Okresní přebor

Druhé místo dál překvapivě drží hráči Vysokého nad Jizerou. Ti o víkendu dokázali překvapivě hladce vyřídit Malou Skálu, když si hosté z hor odvezli pětigólový příděl.

Martinice – Kruh 4:2 (2:2)
Domácí měli po celé utkání výraznou převahu, hosté hrozili z rychlých brejků. V prvním poločase dokázali se štěstím dvakrát skórovat, ve druhém už měli domácí hru pod kontrolou. Kromě dvou branek ještě zahodili několik dalších šancí a jejich výhra je zasloužená.
Fakta – branky: P. Buryánek 2, Skála, Horáček – Chomanič, Sedlák. Rozhodčí: Dytrych. ŽK: 3:3. Diváků: 70.

Mříčná – Stružinec 2:3 (1:1)
V pohledném utkání měli domácí sice mírnou převahu, ale rozhodujícím faktorem se staly výkony brankářů. Zatímco hostující Hůlek své mužstvo několikrát podržel, po chybě domácího padla rozhodující branka. Stružinecké mužstvo tak opět neztratilo ani bod a na čele má náskok čtyř bodů.
Fakta – branky: J. Jaroš, Zákoucký – Vágner 2, Ševců. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 3:3. Diváků: 150.

Mírová B – Libštát 3:1 (1:1)
Utkání bylo vyrovnané, ale domácí byli nebezpečnější. Dokázali si také vytvořit více šancí a z tohoto pohledu je jejich výhra zasloužená. Výsledky Libštátu v letošní sezoně jsou zatím zklamáním.
Fakta – branky: Císař, Trč, Hnatajko – Kobrle. Rozhodčí: Liška. ŽK: 2:2. Diváků: 60.

Roztoky – Košťálov B 5:0 (2:0)
Pouze v úvodu utkání dokázali hosté držet vyrovnanou hru. Poté měli domácí stálou převahu, kterou tentokrát dokázali vyjádřit i brankově a dosáhli bezproblémového vítězství.
Fakta – branky: Tuláček 2, Baytalon, Grof, Kopáček. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 3:0. Diváků: 60.

Studenec – Horní Branná B 0:0
Ve vyrovnaném utkání hosté v prvním poločase nastřelili jen tyč. Domácí při závěrečném náporu neproměnili tři šance, a tak se soupeři rozešli bez branek.
Fakta – rozhodčí: Rympler. ŽK: 0:2. Diváků: 150.

Vysoké – Malá Skála 5:0 (2:0)
Na začátku utkání podržel domácí pěknými zákroky brankář Berka. Hráči Vysokého si postupně vypracovali převahu a protože se jim dařilo i střelecky, připsali si zaslouženě výrazné vítězství.
Fakta – branky: Saska 2, Holeček, Koníř, Friede. Rozhodčí: Šarbort. ŽK: 1:1. Diváků: 30.

Lomnice B – Bělá 4:0 (2:0)
Domácí měli problémy se sestavou, do branky musel nastoupit hráč z pole. Přesto předvedli velice dobrý výkon, svého soupeře jasně přehrávali a zaslouženě si připsali tři body. Hosté zůstávají dál na posledním místě.
Fakta – branky: Drahoňovský, Tolvaj, Cerman, J. Ďoubalík. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 0:2. Diváků: 100.

Okresní soutěž

Nečekaných výsledků letos dosahují hráči Benecka. Tým, který v minulých sezonách patřil spíše do středu tabulky, dosáhl dalšího vítězství a zatím se pouze o skóre drží na druhém místě. Druhým hattrickem v řadě se blýskl Figura! Na čele tabulky se dál drží rezerva Bozkova, která sedmi brankami vyřídila libštátskou rezervu. Z vedoucí pozice po remíze v Nové Vsi spadla Dolní Branná.

Rovensko B – Studenec B 4:1 (2:1)
Domácí měli po celé utkání územní převahu. Favorizovaní hosté herně zklamali, a tak si hráči Rovenska připsali překvapivé, ale zasloužené vítězství.
Fakta – branky: Dang Ha 2, Horký 2 – Čech. Rozhodčí: Mašek. Bez karet. Diváků: 60.

Nová Ves B – Dolní Branná 3:3 (3:1)
První poločas vyšel překvapivě lépe domácím. Hosté se po přestávce zlepšili, měli více ze hry a nakonec vybojovali alespoň bod.
Fakta – branky: Zelinka 2, Zajíček – T. Forbelský, Rejchrt, M. Forbelský. Rozhodčí: Přikryl st. ŽK: 3:1. ČK: 1:0. Diváků: 90.

Bozkov B – Libštát B 7:2 (4:1)
Jednoznačná záležitost domácího mužstva, které mělo po celý zápas výraznou převahu a s chutí si zastřílelo.
Fakta – branky: Zeman 2, Vrabec 2, Červený 2, Picek – Haken, Semecký. Rozhodčí: Pecina. ŽK: 1:1. Diváků: 100.

Víchová B – Horka B 4:1 (1:0)
První poločas byl vyrovnaný. V úvodu druhého se hostům podařilo vyrovnat, ale domácí postupně získávali převahu a nakonec dosáhli jasného vítězství.
Fakta – branky: Tuže 3, Mikolášek – Pavlas. Rozhodčí: Dytrych. Bez karet. Diváků: 60.

Zálesní Lhota – Horka A 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, pro diváky atraktivní, protože viděli spoustu šancí na obou stranách. Šťastnější byli nakonec hosté a odvážejí si tak cenné tři body.
Fakta – branky: R. Paulů – Borůvka, Vinšálek. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 2:4. Diváků: 40.

Vysoké B – Tatobity 3:2 (1:1)
V prvním poločase měli domácí převahu, ale nedokázali se výrazněji prosadit. Druhý poločas byl vyrovnaný, hosté v 85.minutě srovnali na 2:2, ale poslední slovo měli domácí. V nastaveném čase se pěknou ranou prosadil R.Preissler a rozhodl o zisku bodů pro domácí.
Fakta – branky: R. Preissler 2, Saska – Mlejnek z pen., Srna. Rozhodčí: Janda. ŽK: 1:3. Diváků: 60.

Poniklá – Benecko 1:5 (0:4)
V prvním poločase se domácím nedařilo a hosté byli stoprocentní při proměňování brankových příležitostí. Po přestávce měli sice domácí převahu, ale stačilo to pouze na zkorigování porážky o které se postaral R.Dobiáš a dosáhl tak mety 100 branek v dresu Poniklé. Gratulujeme!!!
Fakta – branky: R. Dobiáš – Figura 3, Urbanec, Kapras. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 1:1. Diváků: 70.

(jp, km)