FC Hradec Králové – Dukla Praha 2:3 (1:0).
Branky: 42. Vašulín, 63. Rada (pen.) – 74. Červenka, 76. Hodek, 84. Piroch. Hradec Králové – I. poločas: Reichl – Smrž , Vlkanova, Hájek, Prekop, Klíma, Vašulín, Ševčík, Harazim, Kodeš, Čech. II. poločas: Vízek – Kučera, Klíma, Rybička, Novotný, Dvořák, Firbacher, Rada, Kutík, Jurčenko, Doležal.

Páté utkání v rámci letní přípravy sehráli fotbalisté Hradce Králové. V Opatovicích nad Labem přivítali druholigovou Duklu Praha. Dlouhou dobu to vypadalo, že přidají i pátou výhru v řadě, když ještě necelých dvacet minut před koncem vedli 2:0.

Jenže Dukla vedená Petrem Radou se zmohla na parádní obrat a nakonec slavila výhru 3:2. Skóre zápasu otevřel těsně před koncem prvního poločasu útočník Vašulín, který si naběhl na přesný centr Hájka a nekompromisní hlavičkou nedal šanci gólmanovi Čtvrtečkovi. O druhou branku v zápase se postaral po změně stran hradecký špílmachr Rada, jenž proměnil pokutový kop. Kdo si myslel, že Hradec přidá další výhru, ten se spletl. V 74. minutě vykřesal pro Pražany naději Červenka. O dvě minuty později srovnal Hodek a parádní obrat dokonal v 84. minutě Piroch. Votroci tak v přípravě poprvé padli. Šanci na nápravu budou mít už v sobotu, kdy se znovu představí v Opatovicích. Tentokrát budou hostit od 11 hodin Jihlavu.