Tak jako celá fotbalová sezona, běží už naplno i oblíbená tipovací soutěž čtenářů všech regionálních Deníků po republice.

A nás může těšit, že do té Krkonošské se zapojily již bezmála dvě stovky soutěžících. Nikde jinde ve východních Čechách není počet účastníků tak vysoký.

Mohou za to povedené ceny, jaké na nejlepší tipéry čekají, rozhodně ale i tradice, kterou si TIP liga u čtenářů Krkonošského deníku vydobyla.

Však také mezi 196 zúčastněnými čtenáři většina patří k tradičním hráčům a jeden takový se ve druhém kole dočkal vítězství a tím i chutné ceny v podobě sady plechovek od plzeňského Gambrinusu.

Zásluhou nejlepší Supertrefy se raduje Petra Levitnerová ze Dvora Králové nad Labem, která vedle sedmi přesných tipů byla nejblíž i celkovému počtu branek v deseti vybraných duelech.

O víkendu již soutěžící mohli tipovat přes internet a odkaz www.denik.cz/tipliga bude jistě v permanenci i další sobotu a neděli, kdy se hraje znovu kompletní dějství mistrovských soutěží.

Pořadí jednotlivců

O vedoucí pozici se dělí hned čtveřice soutěžících s dvaceti body

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)

  • KN0132 Josef Hanuš, Dolní Branná⋌13 20
  • KN0108 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice⋌13 20
  • KN0115 Josef Dreveniak, Dolní Branná⋌10 20
  • KN0090 Jaroslav Rufer, Trutnov⋌10 20
  • KN0020 Petr Svoboda, Jilemnice⋌5 1 8
  • KN0135 Miroslav Forbelský, Dolní Branná⋌13  17
  • KN0059 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové n. L.⋌13  17
  • KN0089 Zdeněk Jón, Trutnov⋌10  17
  • KN0124 Anna Radoňová, Dolní Branná⋌10  17
  • KN0112 Milan Sůra, Dolní Branná⋌10  17

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20. místo)

  • KN0129 Ladislav Šimek, Dolní Branná⋌10  17
  • KN0142 Radek Tauchman, Dolní Branná⋌10  17
  • KN0040 David Vitebský, Bílá Třemešná⋌10  17
  • KN0071 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov⋌7  17
  • KN0170 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L.⋌7  17
  • KN0157 Jaroslav Moravec, Dolní Branná⋌7  17
  • KN0127 Jindřich Šubrt, Dolní Branná⋌7  17
  • KN0160 Ondřej Renner, Dolní Branná⋌4  17
  • KN0023 Miroslava Čurdová, Vrchlabí⋌13 14
  • KN0066 Petra Levitnerová, Dvůr Králové n. L.⋌13 14

FORTUNA ČFL (21. – 30. místo)

  • KN0109 Marek Birke, Trutnov⋌10 14
  • KN0021 Lucie Čurdová, Vrchlabí⋌10 14
  • KN0126 Libor Čvančara, Dolní Branná⋌10 14
  • KN0156 Jan Forbelský, Dolní Branná⋌10 14
  • KN0150 Libor Kubáněk, Dolní Branná⋌10 14
  • KN0121 Antonín Nedvědil, Dolní Branná⋌10 14
  • KN0144 Hana Pitrmucová, Dolní Branná⋌10 14
  • KN0056 Jan Prokůpek, Dvůr Králové n. L.⋌10 14
  • KN0118 Vlasta Suková, Dolní Branná⋌10 14
  • KN0070 Jaroslav Zajíček, Lipnice⋌10 14

FORTUNA DIVIZE C (31. – 50. místo)

