Benecko - Zámrsk 4:1 (3:0)

Po výhře nad Trutnovem se Benecko představilo opět doma, soupeřkami mu tentokrát byly hráčky ze Zámrsku. Domácí fotbalistky získaly rozhodující náskok už v první půli, po změně stran oba týmy skórovaly jednou, a tak po výhře 4:1 postoupily hráčky z hor na druhé místo v tabulce.

Ostatní: Kutná Hora - Sázava 0:2, S. Mateřov - Pardubice 1:3, D. Králové - Rokytnice v O. h. 1:2, Jehnědí - Choceň 2:4.

Tabulka: 1. Pardubice 6, 2. Benecko 6, 3. Choceň 6, 4. Starý Mateřov 3, 5. Sázava 3, 6. Rokytnice 3, 7. Dvůr Králové 0, 8. Jehnědí 0, 9. Trutnov 0, 10. Kutná Hora 0, 11. Zámrsk 0.

Všestudy - Turnov WW 3:0 (0:0)

V improvizované sestavě držely hráčky z Pojizeří do poločasu nerozhodný stav. Přitom se dokonce ujaly vedení. Branka však nebyla uznána, a tak se po změně stran dostaly do tempa domácí. Vynikající Homolková v brance „divoženek" odolávala do 52. minuty, kdy ji po sólu prostřelila nejlepší hráčka Všestud. O chvíli později permanentní tlak zúročily Všestudy v další gól a bylo rozhodnuto. V závěru navíc Turnov inkasoval ještě z penalty a zůstává tak mezi třemi bezbodovými celky.

Ostatní: Jestřábí Lhota - Mn. Hradiště 0:2, Ml. Boleslav - Poděbrady 3:0, Kounice - Tuklaty 0:4, Ďáblice - Dukla B 5:0, Třebestovice - Hradištko 0:18.

Tabulka: 1. Ďáblice 6, 2. Tuklaty 6, 3. Ml.Boleslav 6, 4. Všestudy 6, 5. Hradištko 3, 6. Poděbrady 3, 7. Dukla B 3, 8. Mn. Hradiště 3, 9. J. Lhota 0, 10. Turnov 0, 11. Kounice 0, 12. Třebestovice 0.