi Rtyní v Podkrkonoší a Hostinným (18.15).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Důvodem je mimochodem kolize dvou žacléřských celků. Áčko totiž ve středu dohrává zápas v krajské soutěži I. B třídy, kde ve stejném čase (18.00) čelí druhému týmu tabulky Miletínu. Pro Baník to na nějaký čas bude poslední výlet za hranice Trutnovska. Coby poslední tým tabulky se totiž Žacléřští s krajskou soutěží loučí, derniéra je čeká v sobotu na domácím hřišti proti rezervě Dvora Králové nad Labem.

Výsledky všech zmíněných utkání najdete krátce po jejich skončení právě zde. Aktualizovány bude večer také tabulky.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Za zmínku jistě stojí i fakt, že také příští středu bude na fotbalových trávnících živo. Mimo jiné se bude hrát očekáváné finále Penzion Poříčí Okresního poháru mužů, v němž se v podzvičinském derby na stadionu ve Dvoře Králové nad Labem střetnou rivalové z Bílé Třemešné a Mostku (17.30).

Finále okresního poháru se vůbec poprvé v novodobé historii uskuteční na královédvorském stadionu pod Hankovým domem.Finále okresního poháru se vůbec poprvé v novodobé historii uskuteční na královédvorském stadionu pod Hankovým domem.Zdroj: denik.cz