  • KN0180 Martin Bednář, Žireč⋌7 14
  • KN0120 Jan Doviczin, Dolní Branná⋌7 14
  • KN0091 Jiří Gabrle, Trutnov⋌7 14
  • KN0042 Břetislav Hradecký ml., Nové Lesy⋌7 14
  • KN0044 Markéta Kirschová, Nové Lesy⋌7 14
  • KN0019 Pavel Kraus, Vrchlabí⋌7 14
  • KN0162 Jitka Márynková, Dolní Branná⋌7 14
  • KN0172 Eva Matoušová, Kunčice n. L.⋌7 14
  • KN0039 Vojtěch Matras, Dvůr Králové n. L.⋌7 14
  • KN0131 Ladislav Nosek, Dolní Branná⋌7 14
  • KN0141 Slávek Radoň, Dolní Branná⋌7 14
  • KN0154 Jiří Renner ml., Dolní Branná⋌7 14
  • KN0117 Zdena Sůrová, Dolní Branná⋌7 14
  • KN0005 Miloslav Tohola, Havlovice⋌7 14
  • KN0027 Josef Vydra, Hořice⋌7 14
  • KN0146 Karel Fajman, Dolní Branná⋌4 14
  • KN0136 Libuše Nyčová, Dolní Branná⋌4 14
  • KN0155 Květa Rennerová, Dolní Branná⋌4 14
  • KN0063 Jakub Tuček, Dvůr Králové n. L.⋌4 14
  • KN0101 Miloš Jirsák, Horka u Staré Paky⋌1 14

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (51. – 70. místo)

  • KN0178 Blažena Kratochvílová, Trutnov⋌13 13
  • KN0022 Nikola Čurdová, Vrchlabí⋌10  11
  • KN0086 Roman Kábrt, Trutnov⋌10  11
  • KN0085 Karel Kábrt, Trutnov⋌10  11
  • KN0087 Soňa Kábrtová, Trutnov⋌10  11
  • KN0149 Jiří Kubáněk, Dolní Branná⋌10  11
  • KN0152 Jára Kubáňková, Dolní Branná⋌10  11
  • KN0161 Zbyněk Kuřil, Dolní Branná⋌10  11
  • KN0100 Jan Zirm, Vrchlabí⋌10  11
  • KN0166 Věra Barancová, Svoboda n. Ú.⋌7  11
  • KN0017 David Bürger, Vrchlabí⋌7  11
  • KN0016 Petr Čurda, Vrchlabí⋌7  11
  • KN0114 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná⋌7  11
  • KN0094 Jan Gabrle, Trutnov⋌7  11
  • KN0046 Petr Holubec, Trutnov⋌7  11
  • KN0007 Jiří Jelínek, Vrchlabí⋌7  11
  • KN0088 Otakar Jón, Trutnov⋌7  11
  • KN0093 Radka Křechová, Trutnov⋌7  11
  • KN0031 Jaroslav Macek, Dvůr Králové n. L.⋌7  11
  • KN0137 Václav Nyč, Dolní Branná⋌7  11

AM GNOL I. A TŘÍDA (71. – 90. místo)

  • KN0145 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná⋌7  11
  • KN0038 Martin Srníček, Praha⋌7  11
  • KN0111 Robert Sůra, Dolní Branná⋌7  11
  • KN0123 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná⋌7  11
  • KN0080 Irena Balánová, Volanov⋌4  11
  • KN0033 Martin Bíba, Dvůr Králové n. L.⋌4  11
  • KN0064 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové n. L.⋌4  11
  • KN0133 Renáta Hostínová, Dolní Branná⋌4  11
  • KN0002 Pája Kročil, Úpice⋌4  11
  • KN0058 Ondřej Langpaul, Dvůr Králové n. L.⋌4  11
  • KN0119 Miloslav Nykl, Dolní Branná⋌4  11
  • KN0001 Josef Smeták ml., Úpice⋌4  11
  • KN0003 Josef Smeták st., Úpice⋌4  11
  • KN0113 Petr Sůra, Dolní Branná⋌4  11
  • KN0125 Eva Šimůnková, Dolní Branná⋌4  11
  • KN0097 Marek Tůma, Mladé Buky⋌4  11
  • KN0122 Jiří Voráček, Dolní Branná⋌4  11
  • KN0029 Hana Vydrová, Hořice⋌4  11
  • KN0043 Břetislav Hradecký st., Žacléř⋌1  11
  • KN0037 Lukáš Zlatník, Dvůr Králové n. L.⋌1  11

JAKO I. B TŘÍDA (91. – 120. místo)

  • KN0165 Zdeněk Žáček, Úpice⋌1  11
  • KN0175 Renáta Dvořáková, Trutnov⋌10 10
  • KN0176 Lenka Hurtová, Trutnov⋌10 10
  • KN0187 Zdeněk Korčák, Trutnov⋌10 10
  • KN0188 Jaroslava Korčáková, Trutnov⋌10 10
  • KN0151 Janek Kubáněk, Dolní Branná⋌10 8
  • KN0008 Pavel Zuzánek, Vrchlabí⋌10 8
  • KN0079 František Balán, Trutnov⋌7 8
  • KN0104 Karel Havelka, Trutnov⋌7 8
  • KN0072 Jaromír Jedlička, Trutnov⋌7 8
  • KN0084 Hana Jiránková, Trutnov⋌7 8
  • KN0148 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná⋌7 8
  • KN0053 Josef Petrů, Trutnov⋌7 8
  • KN0163 Milena Pitrmanová, Dolní Branná⋌7 8
  • KN0065 Milada Šrůtková, Dvůr Králové n. L.⋌7 8
  • KN0057 Zuzana Tučková, Dvůr Králové n. L.⋌7 8
  • KN0050 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové n. L.⋌7 8
  • KN0110 Gert Böhnisch, Mladé Buky⋌4 8
  • KN0167 Jaroslav Čížek, Dubenec⋌4 8
  • KN0055 Petr Dorotík, Trutnov⋌4 8
  • KN0116 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná⋌4 8
  • KN0158 Petr Hajs, Dolní Branná⋌4 8
  • KN0164 Eva Hanušová, Dolní Branná⋌4 8
  • KN0004 Pavel Kejzlar st., Úpice⋌4 8
  • KN0036 Petr Kiss, Dvůr Králové n. L.⋌4 8
  • KN0171 Petr Matouš, Jilemnice⋌4 8
  • KN0143 Jan Mečíř, Dolní Branná⋌4 8
  • KN0099 Jiří Novotný, Trutnov⋌4 8
  • KN0095 Roman Nývlt, Trutnov⋌4 8
  • KN0134 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná⋌4 8

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 150. místo)

  • KN0074 Kurt Püschel, Žacléř⋌4 8
  • KN0159 Daniel Renner, Dolní Branná⋌4 8
  • KN0107 Václav Roza, Trutnov⋌4 8
  • KN0138 Alfréd Sachr, Dolní Branná⋌4 8
  • KN0130 Jaroslav Střížek, Dolní Branná⋌4 8
  • KN0128 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná⋌4 8
  • KN0030 Pavel Tomeš, Nový Bydžov⋌4 8
  • KN0032 Václav Vejdělek, Lánov⋌4 8
  • KN0018 David Votoček, Vrchlabí⋌4 8
  • KN0047 Michal Vyhnánek, Trutnov⋌4 8
  • KN0082 Michal Jiránek, Trutnov⋌1 8
  • KN0102 Petr Novotný, Trutnov⋌1 8
  • KN0173 Miloš Dvořák st., Trutnov⋌7 7
  • KN0184 Milan Nesvadba, Dvůr Králové n. L.⋌7 7
  • KN0191 Tomáš Teichmann, Trutnov⋌7 7
  • KN0168 Jitka Čížková, Dubenec⋌7 5
  • KN0081 Roman Jeřábek, Trutnov⋌7 5
  • KN0077 Erich Kamitz, Chvaleč⋌7 5
  • KN0024 Pavel Korec, Staré Buky⋌7 5
  • KN0103 Zdena Pivková, Trutnov⋌7 5
  • KN0073 Klaus Püschel, Trutnov⋌7 5
  • KN0045 Ondřej Tobiáš, Trutnov⋌7 5
  • KN0028 Aneta Vydrová, Hořice⋌7 5
  • KN0010 Evžen Holásek, Podhůří⋌4 5
  • KN0076 David Kamitz, Bodenmais⋌4 5
  • KN0153 Jiří Renner st., Dolní Branná⋌4 5
  • KN0098 Milan Řehák, Malý Libotov⋌4 5
  • KN0139 Jaroslava Sachrová, Dolní Branná⋌4 5
  • KN0041 Andrea Šedivá, Dvůr Králové n. L.⋌4 5
  • KN0013 Jules Adam, Vrchlabí⋌1 5

OKRESNÍ SOUTĚŽ (151. – 188. místo)

  • KN0105 Jaroslav Birke, Trutnov⋌1 5
  • KN0015 Josef Dymáček, Vrchlabí⋌1 5
  • KN0067 Pavel Holý, Trutnov⋌1 5
  • KN0062 Ludmila Maturová, Libštát⋌1 5
  • KN0048 Jiří Rejl, Dvůr Králové n. L.⋌1 5
  • KN0051 Martin Šimek, Dvůr Králové n. L.⋌1 5
  • KN0196 Lukáš Birka, Trutnov⋌4 4
  • KN0190 Michal Dvořák, Mladé Buky⋌4 4
  • KN0174 Miloš Dvořák ml., Trutnov⋌4 4
  • KN0195 Marek Kancok, Trutnov⋌4 4
  • KN0186 Martin Korčák, Trutnov⋌4 4
  • KN0177 Karel Kratochvíl, Trutnov⋌4 4
  • KN0189 Jan Romančák, Trutnov⋌4 4
  • KN0182 Milada Schovánková, Kuks⋌4 4
  • KN0183 Michal Staněk, Kuks⋌4 4
  • KN0179 Kateřina Šrámková, Trutnov⋌4 4
  • KN0192 Roman Teichmann, Trutnov⋌4 4
  • KN0026 Radek Procházka, Staré Buky⋌0 4
  • KN0083 Zdeněk Jiránek, Trutnov⋌7 2
  • KN0147 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌7 2
  • KN0006 Josef Pospíšil, Vrchlabí⋌7 2
  • KN0106 Jiří Roza, Hořice⋌7 2
  • KN0092 Tamara Gabrlová, Trutnov⋌4 2
  • KN0009 Milan Holásek, Podhůří⋌4 2
  • KN0169 Lenka Hrbková, Dubenec⋌4 2
  • KN0052 Filip Kraus, Dvůr Králové n. L.⋌4 2
  • KN0069 Romana Krulišová, Trutnov⋌4 2
  • KN0034 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové n. L.⋌4 2
  • KN0035 Ráca Srníček, Dvůr Králové n. L.⋌4 2
  • KN0061 Lukáš Matura, Libštát⋌1 2
  • KN0054 Zbyněk Prinz, Trutnov⋌1 2
  • KN0014 Eva Adam, Vrchlabí⋌-2 2
  • KN0060 Zdeněk Matura, Libštát⋌-5 2
  • KN0181 Tomáš Roman, Kuks⋌1  1
  • KN0012 Pavlína Holásková, Podhůří⋌4  -1
  • KN0140 Jiří Sachr, Dolní Branná⋌4  -1
  • KN0049 Andrea Holubcová, Trutnov⋌1  -1
  • KN0078 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌1  -1

LIGA AMATÉRŮ (189. – 196. místo)

  • KN0025 Pavel Korec st., Staré Buky⋌0  -2
  • KN0193 Aleš Kotek, Trutnov⋌-2  -2
  • KN0185 Tomáš Kruliš, Trutnov⋌-2  -2
  • KN0194 Luboš Mašek, Lánov⋌-2  -2
  • KN0068 Marie Holá, Trutnov⋌1  -4
  • KN0096 Ludvík Kohlíček, Trutnov⋌1  -4
  • KN0011 Kamila Holásková, Podhůří⋌-5  -4
  • KN0075 Milena Püschelová, Trutnov⋌0  -8

Od 2. kola tipujeme na internetu www.denik.cz/tipliga.

Výsledky zápasů druhého kola

1. Liberec – Plzeň⋌1  4:1
2. Trutnov A – Dvůr Králové A⋌2  1:3
3. Vrchlabí A – Dobruška⋌1  8:0
4. Trutnov B – Lázně Bělohrad⋌1  3:0
5. Dvůr Králové B – Kocbeře⋌2  1:3
6. Skřivany – Vrchlabí B⋌2  0:2
7. Bílá Třemešná – Rtyně⋌1  5:4
8. Janské Lázně – Poříčí u Tr.⋌2  1:3
9. Rudník – Mostek⋌1  6:2
10. Kunčice n. L. – Svoboda⋌0  2:2

Správná trefa: 51 branek

Pořadí tříčlenných týmů

Do vedení mezi týmy jdou zkušení Pardálové

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)

  • 1. Pardálové⋌27 48
  • 2. Bytovkáři⋌24 42
  • 3. Křížovkáři⋌21 39
  • 4. Příbuzní⋌21 39
  • 5. Pošťačky⋌21 39
  • 6. Chalupáři⋌21 39
  • 7. Sousedé⋌21 39
  • 8. Bukáci⋌21 39
  • 9. Piváci⋌21 39
  • 10. BMB⋌15 39

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)

  • 11. Údržbáři⋌21 39
  • 12. Sokolíci⋌21 39
  • 13. Matut⋌18 39
  • 14. Sůráci⋌21 39
  • 15. Gorilí samice⋌33 39
  • 16. Nohejbalisté⋌21 39
  • 17. Sirotci⋌18 36
  • 18. Justýnčiny děti⋌21 36
  • 19. Paluba DK⋌21 36
  • 20. Lišáci⋌30 33

MOL CUP (21. – 53. místo)

  • 21. Paprika team⋌12 33
  • 22. U tratě⋌15 33
  • 23. Děda Pepa⋌12 33
  • 24. Karoso-tým⋌30 33
  • 25. Botafogo⋌24 33
  • 26. Školačky⋌18 30
  • 27. Abu Dhabi⋌18 30
  • 28. Krakonošova dvanáctka⋌12 30
  • 29. Hořické vydry⋌18 30
  • 30. Cykloteam⋌15 27
  • 31. Tajra⋌18 27
  • 32. DNA Trutnov⋌18 24
  • 33. Létající jeleni⋌18 24
  • 34. FC Amok⋌24 24
  • 35. Vodáci⋌15 23
  • 36. Horní Jelení⋌24 21
  • 37. Děda tým⋌21 21
  • 38. Břéťa tým⋌21 21
  • 39. Škubánci⋌24 21
  • 40. Mladé Buky⋌12 19
  • 41. Arbitři⋌12 18
  • 42. Jirkys team⋌15 18
  • 43. Kousci Laušmanovi⋌12 15
  • 44. Nedělní kancelář⋌12 15
  • 45. Dub3⋌15 15
  • 46. Olyon⋌0 12
  • 47. Sachráci⋌12 12
  • 48. Kuksovská smetánka⋌9 9
  • 49. Arya tým⋌-3 9
  • 50. Červenobílí⋌12 9
  • 51. Bukovští sokolíci⋌7 7
  • 52. SKSL Rotolud⋌12 7
  • 53. Borci⋌3 3
  • 54. Sparta⋌6 3